Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Nisi mel kaj ukradet ....

Yuga ni bila zaprta tako kot blokovske komunistične države zato si imel kar lepo izbiro ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sayo pravi:

Yuga ni bila zaprta tako kot blokovske komunistične države zato si imel kar lepo izbiro ...

Glede motorjev sem mislil, pa sem kar nekaj mlajši kot ti. Je bila v Yugi bolj žalost .......pri nas so imeli v mestu 3-4 motorje , tiste tazaresne svojo Jawoo350 in ETZ sploh ne štejem .....ni se kradlo motorjev .

Mopedi so bla druga zgodba,tega je bilo veliko ,tudi kraj .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, motolover said:

 Zdaj se stanovalci organiziramo za najem varnostne službe za garažno hišo. To bo verjetno prava rešitev. Izginjajo avti, motorji, vlamlja se v avte, krade feltne,..

Quis custodiet ipsos custodes? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 15. 4. 2016 at 8:40 AM, sayo said:

Yuga ni bila zaprta tako kot blokovske komunistične države zato si imel kar lepo izbiro ...

Izbiro ja, ampak tehnično gledano si moral prvo "ukrast" da si lahko kupil nekaj ker nebi drugače mogel. Pa si spet tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Četrtek, 21. april 2016
 

V noči na 21. 4. 2016 je bilo v Ljubljani ukraden motorno kolo znamke Piaggio beverly 500, črne barve, letnik 2008, registrskih oznak LJ E7-2S.

vir:www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, maus said:
Kronika
Četrtek, 21. april 2016
 

V noči na 21. 4. 2016 je bilo v Ljubljani ukraden motorno kolo znamke Piaggio beverly 500, črne barve, letnik 2008, registrskih oznak LJ E7-2S.

vir:www.policija.si

Ze drugi Beverly 500 v zadnjem casu, ce se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam kak so onga ospredju Hoferja btc ukradl,  to je moral ga nekdo peš porinil,  tak da tudi nekdo videl to. Pa ga noben ni ustavil

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga tud nebi ustavu. Verjetno bi ga vprašal kaj je narobe in mu pomagal če bi lahko :D Pač ne posumiš, da nekdo krade če se lih ne matra s ključavnico ali orodjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, sebar said:

Jst ga tud nebi ustavu. Verjetno bi ga vprašal kaj je narobe in mu pomagal če bi lahko :D Pač ne posumiš, da nekdo krade če se lih ne matra s ključavnico ali orodjem.

Ja, ampak zdaj, ko vemo kako pogosto se kraje dogajajo, smo lahko bolj pozorni. Zadnjic sva se z mojo ustavila pred Hoferjem, je sla ona notri, jaz sem pa "cuval" motor in sta dva mulca prisla na enem kolesu ter potem nekaj mutila okoli enega zaklenjenega kolesa. Sem ju tako cudno gledal in pocakal se potem, ko je moja ze prisla s trgovine, da sta opazila, da ju gledava. No, potem sta nekoga poklicala, ki jima je ocitno povedal pravo stevilko kljucavnice, saj sta odklenila... ampak, ce bi se nekaj casa mutila, bi ju zagotovo povprasal "kako sta kaj in ce potrebujeta pomoc".

Sami lahko se najvec naredimo, da zavarujemo nase jeklene konjicke.

Popravljeno . Popravil Slow
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kronika
Torek, 03. maj 2016
 

V noči na 3. 5. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Yamaha XT 600E, modre barve, letnik 1991, registrskih oznak LJ KR-99, številk šasije 3TB010810.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

predvidoma ta teden so mi iz garaže v bloku na Tavčarjevi v Škofji Loki ukradli mojega ljubega Duke-ija. Prosim da malo pošerate tole, da se pomožnosti najdejo pizde ki so to storile in se jim pravično (hmm) sodi...popizdiš.

Ta model je ZELO redek, in če ga kdo kjerkoli opazi, je pomoje vsaj 50% šanse, da je moj smile emoticon , tako da mi prosim sporočite.

Ali pa če je kje kak mehanik, ki bo kje šraufal kake sumljive KTM dele, ki bi lahko pripadali temu motorju.

Za vse informacije bom najmanj zelo hvaležen.

Kontakt: 041/912-896 ali putimir@gmail.com

g-g_W1490596_3-ktm-640-duke-2-635935672857981102.jpg

g-g_W1490596_4-ktm-640-duke-2-635935672860012291.jpg

g-g_W1490596_8-ktm-640-duke-2-635935672867981059.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kronika
Sobota, 14. maj 2016
 

V noči na 14. 5. 2016 je bilo na Rusjanovem trgu v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke Honda CB125F, bele barve, letnik 2015, reg. oznak LJAG-59.

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika
Torek, 17. maj 2016
 

V noči na 17. 5. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Suzuki V-Strom, črne barve, registrskih številk NX 14-KNF (Velika Britanija).

vir:www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:
Kronika
Torek, 17. maj 2016
 

V noči na 17. 5. 2016 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Suzuki V-Strom, črne barve, registrskih številk NX 14-KNF (Velika Britanija).

vir:www.policija.si

Ta iz UK si bo pa zapomnil najlepše mesto na svetu "nje" :)

Res žalostno, da nobeden ne ukrepa glede teh kraj , ki se dogajajo tedensko ali celo večkrat v tednu , že tu po ljubljani se ve da so to ene 3 združbe , ki imajo razdeljeno ozemlje  in pokajo , saj jih nihče ne ovira .

Če bi država imela kaj od tega bi že bilo popucano, tako pa imajo z lopovom samo strošek in delo , na nezadovoljenega okradenega državljana pa so itak že navajeni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr res sranje tole. Kraje motorjev so ze same po sebi svinjske, da pa gres, pa ukrades motor tujcu... poden! Bi kar vzel par dni dopusta, nastavil motor za vabo in v blizini cakal v kombiju.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Slow pravi:

Matr res sranje tole. Kraje motorjev so ze same po sebi svinjske, da pa gres, pa ukrades motor tujcu... poden! Bi kar vzel par dni dopusta, nastavil motor za vabo in v blizini cakal v kombiju.

Jaz imam čas :) nastavim tud moj motor ....ti zrihtaj pa kombi pa kamero .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ogreto bejzbol palco v rokah. Pol pa po kolenih tatiča našeškat :twak:. No pa po piskru tudi :twak:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ton pravi:

Z ogreto bejzbol palco v rokah. Pol pa po kolenih tatiča našeškat :twak:. No pa po piskru tudi :twak:.

Kaj bi rad še za majmuna plačeval .......vrjemi, da je veliko boljših prijemov , samo vedet je treba kdo je!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posredno kaznovanje ne prinaša prvinskega zadovoljstva. Ko mu ob bejzbolki v usta porineš še kakšno votlo cev, tudi pomislil ne bo, da bi klical policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ton pravi:

Posredno kaznovanje ne prinaša prvinskega zadovoljstva. Ko mu ob bejzbolki v usta porineš še kakšno votlo cev, tudi pomislil ne bo, da bi klical policijo.

Ne poznaš me , jaz pa ne bom javno govoril o prvinskih nagonih in zadovoljstvih imam pa vse potrebne rekvizite in veze .....samo še enkrat....potrebno je vedet kdo je! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, stuhec pravi:

Sam to je največkrat težko ugotovit  :mad:

A dej dej ......res je , lažje je postavit radar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, stuhec pravi:

Radar ??

Kaj naj pa tu radar dela ?

Ja na ukradenem motorju je montiran :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!