Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

kaksna je ta garazna hisa? mislim, kako izgleda oz. kako si imel parkiranega? je to v smislu garazne hise kot je pred nakupovalnimi sredisci, ali so boksi in je vsak zaprt?

joj, upam, da se cim boljs iztece!!

To je garažna hiša pod blokom, ki ima kovinska vrata, ki se odpirajo na daljinca oz. na ključ. Znotraj garaže pa so zaprti boksi s kovinskimi vrati. Ker imam končno garažo je bil avto v garaži motor pa takoj za njim in zaklenjen, kar pa seveda več kot očitno ne zadostuje.

kje v siski pa to? :-O (ce slucajno kej ves)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj vec informacij? Najdena na kaksnih lokacijah, nasla policija, kaj znanega o storilcih?

Je že kaj novega ali vsaj kakšni namigi o tvojem motorju (zanima me tudi zaradi svojega)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ravnokar me je "napadel" en iz Finske - žal si nisem zapomnil njegovega imena (naj mi oprosti) - ko sem ravno sedlal svojo kobilco.

Ampak danes ponoči so mu izpred hotela Bit v Štepanjskem naselju v Ljubljani ukradli skoraj novega Triumph Tigra 800 (venom yellow barve) - registracija je pa finska 74XCA, če sem si prav zapomnil.... Baje so imeli na izbiro kup BMWjev, pa enega Triumpha.... in sunili so samo Triumpha.

Sicer so ga potem naši policisti popisali in poslikali prazno parkirišče, ampak žal mu je ostal slab priokus na Slovenijo. :( :angry: :wacko:

Popravljeno . Popravil gaso65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UKRADENA YAMAHA YZF 450 2008, BELE BARVE

PONOČI 4.6.2012.

Gorenjska (Begunje)

ZA KAKRŠNE KOLI INFORMACIJE VAS PROSIM DA ME KONTAKTIRATE... 040 666 377

HVALA!, Jan Švab

yzf-450.jpg

Popravljeno . Popravil svab
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

DNE 24.6.2012 PONOCIKROSKE.jpg SO BILE IZ GARAŽE NA TRŽAŠKI CESTI V LOGATCU UKRADENE: RDEČA HONDA 250CRF 2008 IN ZELEN KAWASAKI 450KXF 2006.OBA MOTORJA STA IMELA AKRAPOVIČA

Vsaka informacija dobrodošla( 040741201 Jan), če bo kdo zasledil omenjena motorja oz. morebitne rez. dele, naj prosim javi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pridobil informacijo, da je bil v zadnjih štirinajstih dneh v okolici Celja ukraden GSR 600 sive barve, letnik 2006 (podoben mojemu, ki še vedno ni najden).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to so vm iz garaz ukradl motorje?

Meni izpred hiše - nadstrešnice. Zaklenjen, pokrit s ponjavo.

Popravljeno . Popravil ciobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni izpred hiše - nadstrešnice. Zaklenjen, pokrit s ponjavo.

Ta golazen lopovska je vedno bolj predrzna! Mater jim vidim ....

Tu v našem okolišu (Ptuj in vasi proti MBju) bi naj baje motorje kradli predvsem srbi.

Ko to temo prebiram, enostavno ne morem verjet, da se TOLIKO TATVIN zgodi in nikjer nič o tem ne pišejo!

Ta EU nam dejansko ni prinesla nič dobrega .... odprte meje so posledica vse večih tatvin.

Sočustvujem z vami in močno upam, da boste svojega ljubljenca dobili nazaj.

Bo treba pod nujno nabavit alarm. Če ne druga, vsaj prestrašijo se in imajo možnost, da dobijo z bejzbol palco po piz*i!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prejel sporočilo od kolega iz Italije, ki je ravnokar ostal brez svojega Triumpha Speed Triple (reg. DG95486).

Stisnili so mu ga sredi Torina, sredi belega dne in to ne iz kake zakotne uličice ampak parkiranega ob zelo prometni 4 pasovnici.

Na policiji (v Italiji, seveda)) so mu rekli, da je malo možnosti, da ga še kdaj vidi, ker ga bodo verjetno razstavili in po delih poslali v "vzhodno smer"...

Če ima kdo kakšno idejo ali nasvet (upam da ne predvsem na lastnih slabih izkušnjah.. .) - se priporočam.

post-36356-0-10549500-1343813186_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je sicer žalostna, tud men so ga že odpeljal ponoči na velko noč

izpred hiše, zaklenjenega. Sam sem imel srečo,

so mulce presenetli policaji iz čisto drugega razloga in sem ga dobil nazaj

z le ispraznjenim tankom.

malo za v nasmešek, se je ravno pojavilo na facebooku

post-22275-0-85651800-1343814959_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Ponoči 10.08.2012 so mi iz garažne hiše v Mariboru;ulica EVE LOVŠE 6(nove stolpnice pri novem Mercator centru) ukradli motorno kolo znamke SUZUKI BANDIT 600, LETNIK 2002, ČRNE BARVE, REG ŠT. CE-VS 30(VELENJSKI GRB), ŠT. ŠASIJE JS1A8112100111476...motor ima rahlo podrsan merilnik hitrosti in manjšo udrtino na tanku motorja,manjše bele smernike ter izpuh v črni barvi....če bi kdo bilo kaj videl oz vedel bi mu bil zelo hvaležen za vsako informacijo...pripravljen sem izplačat tudi denarno nagrado.Za vse informacije sem na voljo na tel št. 041 809-193 oz na meil renato.standeker@gmail.com.

Hvala!!!

Lep pozdrav

Renato

post-38439-0-55677200-1345620301.jpg

post-38439-0-57978800-1345620323.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleti lopovi.

Jaz imam aktivirano "črno štirinožno zverino" namesto bilokaterih alarmov.

Za vsak slučaj pa velik "pajser".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleti lopovi.

Jaz imam aktivirano "črno štirinožno zverino" namesto bilokaterih alarmov.

Za vsak slučaj pa velik "pajser".

Na žalost tudi take zverine onesposobijo. Ob tatvini mojega motorja je bil sosedov pes spuščen. Vse vidi, vse oblaja, pogled na njega je zastrašujoč, glas ima kot predelana motorka, na moje dvorišče od koder je bil motor ukraden, lepo vidi...vendar tisto večer ni bilo nobenega laježa. Policaji so ob ogledu povedali, da se lopovi pridno pripravijo in "onesposobijo" tudi takšne stražarje - na našo žalost.

Pajser pa bi prišel prav ampak le, če bi tipa dobil pri motorju. Je pa res, da bi potem mene ovadili in tožili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

v našem motocentru je bil v petek ukraden motocikel Duke 690 2012 črne barve, reg. št. LJ FN-04. Če ga kdo opazi, sploh v LJ, prosimo, sporočite na 113.

Hvala

Boštjan Laba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

V času med 27. 3 .2013 in 29. 3. 2013 je bilo v Mavčičah ukrademo motorno kolo znamke Honda CB 600F, črne barve, letnik 1999, registrskih številk KP V1-07.

 

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času med 27. 3 .2013 in 29. 3. 2013 je bilo v Mavčičah ukrademo motorno kolo znamke Honda CB 600F, črne barve, letnik 1999, registrskih številk KP V1-07.

 

vir: policija.si

Pogrešana Honda Hornet 600

barva: črna

mašina po desni strani podrajsana od padca

neoriginalni deli:

-aftermarket nižja in širša balanca v zlati barvi

-manjši žmigavci v karbon look

-manša ogledala carbon look

-nosilec za top case

Številka šasije: jh2pc34a9xm105463

Registrska številka: KP V1-07

Slike so stare, sedaj je mašina bolj podrsana.

Če ga najdemo za pomoč dobiš nagrado 500€.

DSC05050.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

v našem motocentru je bil v petek ukraden motocikel Duke 690 2012 črne barve, reg. št. LJ FN-04. Če ga kdo opazi, sploh v LJ, prosimo, sporočite na 113.

Hvala

Boštjan Laba

 

Dva dni nazaj se je na avto netu prodajal črn Duke brez papirjev, naprodaj je bil cel ali po delih...novejši model, po možnosti prav 2012letnik...je bilo kar sumljivo da motor nima papirjev....mi je žal, da nisem shranil oglasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če je to res, se lahko piše na www.avto.net kjer imajo oni še vedno bazo teh shranjenih podatkov in lahko preverijo telefonsko in morebitni ip naslov, da se pride do prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer off topic:

 

Kolegu so ukradli iz garaže nekaj stvari. Modeli so še isti dan dali robo na Bolho. Skupaj s kriminalisti smo jih "pohopsali" naslednji dan.

Zdej, če lopovi kradejo za naročnika je težko to dobit nazaj.... uni priložnostni tabutasti lopovi pa dajo na bolho ali kak drug oglasnik in z nekaj truda se jih da tudi izslediti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj se je na avto netu prodajal črn Duke brez papirjev, naprodaj je bil cel ali po delih...novejši model, po možnosti prav 2012letnik...je bilo kar sumljivo da motor nima papirjev....mi je žal, da nisem shranil oglasa...

 

Sem preizkal vso zgodovino in našel:

 

Ampak vidim, da je 2008letnik, se pravi ni to to. 

 

duke.jpg

 

Se opravičujem če sem komu povzročil nevšečnosti, vendar se mi res čudno zdi, tako mlad motor, pa brez papirjev...hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preizkal vso zgodovino in našel:

 

Ampak vidim, da je 2008letnik, se pravi ni to to. 

 

duke.jpg

 

Se opravičujem če sem komu povzročil nevšečnosti, vendar se mi res čudno zdi, tako mlad motor, pa brez papirjev...hmm

..to se tak ali tak vidi da nekaj tu smrdi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!