Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 9 urami, SANJIN-MIXON pravi:

To smo čakali. Bravooooo. Upam da uživata na polno. Lepo se imejta ☺

@maus tebe pogrešamo ☺

sj pridem noooo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, Greencaj said:

Evo, 10 dni kasneje ti odgovarjam Bear.

Ja, ob keri uri? :)

danes ob cca 5 :D 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst. Mam nove contyatack 3 gumice. Pa da vidmo kako se obnesejo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo videt, tebe @Bear pa sploh. Počk. Krst novih gum ratalo Je kr šlo. Drži ko svinja he he he.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, SANJIN-MIXON pravi:

Lepo vas je bilo videt, tebe @Bear pa sploh. Počk. Krst novih gum ratalo Je kr šlo. Drži ko svinja he he he.

limajo ane ane :P

tut sam jih vozim :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerjašnji polapočk ker sem šel le mimo do postojne. Na OMV postojna je bilo praktično suša sva s kolegom rekla pa gremo na kafe k postojnski jami.

Epilog: 2,5€ za kavo pa še oceno bi ji dal 4/10. Ne vidijo me več. Še za WC moraš plačat oz. ni jasno kako prideš do ključa sicer.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, StaraFeltna pravi:

Včerjašnji polapočk ker sem šel le mimo do postojne. Na OMV postojna je bilo praktično suša sva s kolegom rekla pa gremo na kafe k postojnski jami.

Epilog: 2,5€ za kavo pa še oceno bi ji dal 4/10. Ne vidijo me več. Še za WC moraš plačat oz. ni jasno kako prideš do ključa sicer.

Zato pa se jaz ponavadi ustavim na OMW-ju...in to povsod v Sloveniji...

Zmeraj prijazni in zmeraj dobro :kava:...

 

Lp, C eagle

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, StaraFeltna pravi:

Včerjašnji polapočk ker sem šel le mimo do postojne. Na OMV postojna je bilo praktično suša sva s kolegom rekla pa gremo na kafe k postojnski jami.

Epilog: 2,5€ za kavo pa še oceno bi ji dal 4/10. Ne vidijo me več. Še za WC moraš plačat oz. ni jasno kako prideš do ključa sicer.

Tam kupiš nekakšen kupon, s katerim greš lahko na wc, potem pa ga še uporabiš pri kateremkoli nakupu. 

Neka čudna finta........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa me res ne vidijo več. V stilu: Imate špar kartico? Ne. Bi jo imeli? tudi ne... Zakaj pa ne? vam jo naredim takoj... Poglejte, ali mi date popust ali pa ne, ne silite mi nosit to kramo naokoli ali pa tačit na telefon ipd...

Bi kar zadavil te bistroumneže ki so pugruntali te kartice zvestobe, kupončke, mojih 10...

Akcija samo za imetnike bizbaubau kartice... :yawn: In pol čakaš penzionerja ki razmišlja da bi naredil še n-to kartico ker je nevedoč kupil izdelek v akciji in čakaš potem da izpolne kartico za tisti megapopust za katerega še vedel ni.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fyou: Bla bla bla, zanima nas stanje na črnem kalu. Srečal sem policista z dolgo brado in brki ga pozdravil on pa nič. Parkiran je bil kjer palca mož straši pri prehodu za peśce 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, SANJIN-MIXON pravi:

:fyou: Bla bla bla, zanima nas stanje na črnem kalu. Srečal sem policista z dolgo brado in brki ga pozdravil on pa nič. Parkiran je bil kjer palca mož straši pri prehodu za peśce 

js nism nubenga policaja vidu na kalu ... upam, da oni niso mene vidl :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih v info tistim ki smukate v okolici. Včeraj ob 7:10 cca je bila nesereča in po poškodbah sodeč je lahko bil enoslednik kar se je zaletelo v avto. Kakorkoli, prišlo je do razlitja tekočin po cestišču. Lokacija je šikana med razcepom Bertoki/Prade proti Kopru (škocjanski zatok). Svetujem previdnost saj je včeraj lih malo razmočla mala nevihta in zna bit štala. Problematičen je pas smer proti Kopru (če že). Da ne bo kdo celil rane brezveze v vrhuncu sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!