Skoči na vsebino

"STARA GARDA"


moto rider

Priporočene objave

Tule, na MS-tu pogrešam pametne ljudi, ki so svoj čas krojili tale forum.

Kje ste, in zakaj ste mrknili "na hladno?!"

Pričakujem njihove izjave!

mr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....men se ze dolgo jebe :hmm::P Samo je pa nekaj res....vse vec brezveznega prepucavanja je na tem MSu zadnje case.

Popravljeno . Popravil Frips
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja 6 mogoce ne...bi rekel tam zadnja 3 do 4 leta....v teh istih letih je tudi porastlo stevilo motorjev na nasih cestah. Vsak,ki ima nekaj ojrof v zepu ga ze ima. Problem zna nastati, ko v veliko primerih z motorjem kupijo tudi vse znanje kar se tice motorizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, imaš še kako prav... Tako pač je. Problem nastane takrat, ko si kupijo za svoje znanje ''za številko ali dve prevelik'' motor. Nekje v letih 1990-1994 nas je na zborih bilo ''stalnih'' kakih nekaj deset, res na vsakem zboru. Ostalo lokalni kaferajsarji. Zdaj pa.. saj prav, da je veliko motorjev. Ne vem, a se samo meni zdi ali je res tako, da po Pilkotu ni več pravega vzdušja na srečanjih. Vse skupaj je skomercializirano do amena. Na zbor grem mogoče dva-tri v sezoni. Oziroma nas je enih par, pa se raje skupaj peljemo na kako turo. Ampak turo, ne ''do kafiča, pa nazaj''. Mogoče so pa to že leta, kaj vem.

Enih par ''starih'' forumašev pa jaz tudi pogrešam. Enega pametnega sem našel na enem drugem forumu. So se ostali umaknili v ilegalo, nehali voziti,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...prava zborovanja in druženja so se končala s prejšnjim stoletjem,to kar se dogaja dons(razen nekaterih izjem) so pa že bolj lokalne veselice,

ki nimajo z pravim motorizmom dost skupnga,tko da gremo vsi bolj mal ven,pa se raj držimo bolj v zaključenih družbah po meri.

Kar pa se foruma tiče,pa (sicer nisem dolgo član) prevladuje "kr neki" ,če pa je že kakšna pametna argumentirana tema,pa se hitr zna obrnt v nestrpnost,vsiljevanje mnenj,....mogoč pa samo jaz tko vidim?

Vsekakor je neki ki nam ubije par minut dnevno(MS).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boš pa registriral kot Brumer1 :)

Meni so tvoji nasveti že kar ene parkrat fajn pomagali, tako da bi bilo škoda če te ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno soga "odrezal"(eliminiral) tako kot ICE mene hoče, sem pred ZADNJIM opominom!!

Ps: saj se sploh nesekiram, ampak se zna zgodit, da pa bom komu na tem forumu vseenomanjkal!!!!

sam ene pa tud jaz pogrešam :kva1::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule, na MS-tu pogrešam pametne ljudi, ki so svoj čas krojili tale forum.

Kje ste, in zakaj ste mrknili "na hladno?!"

Pričakujem njihove izjave!

mr

Stara Garda potuje in nima časa za Forum.

Upam, da mi bo ta teden uspelo dati Afriko na stran. Slikce so že vidne!

:yea1::yea1::yea1:

post-13414-125714633804_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boš pa registriral kot Brumer1 :)

Meni so tvoji nasveti že kar ene parkrat fajn pomagali, tako da bi bilo škoda če te ni..

Edino kot BUMBAR! ne hvala !!! :headbang:

Ps;najsigurneje ti je,da si lepo zapišeš moj E-mail ali moj GSM in bova še vedno lahko kmunicirala!!!

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem so spoznali, da je brez veze se pregovarjat z današnjo povprečno butasto slo moto populacijo in se jim je začelo jebat...

saj maš prav ! samo kar tako se "predati" ker imaš opravka z butci pa je enako kot da bi se jim pridružil!

Rude Boy vztraja do konca in naprej ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!