Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Pa kaj je to s tem Črnim kalom, same slabe novice.... Preimenovat v Zeleni kal, bi mogoče dobil eno drugo energijo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Energija je še predobra, zato vsi ven letijo :panic:.

Ta zadnji je šel ven v spodnjem levem ovinku, naprej od spomenika :cool:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Ta zadnji je šel ven v spodnjem levem ovinku, naprej od spomenika :cool:.

... Vzrok?

..o.k. ... vem, da je šel verjetno hitro... hočem vprašati, ali je bil zdrs... prehitevanje, sekanje ovinka, ali najpogostejši potencialni vzrok, ko se tam na tistem "parkirišču" naberejo dva ali trije talijančki z motorji, pa tik pred tabo speljejo na cesto (to se mi je že zgodilo dvakrat. ...enkrat je bilo zelo nevarno.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, izibajker said:

Pa kaj je to s tem Črnim kalom, same slabe novice.... Preimenovat v Zeleni kal, bi mogoče dobil eno drugo energijo...

Tam kjer gre dnevno 300 motoristev mim je vecja sansa da gre en maline naberat ane.. 

Me res zanima koliko je bilo leta 91 registriranih motorjev ter crne kronike/poskodb, ter koliko je tega danes. Si skoraj upam trditi da je % podoben.. sam na cesti nas je zmeraj vec, zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ukica pravi:

Me res zanima koliko je bilo leta 91 registriranih motorjev ter crne kronike/poskodb, ter koliko je tega danes. Si skoraj upam trditi da je % podoben.. sam na cesti nas je zmeraj vec, zal.

Več je bilo smrti in poškodb generalno gledano. Vir - https://sl.wikipedia.org/wiki/Prometna_varnost#V_Sloveniji Za bolj podrobno statistiko pa bi bilo potrebno kak bolj natančen vir poiskat. Je vmes modernizacija vozil, cest pa tudi stara dobra represija naredila svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zivnorc pravi:

... Vzrok?

..o.k. ... vem, da je šel verjetno hitro... hočem vprašati, ali je bil zdrs... prehitevanje, sekanje ovinka, ali najpogostejši potencialni vzrok, ko se tam na tistem "parkirišču" naberejo dva ali trije talijančki z motorji, pa tik pred tabo speljejo na cesto (to se mi je že zgodilo dvakrat. ...enkrat je bilo zelo nevarno.)

Pomoje zdrs,ali pa podrsavanje s tačko malo preveč in vemo kaj sledi...na zaprtih ovinkih kot take spodnji al.pa tisti zgoraj kjer je 30 ljudje ven letijo večinomo zaradi tega ker preveč iščejo nagib in ružijo s tačko...tisti mimo vikija pa če slabo linejo uzameš priletiš točno v luknjo in spusti sprednja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Ciko86 said:

Pomoje zdrs,ali pa podrsavanje s tačko malo preveč in vemo kaj sledi...na zaprtih ovinkih kot take spodnji al.pa tisti zgoraj kjer je 30 ljudje ven letijo večinomo zaradi tega ker preveč iščejo nagib in ružijo s tačko...tisti mimo vikija pa če slabo linejo uzameš priletiš točno v luknjo in spusti sprednja..

Na mille bos prej komolc znucu kokr pa taco zbrusu.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

Na mille bos prej komolc znucu kokr pa taco zbrusu.. 

Aja?to pa.nevem,vem da se črte zdrsa začnejo na koncu ovinka...kolega je z r6 prej z avspuho drsal.kot s tačkami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo je povsod mal drselo ... al je bla tok sprana cesta al kaj ... na kalu mi ni ... na ridah sem meu pa rodeo :P 

ampak .. vse v mejah normale :)

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Si dobro držal bika za roge :lol1:?

full :P

no ja .. sj je blo nadzorovano drsenje .. pol pa kr nč več .. zgleda pesek al pa kakšn ptičji drek :lol1:

sj pravim .. nič panike .. to se mi pogosto dogaja ker se afnam .. pa sploh ni blo hitro ... kulenček .. slajd dokler pušča elektronika .. pol pa zajeb  :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko porocilo iz Crnega Kala. Gume spredi Mitas, uzadi R6cup :-D dvakrat gor pa dol po Crnem Kalu po kolenu je lepo drzal, v tretje dol k sm pa ze zmansu tempo mi je pa na spodnem ovinku pod viki burgerjem sred ovinka vzel prvo kolo. Wtf. Motor je sov v stebricek ograje, jest pa pod ograjo pa dol v prepad v maline. Pol so me eni motoristi vn potegnil (hvala) pa policija pa resilc. 300$ kazni dobim po posti, leteckota sta bla ful uredu, resevalci so me hotl pa v izolo pelat na slikanje glave k sm celno stisnu ograji. Podpisu sm odstopno izjavo pa z asistenco dam. Doma je mt itak obolela pa sm mogu se v lj na urgenco slikat lepinjo in nogo pa brado so mi zasil. Dohtar pa kirurg sta bla obadva motorista tko da smo se zmenil pa sm podpisu se eno odstopno izjavo pa dam, drgac bi mogu se tm na opazovanju prespat. Mal me kosti bolijo drgac sm pa ok, motor je pa kaseru iz vseh strani tko da ce ma gdo dele za Aprilia mille kupim kupim :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SMX17 pravi:

Spredaj Mitas, Zadaj Dunlop 

Sprednja zdrsnila.

 

Vidite kam pes taco moli?

 

No sam da si ok, motor bo že skalmfan skupi.

ja, vidimo, vedno so gume krive a ne ane :P

@marincspeedshopglavno da si cel, pa da ni še kdo vmešan.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ja, vidimo, vedno so gume krive a ne ane :P

@marincspeedshopglavno da si cel, pa da ni še kdo vmešan.

 

valda ... voznik motornega kolesa ni nikol nić kriu .. ti kj ni jasn :huh: 

 

važn je, da je  @marincspeedshop ceu .. ostalo vse bo ;) 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, SMX17 pravi:

Spredaj Mitas, Zadaj Dunlop 

Sprednja zdrsnila.

 

Vidite kam pes taco moli?

Prej je verjetno razlog v bolj na easy tretji furi - slabša koncentracija, ki ji sledi kaka nepotrebna vozniška napaka. Na enduro ko si enkrat utrujen/neskoncentriran cepaš po tleh na takem ko drugače nikol ne bi. In tu je lih isto, sam hitrosti so precej višje.

V vsakem primeru je najbolj važno da mu je uspelo sfalit stebriček ograje. Alternative temu verjetno ni potrebno pojasnjevati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

valda ... voznik motornega kolesa ni nikol nić kriu .. ti kj ni jasn :huh: 

 

važn je, da je  @marincspeedshop ceu .. ostalo vse bo ;) 

 

ja še ena možnost obstaja, sem pozorno prebral, kar je napisal in vmes je tudi napisal:

"ko sem znižal tempo"

e wala, pa je....gume niso navajene znižanega tempa, pol pa grejo prehitro.....v maline :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

Počak, pridem.

 

okol 4ih

.

... jest tud ... :P

... če se ti pa zlo mudi, dej pa kar na račun ... :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pik1 pravi:

.

... jest tud ... :P

... če se ti pa zlo mudi, dej pa kar na račun ... :kva2:

Nč, kr počaka nj.

Madonca a bo kdo kj ubogu...u eni drugi temi so že ženske neki nepokorne. Bo treba mal :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!