Skoči na vsebino

Yamaha XT 1200 Z Super Tenere


xenon900

Priporočene objave

On 4/8/2024 at 10:40 AM, gift said:

Nedeljska 😎

 

 

Screenshot_20240407_180039_Instagram.jpg

Kako to primerjas z Varo? Meni je capota leps vozit kot varo, ceprav ima honda res prijetn engine in odlicne zavore, mi je filing na taljanki bols. Sedenje, sirina bajka, visina rezervarja in armature, to mi je na capotu bol vsec. Tole se še lazje/lepse vozi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Kako to primerjas z Varo? Meni je capota leps vozit kot varo, ceprav ima honda res prijetn engine in odlicne zavore, mi je filing na taljanki bols. Sedenje, sirina bajka, visina rezervarja in armature, to mi je na capotu bol vsec. Tole se še lazje/lepse vozi? 

Imel sem Oba.. Capota in Varo. Yamaha mi je top, položaj sedenja mi je top, širina krmila top (pa sem imel na Capotu Raid krmilo), motor pa nor. Spodaj vleče top, menjalnik puter, vzmetenje najboljše. Skratka zelo zadovoljen. Nisem pa jaz divjak, tako da me 150 ps ne zanima, zanima me mirna tekoča vožnja. Yamaha ne cuka spodaj 0. V 6 brzini potegne iz 50 brez treslajev. V ovinkih gre super, moram pa gume menjat, kr so še prve :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, gift said:

Imel sem Oba.. Capota in Varo. Yamaha mi je top, položaj sedenja mi je top, širina krmila top (pa sem imel na Capotu Raid krmilo), motor pa nor. Spodaj vleče top, menjalnik puter, vzmetenje najboljše. Skratka zelo zadovoljen. Nisem pa jaz divjak, tako da me 150 ps ne zanima, zanima me mirna tekoča vožnja. Yamaha ne cuka spodaj 0. V 6 brzini potegne iz 50 brez treslajev. V ovinkih gre super, moram pa gume menjat, kr so še prve :) 

Vem da si imel oba, za to sm te vprasal. Tenerejc ti je lazji za manevreranje kot stara dva? Kolk si pa visok? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!