Skoči na vsebino

"STARA GARDA"


moto rider

Priporočene objave

Ob ‎16‎.‎10‎.‎2017 ob 6:14, Hanzi pravi:

Po dolgih letih smo se včeraj nekateri spet zbrali,. 

Z nekaterimi se nismo videli več kot desetletje. 

Od nekaterih nisem našel kontakta pa da se "slikam"

Nekateri niso imeli časa,

Na nekatere sem pozabil (jbg, v zadnjih dnejh od kar sem doma izrazil mojo željo in je bila uresničena je bilo obveščenih je preko 100, večina telefonski pogovor, kar nekaj pogovorov je bilo 10+minut). Tisti ki niste bili in bi radi bili naslednjič zraven, mi na hanzi77afnadžimejlpikakom pošljite veljavne kontaktne podatke. Ker včeraj je bilo kar nekaj predlogov da se spet dobimo. Pa prej kot po desetletju. 

Dve fotki za spomin na staro gardo motosveta, kateri so mi najbolj ostali v spominu, telefonskem imeniku in da so imeli včeaj čas priti do mene.

Nekaterih ni na sliki, ker se niso upali priti podnevi in so prišli šele ponoči, ko pa ni bilo več "dovoljeno" slikanje. ;)  

 

Hvala vsem prisotnim za odziv na vabilo na praznovanje mojega 15 rojstnega dne. 

 

Motosvet srečanje, Hanzi Hotič Oktober 2017 (6).JPG

Motosvet srečanje, Hanzi Hotič Oktober 2017 (24).JPG

Hanzi name si tut pozabu 041 666 176

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsi ste isti kot ste bli. a se noben ne namerava postarat ??? :D

pozdraf vsem :panic::smoke:

Hanzi - vsenaj naj ;) 

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2017 ob 6:14, Hanzi pravi:

 

Ob 16. 10. 2017 ob 6:14, Hanzi pravi:

Po dolgih letih smo se včeraj nekateri spet zbrali,. 

Z nekaterimi se nismo videli več kot desetletje. 

Od nekaterih nisem našel kontakta pa da se "slikam"

Nekateri niso imeli časa,

Na nekatere sem pozabil (jbg, v zadnjih dnejh od kar sem doma izrazil mojo željo in je bila uresničena je bilo obveščenih je preko 100, večina telefonski pogovor, kar nekaj pogovorov je bilo 10+minut). Tisti ki niste bili in bi radi bili naslednjič zraven, mi na hanzi77afnadžimejlpikakom pošljite veljavne kontaktne podatke. Ker včeraj je bilo kar nekaj predlogov da se spet dobimo. Pa prej kot po desetletju. 

Dve fotki za spomin na staro gardo motosveta, kateri so mi najbolj ostali v spominu, telefonskem imeniku in da so imeli včeaj čas priti do mene.

Nekaterih ni na sliki, ker se niso upali priti podnevi in so prišli šele ponoči, ko pa ni bilo več "dovoljeno" slikanje. ;)  

 

Hvala vsem prisotnim za odziv na vabilo na praznovanje mojega 15 rojstnega dne. 

 

Motosvet srečanje, Hanzi Hotič Oktober 2017 (6).JPG

 s

 

 

7++345Motosvet srečanje, Hanzi Hotič Oktober 2017 (24).JPG

Končno garda, ki ni samo nabijala po forumu...bravo Hanzi stara sablja...

A jaz prav vidim, Volka na fotki...kolega z urgence ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postarali se res niste, ampak izgledate malce bolj široki. :ras: Izjema je naš kletar Hotshko. :yea2:Preveč papice in premalo fizične aktivnosti :pos::l_01: Hansi upam, da imaš po tistem srečanju spet vse lastne kosti brez titana in ostalih orginal Ersatz Teilov.

Sem pa kar redno tukaj, ampak se mi ne da kaj "pametnega" obelodanit in prilagodit.Kakor kdaj.  

Tu spodaj pa sem v svoji štali med nekaterimi mojimi letniki. Pa ne okol govort.:kmet:

59ede11d6d8b4_Motoinrazno017.thumb.JPG.d342fc9507172020a1244ab13a69b10b.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!