Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

V Ljubljani ukradeno motorno kolo
 
PDF natisni E-pošta
Kronika
Nedelja, 01. oktober 2017
 

V noči na 1. 10. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo BMW S1000 RR, reg. št. NEW-DU212 (D), letnik 2014, rdeče/belo/črne barve.

vir: www.policija.si

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ukradli so mi motor Honda Cbr 400 rr, reg. št, MB EK-27.
Motor je unikatnega izgleda, črne barve z zlatimi napisi in karbonskim izpuhom. Ima tudi zlate ročke, zlata platišča, ter zlate črte, ki tečejo po sredini motorja. Prepozna se ga tudi po ogledalih polepljenih s karbonsko folijo, ki pa je že odstopila. Ima pa tudi različne barve ročic za bremzo in sklopko(srebrna in črna). Motor je verjetno bil ukraden že kak teden, dva, tri nazaj, vendar sem opazil komaj včeraj. Ukraden je bil iz zaklenjenega bloka in zaklenjene kolesarnice v Mariboru. Za koristno informacijo, ki pripelje do najdbe motorja, nagrada 400eur. Če pa ima kdo kakšno idejo, nasvete, kje ga naj iščem oz. dele(če je še seveda pri nas), bi jih bil tudi vesel(lahko tudi na email: jetam@windowslive.com ), hvala! 

 

 

IMGP0014.JPG

IMGP0017.JPG

Popravljeno . Popravil m4t3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, m4t3j pravi:

Pozdravljeni, ukradli so mi motor Honda Cbr 400 rr, reg. št, MB EK-27.
Motor je unikatnega izgleda, črne barve z zlatimi napisi in karbonskim izpuhom. Ima tudi zlate ročke, zlata platišča, ter zlate črte, ki tečejo po sredini motorja. Prepozna se ga tudi po ogledalih polepljenih s karbonsko folijo, ki pa je že odstopila. Ima pa tudi različne barve ročic za bremzo in sklopko(srebrna in črna). Motor je verjetno bil ukraden že kak teden, dva, tri nazaj, vendar sem opazil komaj včeraj. Ukraden je bil iz zaklenjenega bloka in zaklenjene kolesarnice v Mariboru. Za koristno informacijo, ki pripelje do najdbe motorja, nagrada 400eur. Če pa ima kdo kakšno idejo, nasvete, kje ga naj iščem oz. dele(če je še seveda pri nas), bi jih bil tudi vesel(lahko tudi na email: jetam@windowslive.com ), hvala! 

 

 

 

 

si delil objavo na FB?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 6. 2017 ob 14:22, marincspeedshop pravi:

Izdelava protivlomne verige #heavyduty #custom #MarincSpeedShop #cigani #nimajo #za #burek

20170626_131505.jpg

kje si jo kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

si delil objavo na FB?

 

sem delil, je pa motor najbrž edini taki pri nas in bližnji okolici, tako da če se bo kje pojavil bi se ga dalo prepoznat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, solorider pravi:

kje si jo kupil?

Naredil sem jo. Kupil sem bremensko verigo za dvigala, naredil podalsan clen in vse skupaj dal toplotno obdelat (cementirat). Kljucavnico sem pa oblekel v inox+kaljene ojacitve. Opis izdelave imas v moji temi v rubriki "splošno" ---> "marincspeedshop delavnica"

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba zdravo.

Danes ponoči (9.10. 2017) so v Šiški prijatelju ukradli BMW R 1200 GSA, bele barve.

2007 letnik

V oci padejo modri amortizerji wilbers in akprapovic, in še nekaj dodatne opreme.

Na desni strani podrsan scitnik motorja.

topcase givi TRK 52

Če komu pride kaj na ušesa...

 

 

IMG_1646.JPG

P1140078.JPG

ScreenHunter_69 Oct. 09 08.45.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tole :cry:

V Ljubljani je bilo ukradeno motorno kolo BMW
 
PDF natisni E-pošta
Kronika
Ponedeljek, 09. oktober 2017
 

V noči na 9. 10. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo BMW 1200 GS, letnik 2007, belo črne barve, z registrsko številko GO U4-84.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
V Ljubljani ukraden BMW R 1200 GS PDF natisni E-pošta
Kronika
Sreda, 29. november 2017

V noči na 29. 11. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo BMW R 1200 GS, kovinsko sive barve, letnik 2015, reg. oznak LJ MM-40.

vir:www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V Ljubljani ukradeno motorno kolo Honda VFR PDF natisni E-pošta
Kronika
Ponedeljek, 11. december 2017

Med 30. 11. 2017 in 9. 12. 2017 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Honda VFR800, črne barve, letnik 1999, registrskih številk LJG7-4R.

vir:www.policija.si

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zaradi čisto drugega foruma sem zašel na stran policije ukradenih vozil in vidim, da je bilo 23.10. ukradenih osem tavelkih GSk. Nikjer nisem opazil kakega članka jebeno velika kraja je to ... wtf ... je bilo to pri naših Adriaticmt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da malo obudim temo, ker se je sezona že odprla. Tudi za zzmikavte!

Profi ukrade, pa če sediš na motorju! Amaterja se da odvrnit od kraje. Kolega parkira motor pred restavracijo in z ženo pustita obe čeladi in jakni na motorju. Sita prideta na parkirišče, kjer ugotovita primankljaj v opremi. Ninovih čelad z Ncom povezavo, ni jaken, ni ključev od motorja (pospravil jih je v žep jakne) ni fotoaparata ker je bil v žepu in ni ključev od bajte z daljincem od garaže ter dvoriščnih vrat. Škode za slabe tri jurje.  Nihče nič videl. Fajn, a ne!

Kolesarska ključavnica- pletenica dolga 1,2 m skozi rokav in skozi čelado ter pod križ krmila rešijo težave z hitrimi tatiči moto opreme. Le priporočljivo je, da je ključavnica vidna. Sedaj ga je izučilo in redno pripenja opremo, kadar je nima na sebi. 

Ni slaba ideja za postanke v tujih krajih, kjer opravljaš kak ogled in ni potrebe tovorit opremo zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, The Lakl pravi:

...Kolega parkira motor pred restavracijo in z ženo pustita obe čeladi in jakni na motorju. Sita prideta na parkirišče, kjer ugotovita primankljaj v opremi....

Je bilo to pri nas, ne bi škodilo če napišeš kje in kdaj? Če je bilo pri nas, naj malo zasleduje oglase za opremo na Bolha.com in Avto.net... Pa če ima kakšno fotko, naj jo tule objavi, da se bo vsaj približno videlo, kakšne so bile jakne...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne puščam stvari na motorju, razen če sem na terasi in mam moped na okah. Drugače za čelado uporabljam tisto ključavnico na zajlo, ni bogvekaj ampak za prvo silo je. Zagrabit in letet ne more.

Enkrat bi morali nardit štos, nastavit nekam moped, na tanku pa pustit eno odsluženo magnetno torbo, not pa enega modrasa. Dvomim da bi pizdun še kdaj kaj sunil. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
V Ljubljani ukraden BMW R1200 GS PDF natisni E-pošta
Kronika
Ponedeljek, 23. april 2018

V času od 21. 4. do 23. 4. 2018 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo znamke BMW R1200 GS rallye, modre barve, letnik 2017, registrskih številk SHA-SM10 (D).

 

vir: www.policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus - a si opazil , da daješ gor veliko d tablic? se švabi vozijo 10 mesecev in pokasirajo poln kasko oz.nov motor ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

maus - a si opazil , da daješ gor veliko d tablic? se švabi vozijo 10 mesecev in pokasirajo poln kasko oz.nov motor ?

Pust jih naj služijo,dele pa gre kupit v Slo .hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎30‎.‎3‎.‎2018 ob 13:17, JamesTheMan pravi:

Če bi imel GS-a, ne bi uporabljal nobene ketne ali alarma. Dal bi si delati magnetno nalepko "Zvone Šeruga". Ko bi ga parkiral bi si jo gor stisnu. Ni variante, da bi kdo sunil moped ker bi mislu da je celi zgojen. :lol1:

 

Al bi ti ga kakšna nezadovoljna stranka razbila :ras:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

maus - a si opazil , da daješ gor veliko d tablic? se švabi vozijo 10 mesecev in pokasirajo poln kasko oz.nov motor ?

sem opazil ja .. me pa moti, ker ne napišejo pred katerim hotelom ali motelom so ga sunili ... me prav zanima. če se to dogaja pred enimi in istimi hoteli ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!