Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Torej Super Tenereji odpadejo. Če se mislite voziti po takšnem blatu potem tako lahko grejo samo hard enduri in kros motorji na pot.

ja ostaja pa še bolj ONroad varjanta!!!! Sej tudi tle bo verjetno kak makadamček. Al se motim?!?!?!?

Čeprou zmeri bolj mi leta po glavi za OFFroad :) Sam tle verjetno sovoznice odpadejo a?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Super Tenereji odpadejo. Če se mislite voziti po takšnem blatu potem tako lahko grejo samo hard enduri in kros motorji na pot.

SuperTenere NE odpade ker bomo šli terenu, ki bo primeren za Africo twin, Super tenere, Tenere, Vstrom, Lc8 Adv, bmw GS, Tiger, Varadero itd...

Jaz grem z Ktm lc8 ADV in želim da nas gre čimveč in brez straha. Makadam, gozdne poti... v glavnem turistično in no stressss ;)

Pred tem pa se itak še maja dobimo da se mal ogrejemo. Sem slišal da bo v Lj ratal en poligon, lahko se tudi tam kaj dobimo in mal poteniramo.

V glavnem vozili bomo tako da se pivo v kufrih ne polije hehe

Popravljeno . Popravil janktm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo sarkastično mišleno na 'krave 200+ kg', ker je naslov teme Grand Enduro Slovenija. Tak da straha ni. Sem bil letos z madžarskim Tenere klubom v Transilvaniji in moram povedati da je bilo SUPER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo sarkastično mišleno na 'krave 200+ kg', ker je naslov teme Grand Enduro Slovenija. Tak da straha ni. Sem bil letos z madžarskim Tenere klubom v Transilvaniji in moram povedati da je bilo SUPER.

potem greš zraven, a ne? koliko vas bo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko še je zdaj 100% rečti, najverjetneje pa ja. Sem že omenil na našem delu foruma, tak da bomo vidli. Daleč še je maj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko še je zdaj 100% rečti, najverjetneje pa ja. Sem že omenil na našem delu foruma, tak da bomo vidli. Daleč še je maj.

kateri pa je vaš forum?

Povej ja ali ne, koliko, potem pa če Ne boš zmogel Maja pa pač ne boš zmogel. toliko da vemo koliko je cca interesentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka v začetku Maja bom nategoval zajlo nekje po Perziji. Se pa udeležim prve opcije ki bo po 15 maju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Super Tenereji odpadejo. Če se mislite voziti po takšnem blatu potem tako lahko grejo samo hard enduri in kros motorji na pot.

Ni problema. Montiraj vsestranske gume (predlagam ti Mitas E09 zadaj in C17 spredaj) - (moja kombinacija sedaj, ki deluje zaenkrat dobro in ugodno).

Odlicno se ti bo obnesel motor. Malo bos potreniral.

Ko pade mopet po tleh pa pac pade.... nimas kej....

Blato je zadeva, ki pride pac na terenu.... meni osebno je zelo dobrodoslo.... (upam da ga bo cim vec :) )

HAHAHA, slisi se kot da bi bil polen dreka :) uPZZZZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej nas je že nekaj. Kar tko naprej. Če kdo želi se gremo lahko mal preganjat po hrvaški istri. Je en manjši poligon pri Buzetu takoj čezmejo, ki bi bil tudi za naše "avtobuse".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej:

pretežno Offroad:

- janktm

- Ni3ous

- nejcgs

- Mr.moto

pretežno ONroad:

- Kawl

- James007

Ko bo lepo vreme se jih bo pa itak še ogromno nabralo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj nekaj se nas bo pa nabralo.

Sam to ni lepo narejeno. Al padeš na sredini in čofneš kot je treba al pa ne padeš. Kako lahko glih ven iz luže??

Al je hotel slajdat skozi? :)

Kmaliu gremo, pr nas se že namaka zemlja da ne bo praha hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je precizen motorist, ki pogrne tko da ne konča v mokrem, sej bi mel ja zokne mokre.

Poleg tega pa, kdo pa hoče met poln vode v roru, pa mokre svečke.

Mogoče je mel pa kej tazga za s pritiskom oprat. :naughty:

post-9811-126150464503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Offroad:

- janktm

- Ni3ous

- nejcgs

- Mr.moto

- Gumy

-Vinjetka 95%

-maliP 99%

ONroad:

- Kawl

- James007

Lohk se dobimo spomlad na Trnovski planoti za mal spoznavnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Offroad:

- janktm

- Ni3ous

- nejcgs

- Mr.moto

- Gumy

-Vinjetka 95%

-maliP 99%

ONroad:

- Kawl

- James007

Lohk se dobimo spomlad na Trnovski planoti za mal spoznavnega!

En spoznavni bi prav prišel. Kdaj ga naredimo?

Pomoje bi se mogli dobiti nekje da je vsem napol poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Temo spremljam že od vsega začetka, samo časa in prilik je bolj malo, da se oglasim. Se vam bom z veseljem pridružil, če bo le mogoče, na bilo kakšen način, porihtat, kaj prostega v službi.(kajti moje sobote in nedelje so vedno kritične!)

Sem pa interesent za off-road.

Lp in naprej vas spremljam.

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk vam bom fous ce boste sli pred 22. majem, ko mene se ne bo.... kr umru bom od zalosti...

ne sej ne :)

se veselim ze vnaprej.... tale spura cez velebit me zelo zanima in bi jo rad videl....

Tole sem prej odgovoril v eno temo od KTM. Ce koga zanimajo MITASKE, da se bo lazje udelezil enduro srecanja:

Lahko izdaš skrivnost kje nabavljaš mitas gume?

Lahko tudi na PM.

Mitaske nabavljam v bartog.si

So iz trebnjega. Gume dostavijo na dom v ljubljani.

Omenjene mitaske prodajajo fair in zelo ugodno.

Ko sem nazadnje narocal gume v Dakar verziji je zaloga posla. Sefu sem omenjal naj jih naroci, ker se po mojih izkusnjah koncno nekaj prebuja na tezjih endurah v Sloveniji. Sam me je spraseval v cem je sploh razlika med Dakar verzijo in normalnimi, kajti v ceni jo on ne vidi!

Torej pricakovano bo se vecje povprasevanje. Sploh ce bodo koncno nekateri Gs-a-rji celo montirali all round gume in zapeljali svoje "lepotce" mogoce kdaj iz asfalta.....

Mislim da vse skupaj ni skrivnost, kajti ce bodo sedaj ob vecjem zanimanju povisali marzo in s tem ceno ga bodo ornk posrali in jaz bom mirno iskal novega ponudnika. Za rezervo sem nasel enega v Avstriji.

Skrbi me namrec, da nevem ce se bartog zaveda da prodaja omenjene gume zelo ugodno....

! Tako da upam da ostanejo cenovno ugodni se naprej !

Mitaske za svojo ceno meni odgovarjajo zaenkrat fantasticno....

Predlagam, da mu omenis da naj naroci vec gum, sploh ce je povprasevanje za Dakar verzijo sedaj vecje. Ce bi se nas zbralo vec na forumu, ki bi radi narocili te gume nam sef mogoce lahko ponudi se poseben deal.

Ce bos narocal E09 sprobaj tudi prednjo, mogoce bo tebi vsec. Meni osebno je preplitva in v blatu...

Dva od mojih kolegov uporabljata E07 in jih ne moreta prehvalit!! Zelo jima verjamem.

Vodja prodaje pnevmatik:

Email: bostjan.ferlin@bartog.si

Tel: Mob:+386 51 322 655

Popravljeno . Popravil diskow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem endurašem...sem nov na forume , ne pa tudi na terenu.

Tudi jaz sem vesel da srečam motoriste, ki svoje velike endure izkoristijo..

Podpiram vse aktivnosti v okviru offroad srečanj in se jih bom udeležil z velikim veseljem. Seveda sem pripravljen tudi pomagati pri organizaciji...

Komaj čakam, da bo +10 in da vas lahko povabim na krog po barju..in blatu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!