Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

O žalski fontani že krožijo vici....


Tole je pa prekleto res....

Če kupim obleko, bo šel denar na Kitajsko. Če kupujem v Leclercu, gre denar Francozom. Če kupim avto, gre denar Nemcem. Če kupim nafto, dobijo denar Arabci. Če kupim agrume, gre denar v Honduras, Gvatemalo in Ekvador. Če kupim računalnik, dobijo denar Indijci. Če kupim mobilnik, dobijo denar Korejci. Če grem na potovanje, dobi denar Tajska ali JAR. Če dam denar Cerkvi, ga dobi Vatikan. Če se kurbam, ga dobi Rusija.

 

Na en način pa le denar ostane v Sloveniji:  ČE PIJEM PIVO IZ ŽALSKE FONTANE!!!!!!

Pomagajmo slovenskemu gospodarstvu po najboljših močeh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, solorider said:

Na en način pa le denar ostane v Sloveniji:  ČE PIJEM PIVO IZ ŽALSKE FONTANE!!!!!!

Pomagajmo slovenskemu gospodarstvu po najboljših močeh!
 

pa še javni upravi, ko se odpelješ nazaj od fontane in plačaš zaradi vožnje pod vplivom Žalske fontane; pri redni uporabi zaslužijo celo Žale. 

Just now, antares said:

pa še javni upravi, ko se odpelješ nazaj od fontane in plačaš zaradi vožnje pod vplivom Žalske fontane; pri redni uporabi zaslužijo celo Ljubljanske Žale. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele bo pa panika! Pahor že švica. :lol1:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/gorenjski-kriminalisti-uspesno-zakljucili-kriminalisticno-preiskavo-ovadili-vec-osumljencev.html

 

"Gorenjski kriminalisti so v sodelovanju z avstrijskimi kolegi razbili kriminalno združbo, ki je delovala v okviru organizirane motoristične skupine. Trgovali so z visoko kakovostno drogo, ki se redko pojavlja v Sloveniji, en kilogram te droge pa dosega vrednost do 60.000 evrov, kar je preprodajalcem omogočalo velike zaslužke"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, skalar36 pravi:

Zdele bo pa panika! Pahor že švica. :lol1:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/gorenjski-kriminalisti-uspesno-zakljucili-kriminalisticno-preiskavo-ovadili-vec-osumljencev.html

 

"Gorenjski kriminalisti so v sodelovanju z avstrijskimi kolegi razbili kriminalno združbo, ki je delovala v okviru organizirane motoristične skupine. Trgovali so z visoko kakovostno drogo, ki se redko pojavlja v Sloveniji, en kilogram te droge pa dosega vrednost do 60.000 evrov, kar je preprodajalcem omogočalo velike zaslužke"

zihr so dobre mopede vozili :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

14590335_1095080930573142_77490121102328

Tuki manjka en podatek kolk je kje brez poselnih(ne kolk jih ne dela)Vseeno mislim,da država Slovenija bolje skrbi za naše državljane ,da niso brez služb.:smoke:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, gusar pravi:

Tuki manjka en podatek kolk je kje brez poselnih(ne kolk jih ne dela)Vseeno mislim,da država Slovenija bolje skrbi za naše državljane ,da niso brez služb.:smoke:

Seveda , saj je javna uprava ena velika družina kjer so krvno več ali manj vsi povezani ;)

Se pa globalno strinjam s teboj .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 10. 2016 at 7:18, gusar pravi:

Tuki manjka en podatek kolk je kje brez poselnih(ne kolk jih ne dela)Vseeno mislim,da država Slovenija bolje skrbi za naše državljane ,da niso brez služb.:smoke:

da nauš dol padu:

New York Unemployment

According to the BLS current population survey (CPS), the unemployment rate for New York rose 0.1 percentage points in August 2016 to 4.8%. The state unemployment rate was 0.1 percentage points lower than the national rate for the month. The unemployment rate in New York peaked in October 2009 at 8.9% and is now 4.1 percentage points lower. From a post peak low of 4.7% in May 2016, the unemployment rate has now grown by 0.1 percentage points. You can also see New York unemployment compared to other states.

 

Bolj smiselno bi bilo pogledat kake bolj zahojene ameriške države.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam to interpelacijo Kolarjeve me prime bruhat in to po njej in Cerarju .....pa kaj mislijo da so ljudje neumni , no nekateri so , ovce ki jih vodijo enkrat opozicijski in enkrat koalikcijski butnglavci.

Ti naši veleumi. Celarceva pravi, da sistemsko ne bi mogli preprečiti te vrste korupcije (prodajanje mest v čakalni vrsti). Brezplačna rešitev št. 1: Če ni čakalnih vrst si to sistemsko rešila. Vzrok čakalnih vrst: Zdravstvo se tretira kot proizvodnja in organizira kot servis pralnih strojev, kjer je vsak pacient pralni stroj in je na steni cenik. Razlog: Implementatorji tega sistema so idioti. Rešitev: Zdravstvo je javni servis, kjer ne obstajajo "produkti". Ima fiksne stroške, ki varirajo zgolj z nadurami in materialom. Zdravnik pove kdaj je kaj nujno in kakšno terapijo dobi pacient in ne zavarovalnica. Povzetek: Poln Qurac imam vašega zgledovanja po "razvitih državah". Na Kubo si pejte pogledat dobro organiziran koncept javnega zdravstva. PS. Posamezniki v zdravstvu, bodisi operativni ali organizacijski pa vklopite moralni čut.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Kmet2 said:

Ko gledam to interpelacijo Kolarjeve me prime bruhat in to po njej in Cerarju .....pa kaj mislijo da so ljudje neumni , no nekateri so , ovce ki jih vodijo enkrat opozicijski in enkrat koalikcijski butnglavci.

Država je taka kot večina volilcev; za neke istospoln eporoke je bila ljudska vstaja, medtem ko neznosne čakalne vrste in vse drugo ni problem. Primer cena kurilca v Nemčiji cca. 50centov/L; SLO 80centov/L; davki in prispevki na višji del plače onkraj 70%,...

Popravljeno . Popravil antares
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons jim je zapasala srbska hrana,čevapi pa to...

Pa so zakurblal Falcona pa na naš račun južna.

Ima se može se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V šoli so nas učili, da je hudobni graščak od svojih podložnikov zahteval desetino. To je 10°%. Današnji vladarji pa od nas zahtevajo vsaj 22°%. To je skoraj petina. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

V šoli so nas učili, da je hudobni graščak od svojih podložnikov zahteval desetino. To je 10°%. Današnji vladarji pa od nas zahtevajo vsaj 22°%. To je skoraj petina. 

Pozabljaš na cigarete in bencin kjer preko 60%

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, skalar36 pravi:

V šoli so nas učili, da je hudobni graščak od svojih podložnikov zahteval desetino. To je 10°%. Današnji vladarji pa od nas zahtevajo vsaj 22°%. To je skoraj petina. 

Ne gre tebi matematika ...

Prvo mi od plače vzamejo približno 50 % nato pa še pri vsakem nakupu 22 % ...

Pustijo nam 10 % ja .... Mogoče smo pa mi zdaj graščaki :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm se obregnil le ob DDV. Če bi pa seštel vse davke, ki jih moramo plačat, pol pa ne rabimo razlage zakaj so vse marine okoli nas polne...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

A nismo v tem najboljsi bojda? :D 

dobro dobri, po mojem mamo največ graščakov na tlačana v EU :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, solorider pravi:

To sem včeraj gledal in nisem mogel verjeti! :angryrant2: Tu pa bi imeli policaji, kriminalisti dela, da bi imeli dve plači. 

Jap. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada je u pizdi, al Pizde so u vladi...no neki tacga :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

Vlada je u pizdi, al Pizde so u vladi...no neki tacga :P

 

Potem takem bi bilo treba zamenjati veliko ljudi. Ampak, ker smo zelo majhna država, kjer vsakdo pozna vsakega, bi zelo težko našli zamenjavo brez nekih poznanstev. Vem in verjamem, da vsakdo med nami pozna nekoga sposobnega in poštenega, kateri bi delal v dobrobit državljanov. Pa grem staviti, da bi ga prej, ko slej videli v medijih v neprijetnem položaju. Pa bi bili spet na začetku. 

Se strinjam s teboj. Vlado in vse butce je potrebno zapreti in zamenjati. Kot na tistem otočku sredi Atlantika. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Se strinjam s teboj. Vlado in vse butce je potrebno zapreti in zamenjati. Kot na tistem otočku sredi Atlantika. 

sredi jadrana ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!