Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

41 minutes ago, Borutt said:

Sem uporabil vesoljsko tehnologijo :jezik:.

No pol ti pa tudi jaz preko vesoljske tehnologije pošiljam eno :kava:..   :jezik:

Tako, da je zdaj ena kava manj na dolžniškem listu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, SANJIN-MIXON said:

Evo dele od motorja smo pobrali 

received_589198228135028.jpeg

Zgleda, da si pustil en kos za spomin in opomin. :jezik:

received_589198228135028.thumb.jpeg.65e5ac970c997c21a403f4133962e889.jpeg.9c4db52a47ec9938d2ef5ae05d5eea91.jpeg

Bil sem tam in pogledal. Je en kos , ki ga boš še s pajserjem težko vzel ven... Aluminij ali pleh, nisem siguren. Je pa kot del neke zaprte stvari(oklep, oz. ohišje nečesa)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi lastniki bifeja na Črnem kalu premogli kaj moto ustvarjalne domišljije, bi razne razbite, odpadle... kose lepo montirali na steno. Pa kakšno staro čelado, fotografijo... Skratka, en tak muzej specifičnih artiklov, ki bi govorili svoje zgodbe, se tam ponuja sam od sebe...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi se to bolj imenovalo "wall of shame" 

Ta teden vsakič ko sem šel mimo ni bilo niti enega motorja tam.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi lastniki premogli kaj moto domišljije, ne bi vrteli Radio aktual, klape in podobno.

Naj obrne na Radio ognjišče, bo imel še boljše goste.....

Napis Bikers welcome pa itak visi že na vsakem wc-ju.

In ja, motorjev ni več, ker je Viki dosadan do daske, kava je grozna, Coca cole nimajo, vse ostalo je kar je......

Imajo le zelo simpatičen jn priden personal.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Če bi lastniki premogli kaj moto domišljije, ne bi vrteli Radio aktual, klape in podobno.

Naj obrne na Radio ognjišče, bo imel še boljše goste.....

Napis Bikers welcome pa itak visi že na vsakem wc-ju.

In ja, motorjev ni več, ker je Viki dosadan do daske, kava je grozna, Coca cole nimajo, vse ostalo je kar je......

Imajo le zelo simpatičen jn priden personal.

Ja potem bi bil pa čas, da frekventni gostje Vikija krenete u akcijo. Te teze, pa še kakšno zraven, mu pribijte na vrata. Podobno kot je to storil Martin Luter pred točno pol stoletja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, dlicen pravi:

Mal več. :D

 

pred 18 urami, gretzky pravi:

Pol tisočletja?

Ups, ja. Ena nula se mi je kar nekje izgubila... Skratka, če so Lutrove teze imele nek učinek na takratno cerkveno oblast, ni hudič da se tudi pri Vikiju ne bi naučili tapravega espresota skuhat...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, izibajker pravi:

Ups, ja. Ena nula se mi je kar nekje izgubila... Skratka, če so Lutrove teze imele nek učinek na takratno cerkveno oblast, ni hudič da se tudi pri Vikiju ne bi naučili tapravega espresota skuhat...

...sam potem bo pa dva ojra štirideset, pa kokakolja ene štiri...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 8. 2017 ob 14:02, KARMEN1 pravi:

Če bi lastniki premogli kaj moto domišljije, ne bi vrteli Radio aktual, klape in podobno....

Bil par dni nazaj gori samo v preletu - Vrtel se je balkan

Žalostno a resnično

Ob 5. 8. 2017 ob 16:16, izibajker pravi:

Ja potem bi bil pa čas, da frekventni gostje Vikija krenete u akcijo. Te teze, pa še kakšno zraven, mu pribijte na vrata. Podobno kot je to storil Martin Luter pred točno pol stoletja...

Frekvnentni postanejo manj frekventni, itak pa lastnik pokriva minus z barom Kapitanija v centru kopra, Viki jim je samo odvečna teža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, SMX17 pravi:

...., itak pa lastnik pokriva minus z barom Kapitanija v centru kopra, Viki jim je samo odvečna teža

Če pa na vikiju delajo minus s takimi cenami kot jih imajo pol so pa res nesposobni 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede glasbe sem jih tudi jaz vprašal, če res moram na Obali poslušati Hrvate in je natakar rekel, da nimajo česa dati, ker je drugače povsod Despasito. Za internetni radio izgleda še niso slišali..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

.... Za internetni radio izgleda še niso slišali..

Mogoče pa tam nimajo telefonskega kabla ali optike. Internetni radio prek brezžične 3G povezave? Ja pol bi bla pa cena kofeta še za kak cent višja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo wifi, potem imajo internet........

Če pa jim Kapitanija pokriva izgubo, naj lokal odstopijo komu, ki bo znal delat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bojc84 said:

Na Rock ali Bob radiu še nisem slišal Despacita :smoke:

To ne, se pa na vsakih 10 min vrtijo Gunsi, Nirvana in Stonesi... ponavadi v tem vrstnem redu. In vedno isti komadi.

Bob je vsekakor boljši, pa še tam pogrešam kakšno ne že stokrat slišano zadevo. Na Rock pa itak mislijo, da so še vedno v 1980 in temu primerno tudi vrtijo komade...  Pač, če niso zgoraj omenjeni trije bendi ne vem če sploh vedo, kakšna je rock glasba. :rolleyes:


Da ne bom preveč offtopic... Počk! Pred dvema dnevoma. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hodte ke musko poslušat al zvok motorjeu in zvok drsnikou  :eek:

kava kt kava, hrana kt hrana ... važn, da se kj dugaja, ejga mona čuj breeeeee :jezik:

js pa u nedeljo poćk :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!