Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Lohk bi tole skopiral, pa šli mal okol, pa na kakšna vrata cerkve prlimal, da bi ovčice vidle, da je gospod njihov pastir in nič jim ne manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 3. 2017 ob 21:49, skalar36 pravi:

Lohk bi tole skopiral, pa šli mal okol, pa na kakšna vrata cerkve prlimal, da bi ovčice vidle, da je gospod njihov pastir in nič jim ne manjka...

Sizifovo delo , ker ob e so tolk butaste da tega sploh ne bodo razumele. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 3. 2017 ob 21:49, skalar36 pravi:

Lohk bi tole skopiral, pa šli mal okol, pa na kakšna vrata cerkve prlimal, da bi ovčice vidle, da je gospod njihov pastir in nič jim ne manjka...

Če se prav spomnem iz tvojih zapisov, si ti tudi ena izmed njihovih ovčic, ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A vstajniki štrajkajo, al Janez nima dnara, da bi jih plačal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 1 minuto, Borutt pravi:

Verjetno ne veste, da so Hrvati vsak dan v Piranskem zalivu oziroma na naši strani. Vsak dan kršijo dogovorjeno in provocirajo. Seveda ne veste, ker ni nikjer objavljeno.

verjetno vemo, to je stara zgodba še iz rajnke juge...pa našim, tut kdaj uide :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

verjetno vemo, to je stara zgodba še iz rajnke juge...pa našim, tut kdaj uide :P

 

Ne veš. Niti ne veš, da je prišlo do fizičnega kontakta. In to ne nežnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Ne veš. Niti ne veš, da je prišlo do fizičnega kontakta. In to ne nežnega.

tut do streljanj, pa ne danes in včeraj...ampak skozi čas...večni problem. Sicer pa naša vlada se bo bolj ubadala s papirčki, pa zakončki, pa kdo bo komu pomagal držat stolček, fante na meji in v čolnih bodo pa poslal naj se jebejo sami kot vejo in znajo. nič novega, že 100x vse videno!!!

dovolj je en kreten na bilo kateri strani, pa je pizdarija :(

 

So pa tut normalni ljudje, ki normalno mislijo

19453003_10154632828041129_1319811251332457170_o.thumb.jpg.af73605b995973be4221e268d6e670c7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Verjetno ne veste, da so Hrvati vsak dan v Piranskem zalivu oziroma na naši strani. Vsak dan kršijo dogovorjeno in provocirajo. Seveda ne veste, ker ni nikjer objavljeno.

Res ste hlapci .........ne vem zakaj jih ne sankcionirate . A ti prilimam tvoje blodnje  ......ne krši pa ne boš sankcioniran ........ to je veliko hujše , kot pa če nekomu odgovoriš v njegovem jeziku !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je Slovenija! V četrtek izgrebem Mauserko od starga fotra pa na mejo stražit!

Rambo je tut že prpravlen

 

 

Vikend Jadranka in/ali Istra? :whistle:

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

tut do streljanj, pa ne danes in včeraj...ampak skozi čas...večni problem. Sicer pa naša vlada se bo bolj ubadala s papirčki, pa zakončki, pa kdo bo komu pomagal držat stolček, fante na meji in v čolnih bodo pa poslal naj se jebejo sami kot vejo in znajo. nič novega, že 100x vse videno!!!

dovolj je en kreten na bilo kateri strani, pa je pizdarija :(

 

So pa tut normalni ljudje, ki normalno mislijo

19453003_10154632828041129_1319811251332457170_o.thumb.jpg.af73605b995973be4221e268d6e670c7.jpg

Gre se za aktualne dogodke in ne za borbe izpred stoletja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Res ste hlapci .........ne vem zakaj jih ne sankcionirate . A ti prilimam tvoje blodnje  ......ne krši pa ne boš sankcioniran ........ to je veliko hujše , kot pa če nekomu odgovoriš v njegovem jeziku !

Bom zelo počasi napisal; komentiraš nekaj, o čemer nimaš najmanjšega pojma. In s tem svojim neznanjem ter nerazgledanostjo se samo smešiš pred vesoljno Slovenijo. Zato se raje še naprej hvali, kako si najboljši in najhitrejši na cesti in hodniku bolnišnice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Bom zelo počasi napisal; komentiraš nekaj, o čemer nimaš najmanjšega pojma. In s tem svojim neznanjem ter nerazgledanostjo se samo smešiš pred vesoljno Slovenijo. Zato se raje še naprej hvali, kako si najboljši in najhitrejši na cesti in hodniku bolnišnice. 

Sem zelo počasi prebral ,saj po tvoji presoji hitro nisem sposoben :SS

Hlapec , ti ne paše ali kaj ,ko ti nekdo napiše v tvojem stilu ...........

Nam razložiš prosim , namreč Hrvati po tvojih besedah redno kršijo našo zakonodajo z nelegalnimi prehodi na našo stran itd .......zakaj jih ne sankcionirate , ti, ki si tako razgledan in imaš 6 mesečni tečaj in vse znanje sveta od medicine naprej :lol1:

P.S. 

  Ko napiše nekdo ,da je bil neulovljiv na cesti  ni problema , ko jaz napišem ,da bi ga lahko sledil ,mi priporočaš razne ustanove . Ko se boš pomiril in vdihnih boš imel jasnejšo sliko ,kar dvomim ,da si sposoben .

Malo preberi svoje zapise , pa boš mogoče spregledal , komu se smeje vesoljna Slovenija .:lol1:še jaz se nasmejem pa mi gre večina tvojih zapisov na bruhanje .

Odgovori nam na vprašanje , ker da sem nerazgledan itd  ni odgovor ,ampak je bolj smetenje v temi , predvsem pa odraz tvoje razgledanosti :OK: 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Sem zelo počasi prebral ,saj po tvoji presoji hitro nisem sposoben :SS

Hlapec , ti ne paše ali kaj ,ko ti nekdo napiše v tvojem stilu ...........

Nam razložiš prosim , namreč Hrvati po tvojih besedah redno kršijo našo zakonodajo z nelegalnimi prehodi na našo stran itd .......zakaj jih ne sankcionirate , ti, ki si tako razgledan in imaš 6 mesečni tečaj in vse znanje sveta od medicine naprej :lol1:

P.S. 

  Ko napiše nekdo ,da je bil neulovljiv na cesti  ni problema , ko jaz napišem ,da bi ga lahko sledil ,mi priporočaš razne ustanove . Ko se boš pomiril in vdihnih boš imel jasnejšo sliko ,kar dvomim ,da si sposoben .

Malo preberi svoje zapise , pa boš mogoče spregledal , komu se smeje vesoljna Slovenija .:lol1:še jaz se nasmejem pa mi gre večina tvojih zapisov na bruhanje .

Odgovori nam na vprašanje , ker da sem nerazgledan itd  ni odgovor ,ampak je bolj smetenje v temi , predvsem pa odraz tvoje razgledanosti :OK: 

Res se smešiš. Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Res se smešiš. Spet. 

Ne smeti spet , pa nam odgovori ,ali pa si čisto počasi preberi naslov teme ,res počasi ..........:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ne smeti spet , pa nam odgovori ,ali pa si čisto počasi preberi naslov teme ,res počasi ..........:lol1:

Si pa zelo vztrajen pri smešenju samega sebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Si pa zelo vztrajen pri smešenju samega sebe. 

Tudi ti ne zaostajaš .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Gre se za aktualne dogodke in ne za borbe izpred stoletja. 

da boš razumel aktualne dogodke, je sigurno potrebno poznati tudi borbo skozi stoletja. Starejši jo poznamo. Kot sem ti napisal. Ne ti ne jaz, ne Ivica iz Osijeka ne bomo meli nič od piranskega zaliva ima pa politika, ki zelo rada podpihuje kretene, ki potem počno kar pač počno. 

Pa niso samo Hrvati tisti ki provocirajo, tudi Italijanski ribiči zelo radi zahajajo v "naše" morje.

In ne se bat, tudi ko bo vse urejeno na papirju (neglede na izid arbitraže) bodo še vedno problemi in kršenja meja, provokacije itd...zaradi kretenov in podplačanih barab, ki to namensko počno. ampak lej, važno da mamo na Kolpi bodečo žico. Noben terorist ne pride več k nam, sem se zadnjič na lastne oči prepričal. Tri teroristke v bikinkah so se sončile na hrvaški strani in niti ena ni pomislila na ilegalni prehod meje :P

 

Pa še ena drobna cvetka, zadnjič grem čez mejo v Novokračinah, pa policaja nekaj sprašujem, Slovensko seveda, in on mi odgovarja Slovensko, šele potem sem videl, da je bil Hrvat. Takoj sem pomislil, keri hlapec :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!