Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 2 minutami, bojevnik88 pravi:

Počakaj še 1 urco. Pridemo tudi mi. ;):)

Moram it...

pred 2 minutami, Bubu25 pravi:

meni je blo rečeno da brez slike ne velja....

Sej ne vela IMG_20160429_134608.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, bojevnik88 said:

Pa drugič ;)

Bojevnik88, hvala za drink. drugič še , se priporočam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj tu pišeš tle mona :D:D

Drugič ti častiš hamburger :D:D:P

Cikota vidu na OMV-ju na Kozini. Sem ti trobil. :D:D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golf

pred 9 urami, bojevnik88 pravi:

Ma kaj tu pišeš tle mona :D:D

Drugič ti častiš hamburger :D:D:P

Cikota vidu na OMV-ju na Kozini. Sem ti trobil. :D:D

golf 5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Ciko86 pravi:

golf

golf 5?

Da. :D

Koliko pa vas je danes bilo pri Vikiju. Sem mislil da kaj zastonj delijo. :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, 5413lvl3145 pravi:

Delijo nasvete kako uporabljat stojalo, hvala @Zivnorc - preverjeno deluje : )

Povej še nam da bomo vedeli, če je kaka lažja varjanta. :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk, sz obemi motorji :D
pa še lepo blo videt da so enmu taljančku pol na vikiju malo krila pristrigli ki to kar so dns gor delali ni blo za nikamor

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat so šli gor in dol in to je vse. :D Malo po kolenih, malo po zadnjem kolesu. Nič ekstravagantnega. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej usi učasih divjamo tam samo po 2-3 u štric po kolenu,  pa cele ovinke po nasprotnem pasu, hardcore u škarjice itd. ni lih ne-ekstravagantno. 
nikoli ne rečem nč kr nimam proti samo dns je blo res malo preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bear pusti ljudi naj uživajo so polnoletni.

Raje bolj opozarjaj motoriste in avtombiliste naj ne sekaj ovinka ko nameravajo zavit na viki ,če že vsi vemo da se vozi gor dol ni potrebe po dodatnih situacijah motorist naj speljejo še ta dva ovinka pa naj se obrnejo dol pri vhodu tako isto avtomobilisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma uni ki so bili učiraj gor,posebej uni ki je vleku malo na kitajca mu nebi dal niti 17 let ;) a so fasali kaksno multo?ko sem prišu okoli 17.30 gor se je lih policija odoravljala stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, exclan pravi:

Bear pusti ljudi naj uživajo so polnoletni.

Vse lepo in prav. Dokler ti en tak polnoletni ne spusti ćelaka sredi ovinka. Ni problem če zakvačaš, pa poškoduješ/ubiješ samega sebe. Problem je da nisi sam na cesti. In marsikdo tega ne dojame.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je sploh kdaj komu spustil čelaka na kalu so pa se nekateri fentali to pa ja ampak sami.

Ja nisem sam na cesti,nisem sam v celi fucking državi če te je strah za čelaka ostani doma simpl pa nehaj z temi populističnimi frazami .

 

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti indijanci italijanski k so se ganjali od 16:00-17:00 , bi jim dau en teden dela s paraplegiki, me zanima če bi se pol zamislu.. too much je blo res.. kokr pravi Bear- vštric skozi ovink, po drugem pasu.. totalno izzivanje usode. ne podpiram tega. pizda bi mu dau 100€ nej gre na grobnik.. sam da ga ne vidm na cesti .. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, exclan pravi:

Ne vem če je sploh kdaj komu spustil čelaka na kalu so pa se nekateri fentali to pa ja ampak sami.

Ja nisem sam na cesti,nisem sam v celi fucking državi če te je strah za čelaka ostani doma simpl pa nehaj z temi populističnimi frazami .

Očitno ti še nikol ni 'športni voznik' prižgal nasproti po tvojem pasu, pol pa take gluposti pišeš? Strah me je zgolj in samo kretenov na cesti. In posledic kretenizmov. Ostalega pa niti ne, se znajdem kr OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš družbeno odgovornost na tem forumu si zgrešil ciljno skupino pojdi pred parlament pa njih vprašaj za družbeno odgovornost.

Kot redni uporabnik vikija koliko kretenov si videl ki prečkajo cesto da bi zavili na viki in koliko od teh si na to opomnil da je to nevarno početje ?

Jaz sem  opomnili nekoga z tega foruma ki je delil tu nasvete , moraliziral in ostalo delal pa sam še najhujše nevarne situacije zabrusil mi je pa kaj se delam šerifa no od takrat me zaboli kurac kaj kdo dela skrbim zase in to je to.

nisi mi odgovori koliko čelakov si preštel na vikiju?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj en "čelak" je bil včeraj pr Vikiju...pa sveže obrit sem biu :blush: po čelu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem videla italijanko, ki je ustavila avto v ovinku, izstopila in fotografirala viadukt. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!