Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

On 9/11/2017 at 10:51 PM, Dimen said:

kaj to pomeni oz. kako zgleda? ->  

  • Avtomatično dvigovanje in spuščanje vizirja pri preklapljanju bradnega dela oz. spodnjega dela čelade
Popravljeno . Popravil ufo plast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni da če imaš bradni del dvignjen oziroma preklopljen nazaj in uporabljaš samo vizir (jet-sistem) , se ta pri preklopu naprej avtomatsko prestavi, da se le ta nemoteno zapre. Pri odpiranju je enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 4 minutami, mare25 pravi:

Srednje zadovoljen...

Nad 80km/h glasna, vezir ne tesni vetra 100%

Shark S900

 

Srednje!?Kaj pa bi lahko bilo še slabše,razen nakupa prevelike,premale čelade...?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Srednje!?Kaj pa bi lahko bilo še slabše,razen nakupa prevelike,premale čelade...?????

Ne vem...

Imam jo 3leta, začela je kazati znake obrabe...

Že od začetka nisem 100% zadovoljen z njo...

:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, mare25 pravi:

Ne vem...

Imam jo 3leta, začela je kazati znake obrabe...

Že od začetka nisem 100% zadovoljen z njo...

:twak:

Zdaj pa v trgovino sprobat drugo čelado in pol isto naročit po internetu z 60% popustom...

To pa prodat " poceni" po polovični ceni...kuk berem tle na MS se dost kupuje rabljeno opremo,ker ceneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

Zdaj pa v trgovino sprobat drugo čelado in pol isto naročit po internetu z 60% popustom...

To pa prodat " poceni" po polovični ceni...kuk berem tle na MS se dost kupuje rabljeno opremo,ker ceneje...

Ko bo čas jo bom zamenjal, letos še ne.

Bom pa seveda kupil novo iz trgovine, ta rabljena pa bo šla v garažo za rezervo.

Razmišljam pa o kakšni boljši znamki...

Ne gori voda, bom že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Prosim za namig kam po čelado SHARK EVO ONE 2

TC shop poznam dosedaj najugodnejše...

Kaj konkretnega kaki popusti online ali direct shop...

 

Hvala lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Janez BMW pravi:

Prosim za namig kam po čelado SHARK EVO ONE 2

TC shop poznam dosedaj najugodnejše...

Kaj konkretnega kaki popusti online ali direct shop...

 

Hvala lepa

lojz, fc-moto...načeloma nižje cene kot v SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Danes sva se vrnila na brend...... odvozila sva že dva para "Foggy legend" in bila zadovoljna......upava, da bova tudi s tem parom  :)  

 

20200511_185403.jpg

20200511_185230.jpg

20200511_185245.jpg

20200511_185319.jpg

20200511_185301.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Kupil lansko zimo in vozil eno sezono, to je tretji par Shark čelad, sem zelo zadovoljen z njo, tudi žena, meni morada najboljša Sherk čelada do sedaj, za sport turing segment,....... vozil sem že kup različnih znamk, pa mi očitno Shark najbolj paše na mojo glavo, je udobna, tiha in kvalitetno narejena, tudi barvna kombinacija mi je všeč, če mi čelada ne sede z barvno je no go......zaenkrat nobenih resnih pripomb ali reklamacij....zadovoljen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, gledam eno celado Shark Skwal 2 z LED luckami in me zanima, ce jo kdo ima ter mnenja nasplosno o celadi , ter kako je z ledicam na celadi , ce je to pri nas sploh dovoljeno. Iz vidika varnosti je pomoje kr boljse in varneje. 

Hvala za odgovore 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Vucko pravi:

Pozdravljeni, gledam eno celado Shark Skwal 2 z LED luckami in me zanima, ce jo kdo ima ter mnenja nasplosno o celadi , ter kako je z ledicam na celadi , ce je to pri nas sploh dovoljeno. Iz vidika varnosti je pomoje kr boljse in varneje. 

Hvala za odgovore 

po moje je dovoljeno .. če so nekateri potovalniki polni ledic in napisov coca-cola, potem mislim, da ni problem ledice na čeladi ... edin spredaj ne smejo bit rdeče barve, zadaj pa ne bele ;) 

 

shark čelade pa na splošno niso slabe ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

po moje je dovoljeno .. če so nekateri potovalniki polni ledic in napisov coca-cola, potem mislim, da ni problem ledice na čeladi ... edin spredaj ne smejo bit rdeče barve, zadaj pa ne bele ;) 

 

shark čelade pa na splošno niso slabe ;) 

Hvala za odgovor ! Pri tej celadi so ledice bele , spredaj in zadaj , tako da ne vem ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Vucko said:

Pozdravljeni, gledam eno celado Shark Skwal 2 z LED luckami in me zanima, ce jo kdo ima ter mnenja nasplosno o celadi , ter kako je z ledicam na celadi , ce je to pri nas sploh dovoljeno. Iz vidika varnosti je pomoje kr boljse in varneje. 

Hvala za odgovore 

Imam star model te čelade, ki pa jo nisem kaj dosti uporabljal. Lučke ti bodo prišle prav, če boš kdaj ponoči  pešačil s čelado na glavi?. Drugače pa je zadeva solidna, edini problem sem imel s počenim vizirjem, ki so mi ga reklamacijsko zamenjali.

1.jpg

2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!