Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

@exclan - bom upošteval tvoj podpis. In zaključil tole debato.

pred 13 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem videla italijanko, ki je ustavila avto v ovinku, izstopila in fotografirala viadukt. 

V ponedeljek sta se dva totalno pijana domačina strpala v avto in se spokala nazaj proti obali. Tisti motorist, ki je takrat pripeljal mimo bi bil v resnih težavah če bi se šal kamikazo. Sam to ne vela, ker ne bi bil ćelak.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Bear pravi:

sej usi učasih divjamo tam samo po 2-3 u štric po kolenu,  pa cele ovinke po nasprotnem pasu, hardcore u škarjice itd. ni lih ne-ekstravagantno. 
nikoli ne rečem nč kr nimam proti samo dns je blo res malo preveč

Vožnjo v škarje in podobno pa nisem videl. Verjetno smo mi takrat že šli naprej. Videl sem par voženj gor in dol po kolenu. Na samem začetku ko so prišli. :)

pred 3 urami, exclan pravi:

Bear pusti ljudi naj uživajo so polnoletni.

Raje bolj opozarjaj motoriste in avtombiliste naj ne sekaj ovinka ko nameravajo zavit na viki ,če že vsi vemo da se vozi gor dol ni potrebe po dodatnih situacijah motorist naj speljejo še ta dva ovinka pa naj se obrnejo dol pri vhodu tako isto avtomobilisti.

Tukaj se pa popolnoma strinjam. Že bratranca sem opozoril naj tega več ne počne. :)

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem videla italijanko, ki je ustavila avto v ovinku, izstopila in fotografirala viadukt. 

Popolnoma ista stvar se je meni zgodila v ovinku malo naprej od Ajdovščine v smeri Cola. Neka glupača je vidla neko znamenitost oz. nek zid je tam z leve strani, kao zanimiv in ženska se ustavi na cesti v ovinku in slika iz avtomobila. Bolano.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Greencaj said:

Toooorej, kaj je blo z italiani in policijo?

a so jih? to je moglo bit lih enkrat po petih ko smo mi šli.. :) zanimivo.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se lih odpravljali ko so prleteli za njim na vikija, je bil pa zadnji od taljančkov ki se je še vozu na ducati diavelu
ene 5min dokler smo se sz fotrom odpravljala smo še gledala in so veselo pisali tko da možno da je kako multo fasal
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Bear said:

počk, sz obemi motorji :D
pa še lepo blo videt da so enmu taljančku pol na vikiju malo krila pristrigli ki to kar so dns gor delali ni blo za nikamor

 

4 hours ago, Ciko86 said:

ma uni ki so bili učiraj gor,posebej uni ki je vleku malo na kitajca mu nebi dal niti 17 let ;) a so fasali kaksno multo?ko sem prišu okoli 17.30 gor se je lih policija odoravljala stran :)

Samo sklepam po teh dveh postih. Lahko da sem razumel narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk..naj da jany sliko gor,js nisem uspel slikat..pomoje un leteči bo prepoznal moj zvok motorja že na 200 km

:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan ali dva od tega sem bil priča nenvadnemu dogodku. Starejša občanka je navkljub preglavicam in bolečinam v kolku navkreber potiskala voziček v katerem je mirno spalo novorojeno bitje. Na drugi strani ceste pri avtobusni postaji je sedel zloglasni palcamož, ker se mi ni nikamor mudilo sem jih preletel s sklopko, pomahal obema pa nadaljno vožnjo mimo njiju nadeljeval. Še zdaj ko priletim mimo tudi če ni nobenega preletim tisto območje s sklopko - se zavedam da je pljunec v ocean in bore malo zadovoljstva prinese ljudem ki tam živijo, mogoče to delam bolj zaradi tega da se sam bolje počutim.

 

Who cares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ciko86 pravi:

Počk..naj da jany sliko gor,js nisem uspel slikat..pomoje un leteči bo prepoznal moj zvok motorja že na 200 km

:whistle:

Če ste slikali pol pa prilimajte nekaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, 5413lvl3145 pravi:

Dan ali dva od tega sem bil priča nenvadnemu dogodku. Starejša občanka je navkljub preglavicam in bolečinam v kolku navkreber potiskala voziček v katerem je mirno spalo novorojeno bitje. Na drugi strani ceste pri avtobusni postaji je sedel zloglasni palcamož, ker se mi ni nikamor mudilo sem jih preletel s sklopko, pomahal obema pa nadaljno vožnjo mimo njiju nadeljeval. Še zdaj ko priletim mimo tudi če ni nobenega preletim tisto območje s sklopko - se zavedam da je pljunec v ocean in bore malo zadovoljstva prinese ljudem ki tam živijo, mogoče to delam bolj zaradi tega da se sam bolje počutim.

 

Who cares.

...no...viš, da se da .... se vidi, da imaš tudi ti lepega Suzukija...   :P

...mi zgledno vozimo....   :D

...A ima ta mož nekega starejšega srebrnega (mislim da) Hyundaja...ali kaj podobnega?

... zadnjič je ravno speljal iz naselja, pa mi je trobil in mahal, ko sem šel mimo z motorjem ( v 6. prestavi in 60 km/h).

....nisem pa dobro videl, ali mi je bentil, ali samo mahal v pozdrav...   :huh:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

...no...viš, da se da .... se vidi, da imaš tudi ti lepega Suzukija...   :P

...mi zgledno vozimo....   :D

...A ima ta mož nekega starejšega srebrnega (mislim da) Hyundaja...ali kaj podobnega?

... zadnjič je ravno speljal iz naselja, pa mi je trobil in mahal, ko sem šel mimo z motorjem ( v 6. prestavi in 60 km/h).

....nisem pa dobro videl, ali mi je bentil, ali samo mahal v pozdrav...   :huh:

 

 

Mislim da ma tisti čičko nekega starega Opel Kadeta rjave barve.

Verjetno ti je res mahal v pozdrav ja. :D Ti se kar tolaži :D:D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil gor, suho vse :D

Zadaj pa parkirana Ciko in Karmen1 :cool:

13147699_1689507497975451_10757341022877

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POČK

Pršu spil kavo pogledu u nebo in po hitrem postopku spizdu nazaj domov, da se nebi slučajno ponovil scenarij od včeraj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ludiluka pravi:

POČK

Pršu spil kavo pogledu u nebo in po hitrem postopku spizdu nazaj domov, da se nebi slučajno ponovil scenarij od včeraj :D

Enako, samo da sem ledeni čaj pil in ne kave. :D:D Pa malo drsnike sprobal. :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, bojevnik88 said:

Enako, samo da sem ledeni čaj pil in ne kave. :D:D Pa malo drsnike sprobal. :D:P

Jst sm bil z oldijem s staro sprednjo gumo + kavbojke + prva vožnja v tej sezoni tko da je blo res v easy :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Včeraj bil gor, suho vse :D

Zadaj pa parkirana Ciko in Karmen1 :cool:

13147699_1689507497975451_10757341022877

aha, zdej pa vem koga si vidu na tečaju "varne vožnje" :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bojevnik88 said:

Enako, samo da sem ledeni čaj pil in ne kave. :D:D Pa malo drsnike sprobal. :D:P

mi pa brez kapljice 550km.. :) brez drsnikov.. sam s slajk gumo sm pršu dam :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan sem moral odgovarjati na maile, zato nisem mogel zraven. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!