Skoči na vsebino

Priporočene objave

vem da je nmalo offtopik, ampak......

kako naj prpopam slike na forum? zmanjšu sm jih že, ampak ko pritisnem naloži mi nalaga(vse ok) pole ku pogledam pa na obajo pa ni nobene slike prpopane zrawn......? :krneki:

bobo, mi lhko pomagaste....((je lahko, al sm tku ratu star :lol1: ??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je nmalo offtopik, ampak......

kako naj prpopam slike na forum? zmanjšu sm jih že, ampak ko pritisnem naloži mi nalaga(vse ok) pole ku pogledam pa na obajo pa ni nobene slike prpopane zrawn......? ph34r.gif

bobo, mi lhko pomagaste....((je lahko, al sm tku ratu star trance_21_laughing1.gif ??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pred prenovo foruma se je med "vdelovanjem" sličic v tekst (?) vsaka od izbranih pokazala spodaj na ekranu (?) v zelooo zmanjšani obliki, verjetno zgolj za "dokaz", da je že "v delu" in "od akta" (?). Med objavo današnjega prispevka tega ni bilo več. Sicer še vedno obstaja možnost "predogleda" toda prej je bilo, vsaj zame, bolj priročno !!!

Preden sem "kliknil" na gumb pošlji sem zopet poizkušal "dodati" sličico in po kliku na predogled se je slika poleg svoje osnovne (?) velikosti, spodaj pokazala tudi v svoji zmanjašani obliki, torej ta možnost sedaj verjetno malo "zamuja" ???

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Mene pa zanima zakaj so od nekaterih na forumu slike ki jih dajo v objavo zelo velike, od nekaterih, med katerimi sem tudi sam pa pol manjše velikosti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj so od nekaterih na forumu slike ki jih dajo v objavo zelo velike, od nekaterih, med katerimi sem tudi sam pa pol manjše velikosti :?

http://www.motosvet.com/tabla/topic/6389-te%C5%BEave/page-35 objava 514 če si slučajno tole mislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

vem da je nmalo offtopik, ampak......

kako naj prpopam slike na forum? zmanjšu sm jih že, ampak ko pritisnem naloži mi nalaga(vse ok) pole ku pogledam pa na obajo pa ni nobene slike prpopane zrawn......? ph34r.gif

bobo, mi lhko pomagaste....((je lahko, al sm tku ratu star :lol1: ??)

http://youtu.be/_MAz-gOjeb0

še zmer dela :D

test

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo, sem pisal že na email, pa ni odgovora. Prosil bi za pomanjšanje moje slike v postu #587 v temi Suzuki GSR 600, http://www.motosvet.com/tabla/topic/14542-suzuki-gsr-600/page-40

ker je res ogromna, in če že mene moti, kaj šele druge bralce.

Hvala in lep pozdrav,

Kako naj pomanjšamo sliko, ki si jo naložil na shrani.si namesto, da bi jo naložil neposredno v forum?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V svojem profilu sem hotel zamenjati fotko. Prejšnjo sem odstranil, nove pa ne morem naložit. Sem probal v Google Chrom-u in Internet Explorerju, z obema mi nekako noče tega naredit.

Sliko sem predhodno pripravil v resuluciji 200x200 pixlov.

 

Prosim za nasvet kje bi lahko bila težava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 5. 2015 ob 13:30, tadejh pravi:

Preveri v katerem zapisu imaš fotko, mogoče zna bit tu težava?

Klasična JPEG slikca (*.jpg). 

V zadnjih 2 letih sem jo že menjal, pa ni bilo nikoli težav. Zdaj pa ne gre. 

Prosim admina za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ker nimam vedno vseh fotk na računalu, ampak na spletnem albumu mojalbum.... Kako mi ne uspe? Klinknem na zavihek forum kode in pripopam link...pa ni ok....in se posipam s pepelom, ker sem sedaj videla "drugi medij, vstavi slikco iz URL...

 

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Nja pravi:

Ker nimam vedno vseh fotk na računalu, ampak na spletnem albumu mojalbum.... Kako mi ne uspe? Klinknem na zavihek forum kode in pripopam link...pa ni ok....in se posipam s pepelom, ker sem sedaj videla "drugi medij, vstavi slikco iz URL...

 

spacer.png

ne vem kako je sedaj. Včasih smo jih vstavljali s FBja direkt, ampak očitno so se potem URL naslovi slik spreminjali in so posledično tudi tule fotke izginile.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem opazil, da mi fotografije objavljene v Shrani.si, v objavi na tem forumu ne objavi.   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!