Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

No, smeti še nisem pobiral (bi pa) sem pa klical na dars, da je 5+m dolgo obdelano deblo na avtocesti. Dobil sem občutek da sem jim kvaril počitek. Drugače pa redno pobiram v večernih urah ježe. Pri tem pa pazim, da ga dam na tisto stran kamor je želel iti... (da me ne pošlje v 3pm in gre še enkrat poskusit končat v mačjo hrano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, StaraFeltna pravi:

Lih v info tistim ki smukate v okolici. Včeraj ob 7:10 cca je bila nesereča in po poškodbah sodeč je lahko bil enoslednik kar se je zaletelo v avto. Kakorkoli, prišlo je do razlitja tekočin po cestišču. Lokacija je šikana med razcepom Bertoki/Prade proti Kopru (škocjanski zatok). Svetujem previdnost saj je včeraj lih malo razmočla mala nevihta in zna bit štala. Problematičen je pas smer proti Kopru (če že). Da ne bo kdo celil rane brezveze v vrhuncu sezone...

tam mimo his kjer pride omejitev 50 kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, StaraFeltna pravi:

Lih v info tistim ki smukate v okolici. Včeraj ob 7:10 cca je bila nesereča in po poškodbah sodeč je lahko bil enoslednik kar se je zaletelo v avto. Kakorkoli, prišlo je do razlitja tekočin po cestišču. Lokacija je šikana med razcepom Bertoki/Prade proti Kopru (škocjanski zatok). Svetujem previdnost saj je včeraj lih malo razmočla mala nevihta in zna bit štala. Problematičen je pas smer proti Kopru (če že). Da ne bo kdo celil rane brezveze v vrhuncu sezone...

Na žalost jih že celimo. :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bojevnik88 pravi:

Na žalost jih že celimo. :)

 

upam da je ran čimmanj, srečno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@StaraFeltna v bistvu se je avto zaletel v zid.

@bojevnik88 Ajoj. A zaradi olja na vozišču ?!?

Staro cesto med Koprom in Bertoki ne priporočam uporabljati, ker tam kraljujejo Italijani, ki se blazno trudijo biti opaženi :blush: Je res grozno veliko nesreč. Raje na hitro cesto..

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vidim neke panike sicer. Nič drugače kot drugod kjer so italjanske (in naše) torpede 75+ letniki ki kukajo izpod volana ki prežijo nad tabo + dodatek puležanov ki so cestni teroristi in so prav povsod. Še rečt ne morem da je kriva balkanska kultura ker kvarijo še njihovo povprečje in to konkretno. Kot na cesti, na prakirišču, trgovinah le v gostilnah ne vem ker me tam praktično ni. Tu se ne gre za narodnostno nestrpnost. Sem tak do vseh ki želijo nasprotovati civiliziranemu obnašanju in gredo v obratno smer evolucije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, C eagle pravi:

Počk z mojo bivšo punco...:OK:

A bivša punca je sedanja žena ali bodoča ljubica. Al pa morda kar vse tri v eni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vsi luleki in lulike. Se bojiste sončka al ste vsi na dopustih in namakate jajčka in     hi-mene he he he. :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, SANJIN-MIXON pravi:

Kje ste vsi luleki in lulike. Se bojiste sončka al ste vsi na dopustih in namakate jajčka in     hi-mene he he he. :music2:

Zase se brigej :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, SANJIN-MIXON pravi:

Kje ste vsi luleki in lulike. Se bojiste sončka al ste vsi na dopustih in namakate jajčka in     hi-mene he he he. :music2:

ej ne morem, pravkar luleka u luliko tišim :P

pride več ksno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ej ne morem, pravkar luleka u luliko tišim :P

pride več ksno ...

pa vmes maš še cajt po forumu pisat?!?!:smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dAlencc87 pravi:

pa vmes maš še cajt po forumu pisat?!?!:smoke:

pauzo sm meu, pa nisam ti ja kaskader :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikriti (skoraj ninđa) počk aii bolje: najdi črnega japonca.

IMG_20160731_121854.jpg

Namig: Pod angleškimi rokavicami. :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko dragega in povrhu "sfukanega" "kosila" , če temu lahko rečem pa še nisem jedel nikol,en kurčev nč poseben hamburger, pa točeno pivo me je na temu Vikiburgerju stalo slabih 10 EUR, za ta dnar bi se lahk v skor vsaki gostilni kar dobr najedu! Mene ne vidte več g.Vikiburger Črnokalski !!!:angryrant2::angryrant2::angryrant2:

Popravljeno . Popravil BMWflar
  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!