Skoči na vsebino

"STARA GARDA"


moto rider

Priporočene objave

pred 13 minutami, _THUNDER_ pravi:

Koga moram razpeesdit, da bom spet med odpadniki? :fyou:

Razpeesdit ni treba nikogar. Boš pa sigurno prislužil še kak  lajk če boš umaknil tisto poskakujoče oprsje v podpisu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, Mačica said:

V tem konkretnem primeru gledam kdo vse je še/spet tu od tistih, ki smo se družili pred kakimi 15, 16 leti. Iz časov začetka MS, ko smo se še poznali.

Ni glih 15 let...kakih 12 pa vseeno...:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, izibajker said:

Razpeesdit ni treba nikogar. Boš pa sigurno prislužil še kak  lajk če boš umaknil tisto poskakujoče oprsje v podpisu...

Joski so vedno za lajkat . . .  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Mačica pravi:

V tem konkretnem primeru gledam kdo vse je še/spet tu od tistih, ki smo se družili pred kakimi 15, 16 leti. Iz časov začetka MS, ko smo se še poznali.

saj zdaj se tudi vsi poznamo/poznajo med sabo. Verjetno je točno to krivo, za govnanje vsepoprek.  Special olympics 24/7. Malo zrnja ostaja v plevah. Vsako leto manj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, izibajker pravi:

A res ni nikogar, ki bi kaj podobnega znal ponovno zagnati v današnjem času. OK, center Lj  verjetno odpade zaradi nove prometne ureditve...

HD klub v Stegnah se nekako ni prijel, tudi na Gospodarskem razstavišču so nekaj probavali, pa nič od tega. Plato pred Metalko ima en dogodek na leto...

Je pa recimo primeren nakupovalni center Rudnik, kjer je kar nekaj placa. Zraven HD salona na Rudniku se napoveduje lokal. Glede na to, da ga bosta vodila Sven&Lars ki imata že nekaj burger lokalov sem malo skeptičen, če bojo znali izkoristiti ves potencial, ki bi ga tak plac lahko imel. Pa jim ne bi bilo treba tople vode odkrivati. Neko pomanjšano različico Ace Cafeja pa seveda precej dela na promociji in organizaciji dogodkov. in rezultat sigurno ne bi umanjkal...

Škoda, da se kakšen klub (ki že ima organizacijske prakse) ne spomni in stopi v kontakt s kakšnim gostincem, pa skupaj kaj naredijo. Enkrat na teden nek dogodek oktanske narave, pa to bi bila čista zmaga...

Časi so se spremenili. Včasih je moto scena bila skupnost, danes imamo neoliberalizem in obstajajo samo posamezniki - dobri potrošniki.  Čas je denar. Za večino je danes dovolj žegnanje enkrat na leto in to je to. 

 

PS

Včeraj je nekdo izbrisal moje komentarje. Forum je javni prostor in mesto za debato, ( saj tako pravi SSKJ) s katero ni nujno, da se strinjamo. Če ga cenzuriramo zaradi ideološkega nestrinjanja, potem ostane samo trač.  Pa prosim, ne mi nakladati, da ne sodi v temo, ker 90% komentarjev je navaden trač. Žal! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, baddad pravi:

...Včeraj je nekdo izbrisal moje komentarje. Forum je javni prostor in mesto za debato, ( saj tako pravi SSKJ) s katero ni nujno, da se strinjamo. Če ga cenzuriramo zaradi ideološkega nestrinjanja, potem ostane samo trač.  Pa prosim, ne mi nakladati, da ne sodi v temo, ker 90% komentarjev je navaden trač. Žal! 

Pod to, kar si tule zgoraj napisal, se tudi jaz podpišem. Slučajno sem prebral tiste tvoje komentarje, v njih ne vidim ničesar problematičnega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Alla pravi:

Jaz sem bla.

Zadeva je bla off topic.

Še kakšno vprašanje?

Draga self moderate bič,

Kaj pa v tej temi ni off topic oz. kaj je še dovoljeno razen trača? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, dr.looney pravi:

Sam ciprese se morajo skupaj zbrat.....pa je.....:lol1:

smrkla bo govorila o cipresah ....

pred 4 urami, Alla pravi:

Jaz sem bla.

Zadeva je bla off topic.

Še kakšno vprašanje?

kva je že blo ? sadna kupa al neki ??? sej ne da nebi mogel pozbit sam že ene 5 let slabo spim zarad tega ..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

smrkla bo govorila o cipresah ....

 

:lol1:...... hvala za kompliment......:ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, vuk76 pravi:

Ni glih 15 let...kakih 12 pa vseeno...:cool:

Se pravi si prva 4 leta zamudil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem še tu. Hahahaha
Ma kaj bi jaz dal, da se ponovijo časi, ko sem se ko mulo prpelal na Tromostovje h Konjskemu repu s ta'frišno obnovljenim R500 iz 1951, brez izpita, ker takrat si moral čakat nekaj mesecev na izpitno vožnjo.

Ne vem koji q..c nam sedaj nek Janko kroji usodo, da se ne bi več mogli nekje dobivat v Lj.  Še policaji nam takrat niso delal problemov pa čeprav smo kakšno neumnost nardili, sedaj se pa nekih štrumfov k'štrafajo bojimo,  pa gre samo za to, da bi se dalo poleg lokala parkirat motorje in da se mamo malo luštno.

LP Nikola

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Mačica pravi:

Link do teme v katero nisi povabljen. Če sem jaz to prav skapirala.

v bistvu ne, samo link je bilo potrebno popraviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom me je vuk76 (spet) posredno povabil na forum...

Zanimivo pri vsem tem je, da je bil forum v "naših časih" (vsaj zame) zanimiv, izjave članov pa konstruktivne, strpne in dobronamerne. Seveda so ti pridevniki za forum utopični, kar mi je čez nekaj let dokazala invazija Trolov, ki mi je priskutila Motosvetov forum. Kjub temu, pa ostajajo pozitivci kot je vuk, zaradi katerega sem spet začel "firbce past" po forumu. Upam, da bo tokrat trajalo, če pa ne, pa tudi prav.

Čestitke pa vsem članom, ki vztrajate že od "nekdaj" in vas je vredno brat.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!