Skoči na vsebino

Yamaha XT 1200 Z Super Tenere


xenon900

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Danes, ko sem firbcal v KMCju so pripeljali ST!

Sploh ne zgleda slabo v živo, motijo pa me neugledna stikala in še par detajlev.

Je pa zadeva nenormalno vampasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superco sem zadnjič gledal pri Habatu pa me je kar malo razočarala, tanek gištel, prevelika izboklina kardana pri prednji stopalki, 19" prednje kolo, težka ko pras..., cena . Prava cena za ta motor bi bila največ 11.000 € :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj točno se dogaja s temi motorji? a je kakšno novinarsko testiranje, al majo frišni lastniki kako seanso?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dajejo prednost GSu (razen ,probably, pri zanesljivosti...) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Prejšnji petek sem jo imel možnost prevohat in tudi slišat v živo :worship: v Krškem.

Bila je pripravljena za kupca iz hrvaške. Mogoče se bo kaj pohvalil na njihovem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem videl ceno, ga še povoham ne.

lp

Moj edini konkurent (GS 1200) Z gretjem ročk, vendar BREZ kompleta stranskih kovčkov, BREZ nosilcev, BREZ zaščite motorja in BREZ zaščite luči ima ceno 16.052e.

:rolleyes:

Oba sta predraga , ampak vsak po svoje vredna vsakega evra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en posrečen maxi enduro potovalnik. Za tiste, kateri smo vozili staro ST pa pravo razočaranje. Kot je že nekdo napisal za VFR - glede na prethodnika gre za popolnoma drugačen segment motocikla. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Superco sem zadnjič gledal pri Habatu pa me je kar malo razočarala, tanek gištel, prevelika izboklina kardana pri prednji stopalki, 19" prednje kolo, težka ko pras..., cena . Prava cena za ta motor bi bila največ 11.000 € :hmm:

Tudi jaz sem jo danes malo povohal od blizu.....sicer je nisem peljal, prvi vtisi so mešani :whistle: , mogoče bi bolj prepričala v vožnji.....ker sem se navadil na obline "vare" mi deluje kar nekam manjša v neke detajle se nisem spuščal, ker pač ni v ožjem izboru........cena-nisem vprašal kaj vse spada zraven :?

Sayo...a se ti je res zdela težka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri nas že kdo lasti-vozi ta novo xtz 1200 :?

V bližnji prihodnosti se obeta objava Motosvetovega testa. Če odmislim ceno, ki se mi zdi malo previsoka, so bili vtisi vožnje zelo dobri (govorim zgolj zase). Se ne bi branil takega motorja, čeprav sem sicer bolj za športno obarvane motocikle :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratko in enostavno, če bi imel potreben denar bi ga odštel, ker ga nimam ga ne morem.....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!