Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Imam in pohvale in graje glede Shark-a.

Do sedaj sem nabavil tri in niso bile poceni.

Glede teže čelade lahko pohvalim, je zelo lahka.

Zračniki - PVc lopute so zelo slabe kvalitete - ali ispadajo ali pa se lomijo tudi zaradi zračnega upor ! Prodajalec mi je zato dal nekaj kom ( kg ) da si jih lahko sam menjam. V hladnejšem času sem si v kanale zarinil kar papir, da zaprem hladni piš, ker je sigurnejši.

Vizir se privije z vijaki, ki so tudi postruženi, da se hitreje odlomijo - ZAKAJ ?

Imam pa težavo z POP maitico za vijak vizirja, ki je ZARJAVEL in se vrti v prazno, tako da en vijak vizirja ne morem uporabljati.

Pa vse te težave nebi smele biti za takšno nabavno ceno !

Naslednja čelada ne bo Shark ta model.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jet pa mislm, da so shark čelade ta bol, jih vozm že kar neki leti in do zdej morem priznat, da so se zelo dobro obnesle in tud vizir je zelo trpežen tko, da zelo uredu so res mal dražje ampak za to kvaliteto se splača.

No ja tud agv niso slabe, da se zastopi, morm pa tud povedat, da nolanke pa še nisem mel tko, da kako se pa te obnesejo pa res ne vem.

Lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jet pa mislm, da so shark čelade ta bol, jih vozm že kar neki leti in do zdej morem priznat, da so se zelo dobro obnesle in tud vizir je zelo trpežen tko, da zelo uredu so res mal dražje ampak za to kvaliteto se splača.

No ja tud agv niso slabe, da se zastopi, morm pa tud povedat, da nolanke pa še nisem mel tko, da kako se pa te obnesejo pa res ne vem.

Lp sharky

Kar se Shark-ic tiče (kompozitnih da ne bo pomote). Že ko sem svojo kupoval (model RSV) sem opazil da imajo tudi boljši modeli (RSR, RS2, ... ) zelo nekvalitetno izdelan "mehanizem" za vizir. Zaklep vizirja sploh ni obstajal, da o tesnenju ne govorim. Takrat sem mislil da sem za 74000 kupil dobro čelado. Saj ni slaba ima pralno notranjost, vizir ki se kao ne rosi, sorazmerno lahka je in še pasala mi je na glavo. Z nekaj predelav celo tesni.

Ampak če primerjaš izdelek Shark (kvaliteta materjalov, realizacija zračnikov in mehanizem vizirja) z X-lite 902 se lahko vsaka Shark-ica skrije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berty, da ti razblinim utvare.

sam vozim ze 6. shark celado (trenutno RSF II focus). v primerjavi z nolan ali X-lite so zame boljse. tudi tesnenje in mehanizem vizirja ne povzrocata nobenih problemov. pri tesnenju je namrec tako, da ce ne zapres vizirja na sredini se ne zapre; ostane ventilacijska spranja, katera je namenoma tako narejena. ce ti trgovec tega ne pove ni kriva celada.

kar se mehanike vizirja tice: enostavnejse menjave se nisem srecal. potrebujes tocno 20 sec za demontazo in/ali menjavo vizirja. ce ti trgovec tega ni povedal/pokazal celada zopet ni kriva. zaklep vizirja je zaradi zgoraj omenjene lastnosti nepotreben; tudi pri 200+ km/h mi se ni odprlo vizija, ce pogledam malo na stran.

BTW me je RSF II focus stala neto € 220.-. prej sem imel tudi sam RSV laconi replica

vec: Shark celade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SHARK je zakon jest mam zej že ta drugo RSR in je zakon !!

Ne menam za nbeno drugo edina kritična točka čelad je cena sam dobr=drago!!

lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res mora bit kvalitetna da imaš že drugo----glede na letnico rojstva :naughty:

No moda in pozerstvo--- to je pa drugo.

(mormtemalzajbavatkermijevšečdamiPMpošlješznaslovomTEČKA) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  v primerjavi z nolan ali X-lite so zame boljse ...

@ledeni

Nisem govoril o tvojem mnenju, ampak o kvaliteti materjalov, realizaciji zračnikov in mehanizmu vizirja čelade X-lite 902 v primerjavi s katerekoli Shark čelado!!!

p.s. Vidim da ti je tvoja pripadnost znamki Shark, zameglila tvoj navadno objektiven pogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm kupil šarkovo RSV in moral odšteti celih 175 EUR-ov. Nova- da ne bo pomote.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ledeni

Nisem govoril o tvojem mnenju, ampak o kvaliteti materjalov, realizaciji zračnikov in mehanizmu vizirja čelade X-lite 902 v primerjavi s katerekoli Shark čelado!!!

p.s. Vidim da ti je tvoja pripadnost znamki Shark, zameglila tvoj navadno objektiven pogled.

ad 1. a ja? daj dokazi mi to prosim z testi materijalov, dela, strukture celade itd. in ne z nekimi anketami taksnih ali drugacnih kupcev.

ad 2. mene bos obtozeval pristranstva?! :blink: jebe se mi katero celado imam na glavi dokler mi pase na tintaro, me ne tisci, je varna, mi ustreza in je cenovno sprejemljiva. in ne pripadam nobeni znamki.

to, kar imam obleceno ali vozim je zame najboljsi kompromis vec dejavnikov in ne neke jebene pripadnosti neki kurcevi filozofiji, brez katere nobene zaplankan slovenc ne more mimo! :angry: stala! :BUA:

ze samo zaradi te tvoje izjave ti zamerim in pricakujem opravicilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Sem mnenja da tvoj post ni bil nič bolj z dokazi podprt kot moj.

2. 3. n-tič.

Ja več kot očitno je da te je moj post razburil. Moraš pa razumet tudi, da izjave kot so:

"ce ti trgovec tega ne pove ni kriva celada" in ponovno

"ce ti trgovec tega ni povedal/pokazal celada zopet ni kriva"

ne obrodijo nobenega posebnega zadovoljstva dotičnemu bralcu. Pa prosim ne tega komentirat kot da te je resnično skrbela moja nepoučenost.

In še; moj namen ni bil da bi te kakorkoli prizadel.

Lep pozdrav in ne se razburjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Ali ima slučajno kdo izkušnje z čelado Shark S 800?

Ali se jo splača kupit?

Zdej sm glih en test bral.Shark S 800 najboljša čelada v svojem razredu(do 250 eurov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam S800 , z njo sem prevozil komaj 1000km , meni osebno je zelo vsec se posebej za to ceno(155eurov-tc motoshop).Je relativno tiha(napram nolan ki sem jo vozil prej).Stabilna na glavi(vsaj do 200+ kolikor sem se jaz peljal)Design mi je se posebej vsec , tudi polakirana je ok(nolan se mi je po 2 letih zluscil).Vizir se mi dosedaj se ni zarosil(nisem pa se se vozil po dezju)

Celada seveda ni ARAIKA oz SHOEI ampak tega denarja pa je vredna zagotovo,zaenkrat sem z njo ful zadovoljen kaj vec pa bom lahko napisal po kaksnem letu uporabe.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam S800 , z njo sem prevozil komaj 1000km , meni osebno je zelo vsec se posebej za to ceno(155eurov-tc motoshop).Je relativno tiha(napram nolan ki sem jo vozil prej).....

fajn bi bilo, če že delaš primerjavo, da napišeš kateri model nolan si imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

PRI NEMŠKI REVIJI MOTORRAD MAGAZIN MO IN FRANCOSKI REVIJI MOTO REVUE SO IZBRALI NAJBOLJŠO INTEGRALNO ČELADO SREDNJEGA RAZREDA V VREDNOSTI DO 250 evrov. GLEDE NA PONUJENO UDOBJE, IZDELAVO, VIZIR, VARNOST, KAKOVOST IN CENO JE PRESTIŽNI NASLOV PREJELA ČELADA SHARK S800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem postal zadovoljni lastnik sharkice....kupil sem model Shark RSF2 Prisma in morem priznat, da mi pase na glavo kot vlita....oprijem glave super....

vizir se ne rosi pa ce piham, rigam, jočem... :)

edino pri hitrosti okoli 120km/h se mi zdi malo glasna....pri manj ali pa več pa to ni več opazno...

drugače pa je po mojem mnenju zakon....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa pravte na tole celado tc motoshop 33k-36k jo ma kdo mogoce

post-22-1083591581.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima slučajno kdo izkušnje z čelado Shark S 800?

Ali se jo splača kupit?

jst mam s800 model iris

z njo sem fulll zadovoljen sm ma lep oprijem,lahka je,lahko snemljiv vizir ma,snemljive podloge....... skratka jst sem brez pripomb.

izbiral sem med s800,nolan n81 in 82, za moje pojme sem izbral ajcenejšo in najboljšo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam že 6 leto SHARK RS2 NEXT integrirko mal obtolčena,spraskana,menan vezir zelo sem bil zadovoljen toda, žal sem se odločil ,da jo zamenjam,ker mi je bolj odgovarjala conceptka imam pa SHOEI(mega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno izkušnjo z modelom S 500? Brat kupuje čelado za skuter in se je zagledal vanjo. Mnenja za / proti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšno izkušnjo z modelom S 500? Brat kupuje čelado za skuter in se je zagledal vanjo. Mnenja za / proti?

Mislim da je S500 dovolj dobra čelada za skuter.

Če maš pa kakšnega jurja več vzam raj S800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!