Skoči na vsebino

Najgrših 100


ELO

Priporočene objave

Ni ta link,do prvih 10 :?KLIK

Spet kr neki,kot je zadnje čase več tega...kdo sploh to piše...izbira...

Moje mnenje je,da bi morala bit multistrada absolutno na prvem mestu!Pa oba V-max-a med 10 :BUA::slap:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha.

kakšna zaplankanost. v teh lestvicah so našteti praktično vsi motorji, ki na kakršenkoli način izstopajo iz nekega povprečja. navzgor ali navzdol. v glavnem na bazi precej subjektivnega in najbrž laičnega vrednotenja oblike.

če človek nima kaj pametnega povedat, je pogosto bolje, da je preprosto tiho.

temu se tudi sam pridružujem...

bolj kot je motor ekzotičen, bolj ga avtor graja... Vmax, Trumph rocket III, ter še par mojih favoritov naj bi bilo najgrših, zgrešenih ter sploh ne vem kaj slabega še...

hmm, kaj pa če imam slučajno jaz tako neprefinjen okus??? :blink::blink::blink:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa tale mastino napoletano - he,he..yamaha pa buldog - čist cool...samo classic cromana cafe lučka mu manjka... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tip ki je tole ocenjeval bi imel v sloveniji ene tri ure do smrti po pristanku letala... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take zadeve kot je najgrši/najlepši moped, avto... bilo kaj, so pa najbolj butaste zadeve kar si jih lahko kdo zmisli. nekaj kar je meni lepo mogoče drugemu ni, in to je tudi bistvo da so si motorji, avti in ostale navlake različni, razen tega da se ločijo po funkcionalnosti... (ne moreš s čoperjem skakati po kros stezi :krneki: ...vsaj ne dolgo :whistle: )

mojega mopeda ni gor... je preveč standardni

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej mogoče komu res ni, ampak tistle Buell Lightning je pa meni tak strup da sam aaaaaa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bil ta italjan ki je to narisal krepo v vinjenem stanju unsure.gif zame zmagovalec worship.gif

tega ni narisal italijan ampak philippe starck, eden pomembnejših sodobnih industrijskih oblikovalcev.

tale moto' je meni vedno bil zelo zanimiv. je pa res, da ni ravno običajen design za motocikle.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto6.5? meni je tako strgan, in obstaja nevarnost de kak poceni in obtolčen primerek pristane u garaži. :D

seveda sem jo pričakoval na spisku, celo višje od desetga mesta, tako kot sem računal na bmw k1 in kake prve gs-je, nism pa pričakoval b kinga, v maxa sta kar oba grda po njegovem mnenju, predvsema pa ne honde dn 01 med sportivami?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je treba te motorje postavit v čas, ko so nastali... Moto 6.5 je res nenavaden, nikakor pa ne grd izdelek. Tudi BMW K1 je pred dvajsetimi leti krepko izstopal po futuristični obliki, glede na prejšnje modele znamke BMW, lahko rečem, da bi ga imel še danes, če ne zaradi drugega, zato ker je redek, saj ga takrat zardi cene ni skoraj nihče kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vsak hvali svojo motor (svoj avto, svojo punco, svojo ženo, svojo ljubico), tako graja vse tisto kar nima oz. ni nikoli poskusil. Pri takšnih temah, kjer je avtor samo en je to čisto njegovo mnenje. Zato naj vsak po svoje gleda na lestvico...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meh čist brezveze. Vsak k ma par ur preveč cajta lahko naredi svojo lestvico najbolših/najbolših/najgrših in objavi. Prebral sem samo naked bike in videl med 10 najgrših monsterja, kodota, shiver, brutale, nato pa zaprl. Resno upam da se model zajbava, ali pa da je na kšni močni drogi, ker normaln ziher ni....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so se kategorije cist zgresene... Med nakedi so crueserji, med SS je honda DN, med hipermotardi varadero in transalp... poj pa se razni streli v prazno, da se med najgrsimi najdejo RC8, agusta brutale, aprilia sxv, fireblade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Tako kot vsak hvali svojo motor (svoj avto, svojo punco, svojo ženo, svojo ljubico), tako graja vse tisto kar nima oz. ni nikoli poskusil. Pri takšnih temah, kjer je avtor samo en je to čisto njegovo mnenje. Zato naj vsak po svoje gleda na lestvico...

Se povsem strinjam z vsem kar si rekel. Sem pa tudi mnenja, da so pri tem izbruhu skorajda-že-sovraštva bili krivi predvsem osebnostni problemi, kompleksi, motnje, itd. avtorja te "lestvice". Normalen človek ne bo tako blatil in napadal izgled neživega bitja, ki ni nič krivo za to kako izgleda, kaj šele na tako vulgaren in brutalen način. Če nekomu ni všeč, pač reče "Meni osebno ni všeč/Ni po mojem okusu" in gre dalje ter pozabi na to zadevo, oz. mu ni pomembna da bi še kaj razmišljal o njej, ne pa da gre sestavljat neko lestvico v kateri s takšnim žolčem napada nekaj, predvsem ko gre za čisto subjektivno mnenje. Tip ni čisto dobro pečen,to je vsaj moje osebno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je bil ta italjan ki je to narisal krepo v vinjenem stanju unsure.gif zame zmagovalec worship.gif

hmnja....... phillippe starck, franconski oblikovalec svetovnega ranga, je "kriv" za to aprilio. in je tudi prejela kar nekaj oblikovalskih nagrad, ce se se pravilno spominjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja....... phillippe starck, franconski oblikovalec svetovnega ranga, je "kriv" za to aprilio. in je tudi prejela kar nekaj oblikovalskih nagrad, ce se se pravilno spominjam.

ja ker je tako blazno lep motocikel se jih je prodalo na 100.000 tisočetrance_33_sleep.gif

meni je njegova aprilija x ray( projekt tudi blazno všečheadbang.gif )

kakorkoli vsake oči imajo svojega malarja

eni so pa preprosto slepi kot esmeraldawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!