Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Pravtako so meni ponoči 11.4.2012 izpred hiše v okolici Ptuja ukradli Kawasaki z750 oranžno-črne barve, letnik 2008, reg. MB GZ-86... Prosim za vsako pomoč.....

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5932426

sem ti link popravil...

http://skrci.me/FVIFd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči 11.4.2012 so mi izpred hiše na Ptuju, ukradli motorno kolo znamke Suzuki GSR 600, modre barve, reg. MB EC 93, če bi kdo slučajno kaj vedel, videl ali slišal prosim za kontakt.

še fotografija (ukraden je bil brez vizirja)

post-21971-0-05076400-1334295251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ nam krade ta banda iz naših bratskih EU držav, čez dan se okol vozjo pa gledajo, kaj bodo ponoč sunl, v moji okolici, jih zaenkrat ni več, ker smo jih kr nekaj ustavl in jim razložili, da naj se poberejo, ker naslednjič bodo skerce pele

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ nam krade ta banda iz naših bratskih EU držav, čez dan se okol vozjo pa gledajo, kaj bodo ponoč sunl, v moji okolici, jih zaenkrat ni več, ker smo jih kr nekaj ustavl in jim razložili, da naj se poberejo, ker naslednjič bodo skerce pele

Da bi ga poleg dobu, težka bi bila.

Pa kaj prasec ni videl, da še fasade nisem naredil in, da me bo takšna izguba še toliko bolj prizadela. Ej, če ga dobim in prosim, da bi ga, bi ga dolgo prepričeval, da naj tega nikoli več naredi, pa še vderjetno za drobiž. Če smo že na temu, kako zelo je težko odkleniti ključavnico na belanci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je namenjena ukradenim motorjem in informacijam o le-teh. Za ostalo in nabijanje so na razpolago druge teme.

Predlagam da moderator ves off-topic, vključno z mojim, izbriše.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par ključev rabiš in je itak pa tega nobeden ne dela ampak ga kar nabasajo v kombi

Mojega in še tistega nekaj km od mene vstran, ki so ga isto noč ukradli, so oba odklenili, ker se je videla sled gum po travi, ko so ga porivali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je namenjena ukradenim motorjem in informacijam o le-teh. Za ostalo in nabijanje so na razpolago druge teme.

Predlagam da moderator ves off-topic, vključno z mojim, izbriše.

Me prav zanima kaj bi ti nabijal, če bi tvojega ukradli. Vse narediš, in še kaj napišeš, da bi dobil vsaj kakšne informacije, ne glede na temo, kjer trenutno pišeš. In mislim, da ti tega nihče ne zameri.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, pogosto pogledam v to temo, ker živim v predelu mesta, v katerem 'motoristi' z gel frizuro namesto čelade niso nobena redkost. Dosti lažje in preglednejše je, če so v temi podatki o motociklu in slike kot pa nabijanje, kateri narod v EU je najbolj sumljiv in kaj bi kdo naredil z nepridipravom, če bi ga ujel na delu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slisal prej policiste, da so v lj (vsaj zdi se mi) ukradli bmw 1200 ... nisem ujel vseh informacij ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči iz 25.04.na 26.04. 2012 na Brezovici pri Ljubljani ukradena dva štirikolesnika. Rdeči znamke BRP model outlander 400, rumeni CF -moto 500.

Hvala za kakršnokoli informacijo. (041 - 736 397) ali 113

post-8405-0-42424200-1335437234_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči iz 22/23 aprila 2012 so mi iz garažne hiše na Metoda Mikuža v Lj ukradli motorno kolo Yamaha XJ6, črne barve. Saj vem, da je najbrž že kje daleč ali pa med rezervnimi deli, ampak vseeno, da se vsaj informiramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slisal prej policiste, da so v lj (vsaj zdi se mi) ukradli bmw 1200 ... nisem ujel vseh informacij ...

Hja in to zelo lep primerek svoje vrste. Najprej so ukradli MercedesSprinter nakar so iz garaž popokal 4 lepe primerke. Več jih ni šlo noter. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sedaj so nasli 3 od ukradenih motorjev in raziskujejo naprej, mojega na zalost ni bilo med njimi, se pa krog osumljencev zapira in enega imam ze potrjenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, sedaj so nasli 3 od ukradenih motorjev in raziskujejo naprej, mojega na zalost ni bilo med njimi, se pa krog osumljencev zapira in enega imam ze potrjenega...

Če bi slučajno imel še kakšne informacije, me zanima, če so ti tatovi opravljali svojo dejavnosti tudi kje drugje po Sloveniji in ali so jih prodajali po delih? Nikakor ne morem prebolet izgube mojega motorja, zato bi bila vsakršna informacija dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot receno, v zadnjem mesecu je v šiški in okolici izginilo kar ene 6 motorjev. Storilci so jih nalozili v ukraden kombi in odpeljali. 3 motorje so sedaj nasli neposkodovane, za ostale zaenkrat ne vem. Se pa ve vsaj za par vpletenih kdo so, sedaj pa cakam kaj bo policija ukrenila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči iz 22/23 aprila 2012 so mi iz garažne hiše na Metoda Mikuža v Lj ukradli motorno kolo Yamaha XJ6, črne barve. Saj vem, da je najbrž že kje daleč ali pa med rezervnimi deli, ampak vseeno, da se vsaj informiramo.

kaksna je ta garazna hisa? mislim, kako izgleda oz. kako si imel parkiranega? je to v smislu garazne hise kot je pred nakupovalnimi sredisci, ali so boksi in je vsak zaprt?

joj, upam, da se cim boljs iztece!!

Kot receno, v zadnjem mesecu je v šiški in okolici izginilo kar ene 6 motorjev. Storilci so jih nalozili v ukraden kombi in odpeljali. 3 motorje so sedaj nasli neposkodovane, za ostale zaenkrat ne vem. Se pa ve vsaj za par vpletenih kdo so, sedaj pa cakam kaj bo policija ukrenila.

kje v siski pa to? :-O (ce slucajno kej ves)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, ker so ga na zalost tudi meni ukradli. Torej meni v blizini stare cerkve, en je sel naslednji vikend v tacenskih dvorih, 3 pa na vodnikovi cesti pred cca. 14 dnevi. Sedaj cakam kaj bo policija ugotovila, ker so 3 kot receno nasli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja hornetka, ducati streetfighter, suzuki gsx 600, bmw1200, piaggio ciao to so te za katere vem.

Dva BMW-ja sta bila najdena ter Piaggio - tri kolo. Delajo pa po tej zadevi kriminalisti iz šiške tako, da je še nekaj upanja za nas brezupneže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

Bom kopiral še sem ker vidim da se povezuje tole z ukradenimi motorji v šiški.

V sredo, dne 11.04.2012 med 16.00 in 16.45 je bilo v Ljubljani, na Celovški cesti 40 izpred salona PIAGGIO Centra ukraden PIAGGIO Beverly cruiser 500 temno sive barve, z xenon žarometom, zadnjim kovčkom enake barve kot vozilo vendar ne original. Vozilo ima na sprednjem desnem delu poškodovan pvc (prikazano na fotografiji).

Reg. št. LJ-JP-12

šasija: ZAPM3450000007624

Kakršnekoli informacije bi prosil če se sporoči meni na pvt ali na policijo.

Spodaj priložene fotografije niso ukradenega skuterja, je pa identičen razen zadnjega kovčka

post-16747-0-17631300-1334265338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!