Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

da boš razumel aktualne dogodke, je sigurno potrebno poznati tudi borbo skozi stoletja. Starejši jo poznamo. Kot sem ti napisal. Ne ti ne jaz, ne Ivica iz Osijeka ne bomo meli nič od piranskega zaliva ima pa politika, ki zelo rada podpihuje kretene, ki potem počno kar pač počno. 

Pa niso samo Hrvati tisti ki provocirajo, tudi Italijanski ribiči zelo radi zahajajo v "naše" morje.

In ne se bat, tudi ko bo vse urejeno na papirju (neglede na izid arbitraže) bodo še vedno problemi in kršenja meja, provokacije itd...zaradi kretenov in podplačanih barab, ki to namensko počno. ampak lej, važno da mamo na Kolpi bodečo žico. Noben terorist ne pride več k nam, sem se zadnjič na lastne oči prepričal. Tri teroristke v bikinkah so se sončile na hrvaški strani in niti ena ni pomislila na ilegalni prehod meje :P

 

Pa še ena drobna cvetka, zadnjič grem čez mejo v Novokračinah, pa policaja nekaj sprašujem, Slovensko seveda, in on mi odgovarja Slovensko, šele potem sem videl, da je bil Hrvat. Takoj sem pomislil, keri hlapec :P

 

Starejši? Saj nimaš sto let. 

To jeb... z mejo je maslo naše in sosednje vlade. Naj... pa mali človek. 

Je meja z Italijo določena? Kaj pa s Hrvaško? E vidiš, tukaj je ta razlika. 

Res si postal star, če tudi ti nisi pomislil na ilegalni prehod meje k bikini teroristkam. 

Verjetno je bil slovenski policist, ker imamo sedaj skoraj enake uniforme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Starejši? Saj nimaš sto let. Včasih se pa tolk počutim :(

To jeb... z mejo je maslo naše in sosednje vlade. Naj... pa mali človek. Točno tako.

Je meja z Italijo določena? Kaj pa s Hrvaško? E vidiš, tukaj je ta razlika. Še bomo videli razlike.

Res si postal star, če tudi ti nisi pomislil na ilegalni prehod meje k bikini teroristkam. če so pa bodeči žico dali :( ppooleg tega sem se bal, da majo pod modrčkom kako bombo skrito :D

Verjetno je bil slovenski policist, ker imamo sedaj skoraj enake uniforme. Ne ne, ni bil, sem videl napis, da ni naš.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, saj ni rečeno, da bo izid arbitraže nam v prid. 

Mah ... nič se ne bo spremenilo. Hrvatje bodo še vedno zajbavali. Bo pa vsaj meja določena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

 

Je meja z Italijo določena? Kaj pa s Hrvaško? E vidiš, tukaj je ta razlika. 

Koridor,ki vodi do odprtega morja gre kje?

In vlada,ki ste jo VI jz nisem šel na volitve volili je zapisala l.2001 da slovenija nima dostopa do odprtega morja?

No in kdo je zdaj tu nor?Umsko ekstremno omejena Slovenska vlada,ki ne pozna zgodovinskih dejstev al hrvati,ki se držijo kar sprejela in potrdila naša vlada?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, sesir pravi:

Koridor,ki vodi do odprtega morja gre kje?

In vlada,ki ste jo VI jz nisem šel na volitve volili je zapisala l.2001 da slovenija nima dostopa do odprtega morja?

No in kdo je zdaj tu nor?Umsko ekstremno omejena Slovenska vlada,ki ne pozna zgodovinskih dejstev al hrvati,ki se držijo kar sprejela in potrdila naša vlada?

Si mogoče to mislil ? Preberi vse. 

https://www.google.si/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.vlada.si/teme_in_projekti/arbitraza/zgodovina_resevanja_mejnega_spora/&ved=0ahUKEwjJ9s7_nODUAhUJnRQKHTPfAXMQFggaMAA&usg=AFQjCNHwWAMWZcRW3A_LEBggymSPMkrE2g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa vem...naspidirani in od realnosti močno oddaljeni možakarji dilajo ljudi (državljane ene čisto hude poticarske entitete) za en kup virtualnih kubikov slane vode. In sedaj so menda zmagali. Ker po mojem občutki mi ravno nismo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, lasagna said:

Kaj pa vem...naspidirani in od realnosti močno oddaljeni možakarji dilajo ljudi (državljane ene čisto hude poticarske entitete) za en kup virtualnih kubikov slane vode. In sedaj so menda zmagali. Ker po mojem občutki mi ravno nismo.

Mogoce bi bilo treba kdaj kaj narest za "zmago" poleg zgolj jamranja za sankom. 

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, lasagna said:

Rekrutiraš za kalifat ????    :kva2:

Kalifat napram temu kar imamo sploh ni tako slaba ideja.

IMG_9161.JPG.5da50d49bcdf808acdf1922cb6dad8a2.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito na 13 mestu med masovnimi morilci?

Lepo je delal tito...pedofil,13 najmasovnejši morilec na svetu...eni ga pa zagovarjate...wtf

http://cicelicka.xyz/najgore-masovne-ubice-prema-izboru-daily-maila-uvrstili-tita-na-13-mjesto/

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

Tito na 13 mestu med masovnimi morilci?

Lepo je delal tito...pedofil,13 najmasovnejši morilec na svetu...eni ga pa zagovarjate...wtf

http://cicelicka.xyz/najgore-masovne-ubice-prema-izboru-daily-maila-uvrstili-tita-na-13-mjesto/

Nobeden ga ne zagovarja ampak drži rek ....Tito je krao ,a je i nama dao .....danes pa po 40 letih geranja ne moreš dostojno živeti  na svojo jesen ,da ne govorim da že zaposleni ne morajo živeti in gre iz roke v usts in to je to ,golo preživetje .....prasci politični pa nikoli niso delali,imeli vse bonitete in 2k plače ......a je to normalno ,v Jugi če si delal si lahko šel enkrat na leto na morje pa čeprav z fičom ......ne paše Tito ravno tistim ,ki samo kradejo in raji nič ne dajo .....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Nobeden ga ne zagovarja ampak drži rek ....Tito je krao ,a je i nama dao .....danes pa po 40 letih geranja ne moreš dostojno živeti  na svojo jesen ,da ne govorim da že zaposleni ne morajo živeti in gre iz roke v usts in to je to ,golo preživetje .....prasci politični pa nikoli niso delali,imeli vse bonitete in 2k plače ......a je to normalno ,v Jugi če si delal si lahko šel enkrat na leto na morje pa čeprav z fičom ......ne paše Tito ravno tistim ,ki samo kradejo in raji nič ne dajo .....

Relativno...

Lihe,sode registrske po dnevih v tednu,kave,pralnega praška,čokolade,...ni bilo v trgovinah...če si kupil nov avto si še vsaj enega podaril Jugi,..

Dopusti? Ja res smo bili "dvakrat" na leto a v sindikalnih bungalovih ali prikolicah!

Vozili avto za maksimalno 10 plač...zdaj pa?Pa ne vsi! Nikakor ni imela vsaka hiša avta,niti televizorja...Koliko avtov ali tvjev pa ima zdaj vsaka hiša?

Za oblečt smo imeli kaj?

Koliko jih je imelo lahko motor in avto? Večino ljudi,ki imelo DKV 175 mislim,NI imelo avta!

Na mejah so nas slačili,da so si lahko ogledali takrat še kosmate jajce..iskali pa so,če imaš več kot 50 dinarjev poleg ali celo mogoče kak šiling ali liro,da ne bi kaj preveč v tujini zapravil...pri nas pa,če si gradil hišo niti gradbenega materiala nisi mogel ali pa si ga zelo težko dobil in v če si ga že si morql večkrat v trgovino saj ti niso "hoteli/smeli) prodati koliko si pač potreboval!

Imam še polno carinskih deklaracij saj smo morali recimo za bmx kolo plačati carino saj je stalo 1300 šilingov(100dem=700šilingov)

No saj je bilo tudi kaj lepega...definitivno pa se je spodbujalo večje domoljublje in to mi bilo všeč!!!!!

 

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou ,tudi jsz sem živel v jugi .....definitivno mi je zdaj bolje,večini slabše.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

.....definitivno mi je zdaj bolje,večini slabše.

Vlada pravi,da večini zdaj...Da jih večina prišpara okoli 300eu na mesec....

Zanimivo pol,da ima večina slovencev na banki minus ali/in kredit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasto je, da se 90 ljudi zna bolje organizirati, kot ostalih cca 2 mill. ljudi , da lahko krade nam vsem...

En slogan je bil... v slogi je moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, skalar36 pravi:

Butasto je, da se 90 ljudi zna bolje organizirati, kot ostalih cca 2 mill. ljudi , da lahko krade nam vsem...

En slogan je bil... v slogi je moč.

Bos vidu, kako slozni bodo pri aneksiranju drugega tira. Slovencek bi pa itak tud slamo jedu, sam da bi zmagal prepir na internetu, oziroma bil del volilne zmage. 

 

Pr nas ni izhoda, ker folk noce vn. 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

kar zvolmo, to mamo ... ajnfok :P

 

In izbiraš med....odkar samostojni večina istimi med seboj povezanimi imeni!Krambergerja se pa ubije ko....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, sesir pravi:

In izbiraš med....odkar samostojni večina istimi med seboj povezanimi imeni!Krambergerja se pa ubije ko....

kandidiraj .. bo ena izbira več :P 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, maus pravi:

kandidiraj .. bo ena izbira več :P 

Haha...

Plus po nesreči ne znam lagat :twak: tak,da nimam osnovnega predpogoja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kar zvolmo, to mamo ... ajnfok :P

 

Nit ne. Najbol ociten je bil zaplet z Zokijem Janso in Bratuskovo, ko je nas plebejce, njihovo merjenje ticev stalo miljone v slabih obrestnih merah. Volilni sistem je tako nastavljen, da razen 100%zicerjev, ni mogoce predvidet kdo bo postlanec. Vrhovna garnitura pa po pravilu kadruje poslusne kastrirane kleceplazce. V zadnjih dveh volitvah je folk naredu revolt. Odjeb  prejsnjih garnitur je jasen. Rezultati precej podobni. 

 

Zdi se mi, da je parlament bistveno manj sposoben, odkar je prepovedana dvojna funkcija zupana in poslanca.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!