Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Danes sem se prav počasi peljal mimo in:eek: samo en motor na parkirišču vsi ostali pa z avti:whistle:,za ustavit majkalo časa  in dneva:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 1 uro, sebar pravi:

Počk, nikjer nobenga :D

Primorci, ki imajo tega vikija takorekoč iza vogala, se verjetno sončijo na obali. Pa nam vsake tolko kako staro fotko tle gor prlimajo, glh tolk da nas dražjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sam res. Viki bi lohka pozval vse abonente, ki se tm gor pa dol drajsajo, da jim prineseje kak suvenir. Zlizana guma, stara čelada, zlomljena plastika z motorja, fotka iz polaganja ovinkov... karkoli. Pol bi pa to po stenah lokala razobesl (pa kak star geštel gor na streho namontiral) in bi se tista lokacija tut mal vizuelno profilirala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri primorci smo danes vandrali malo po Krasu, na Vikiju smo se ustavili, ko ste notranjci že bili doma.

Če ste se sploh zaceli vozit :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, KARMEN1 pravi:

...Če ste se sploh zaceli vozit 

Mah kje pa. Saj veš, da smo v glavnem zapečkarji. Sneg, sol, mrzla cesta, nizke temperature... to je samo za ene par tanajbolj vztrajnih... Ja kaj bi pa bilo ,če bi se čisto vsi motoristi vozili preko celega leta? Saj bi še forum počil od toliko vtisov pa fočk'n'počkov...:yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem dežju, je cesta od Kozine gor še vedno vsa bela od soli. Ne vem, če niso zopet solili......

Letos so cestarji presegli sami sebe :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KARMEN1 pravi:

Po vsem dežju, je cesta od Kozine gor še vedno vsa bela od soli. Ne vem, če niso zopet solili......

Letos so cestarji presegli sami sebe :dry:

je svinjsko še povsod. Dež je opral vipavsko dolino, kras, notranjska, skoraj do Vikija je pa še vse belo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2016 ob 17:03, Ciko86 pravi:

počke,danes zjutraj se je ulegel en stric s coperjem,upam da je use uredu in da je lahko nadaljeval voznjo...na prvi pogled motor ni bil dosti razbit...

Ob 8. 10. 2016 ob 15:30, c3c pravi:

morde si mislu name.pa nisem stric da ves.hahahah hvala da si pomagu uzdignit motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tako je bilo ob 11.30h na kafeti. Spredaj nobenega,smo bili vsi zadaj na sonču na balkonu...:cool:

033_7.jpg032_3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎26‎.‎2‎.‎2017 ob 16:34, Mia pravi:

Nekaj nas je pa bilo...

IMG_0623.thumb.JPG.99c9a6aee52333b7355f48b7430a7b69.JPGIMG_0625.thumb.JPG.fa7630221c26a14b2d19a7291ef4cc9d.JPG

ste se usedli zraven ludega?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!