Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

To je popolnoma razumljivo. Slovenija ima za Bosance uveden sistem vizumov in potem ne moreš pričakovati, da bo Bosna za Slovence kot protiukrep uvedla prehode z osebno izkaznico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je že kdo potoval po tej trasi: ravne na koroškem -celje-metlika-bihač-jajce-mostar-trebinje-ulcinj. zanimajo me prenočišča ob poti (kempi) in tudi vse uporabne in neuporabne stvari za to pot.

V BiH so ob glavnih cestah in mestih skoraj povsod moteli, gostilne pa tudi privat se dobi za spati - za kampe ne vem. Če te ujamejo na radar ne plačaj več kot 10 KM - bodi prijazen in vztrajen. Sicer pa se strinjam z ostalimi, ki so prevozili celo ČG da je zanimiva in slikovita dežela.

lp matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem - prekrasne ženske (and a lot of them!!!)

To je pa res. Sem si lansko leto lahko oci napasel.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem mel sicer lepo žensko s sabo, vendar sem kljub temu videl, da imajo kar nekaj vredu voznega parka. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Črni Gori lahko rečem samo lepe stvari: lepa pokrajina, prijazni policaji, komične situacije in predvsem - prekrasne ženske (and a lot of them!!!)

Za čez mejo pa potrebuješ le potni list, zeleno karto (!), prometno in dobre živce (vse gre počasi, počasi...).

Jaz grem letos skor ziher spet dol!

Ajde Harley kje so te komične situacije - ko ti alternator crkne???

aja ne to je blo u lipoj našoj....

in letos greš SKOR ZIHER spet dol... kok je to šans v procentih????

:P :P :P :P :P :P :P :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma za lepe ženske ni treba v črno goro hodt.... :D

Ti pa ziher se nisi biu u CG? Anede! Kr drgac nebi tkole pisu ;)

LP

Gugo B)

Aja....sm vidu da si se premlad :ph34r:

Navali narod v črno Goro...na ženske....a niso črnogoci leni...po so tud babe tam dol lene...more vse tip opravt...ahh...to ni zame!

Živele Slovenke! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Črni Gori lahko rečem samo lepe stvari: lepa pokrajina, prijazni policaji, komične situacije in predvsem - prekrasne ženske (and a lot of them!!!)

Za čez mejo pa potrebuješ le potni list, zeleno karto (!), prometno in dobre živce (vse gre počasi, počasi...).

Jaz grem letos skor ziher spet dol!

Ajde Harley kje so te komične situacije - ko ti alternator crkne???

aja ne to je blo u lipoj našoj....

in letos greš SKOR ZIHER spet dol... kok je to šans v procentih????

:P :P :P :P :P :P :P :blink:

Ni bil alternator, ampak regler. Told you about a 100 times! Geez!!!

Verjetnost letošnjega povratka v Črno Goro je tam okrog 80%. Odvisnost od financ pa je 100%.

A greš zraven? Če ti bo motor vžgal, mislim...

Komične situacije so bile pa predvsem s policaji in kotorskim smetarskim avtomobilom - pa še bi se našlo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski državljani bi lahko že z začetkom junija v Srbijo in Črno goro (SČG) vstopili brez vizuma, so potrdili na veleposlaništvu SČG v Ljubljani. "Slovenija se na odpravo vizumov ne bo odzvala s podobno potezo, saj smo zavezani schengenskim standardom," je povedal Andrej Šter z zunanjega ministrstva.

Kot so povedali na slovenskem veleposlaništvu v Beogradu, je odpravo predlagal predsednik srbske vlade Zoran Živković, in sicer za skupino držav, s katerimi SČG intenzivneje sodeluje, med njimi je tudi Slovenija.

VIR: Finance

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Črni Gori lahko rečem samo lepe stvari: lepa pokrajina, prijazni policaji, komične situacije in predvsem - prekrasne ženske (and a lot of them!!!)

Za čez mejo pa potrebuješ le potni list, zeleno karto (!), prometno in dobre živce (vse gre počasi, počasi...).

Jaz grem letos skor ziher spet dol!

Ajde Harley kje so te komične situacije - ko ti alternator crkne???

aja ne to je blo u lipoj našoj....

in letos greš SKOR ZIHER spet dol... kok je to šans v procentih????

:P :P :P :P :P :P :P :blink:

Ni bil alternator, ampak regler. Told you about a 100 times! Geez!!!

Verjetnost letošnjega povratka v Črno Goro je tam okrog 80%. Odvisnost od financ pa je 100%.

A greš zraven? Če ti bo motor vžgal, mislim...

Komične situacije so bile pa predvsem s policaji in kotorskim smetarskim avtomobilom - pa še bi se našlo ;)

Gee thanks... se ne razumem na te stvari pa sm mislu da je to isto!

Grem grem... Ti se sam drži znakov za Split!

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski državljani bi lahko že z začetkom junija v Srbijo in Črno goro (SČG) vstopili brez vizuma, ....

JES, JES :rolleyes: :lol: B)

Upam da bo res tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Črni Gori lahko rečem samo lepe stvari: lepa pokrajina, prijazni policaji, komične situacije in predvsem - prekrasne ženske (and a lot of them!!!)

Za čez mejo pa potrebuješ le potni list, zeleno karto (!), prometno in dobre živce (vse gre počasi, počasi...).

Jaz grem letos skor ziher spet dol!

Ajde Harley kje so te komične situacije - ko ti alternator crkne???

aja ne to je blo u lipoj našoj....

in letos greš SKOR ZIHER spet dol... kok je to šans v procentih????

:P :P :P :P :P :P :P :blink:

Ni bil alternator, ampak regler. Told you about a 100 times! Geez!!!

Verjetnost letošnjega povratka v Črno Goro je tam okrog 80%. Odvisnost od financ pa je 100%.

A greš zraven? Če ti bo motor vžgal, mislim...

Komične situacije so bile pa predvsem s policaji in kotorskim smetarskim avtomobilom - pa še bi se našlo ;)

Gee thanks... se ne razumem na te stvari pa sm mislu da je to isto!

Grem grem... Ti se sam drži znakov za Split!

:lol: :lol: :lol:

A misliš Špljit?! :D

Če tam pristanemo, tut ne bo tako slabo... B)

Yeeeeeeeeeehhaaaaaaaaaaaaaaa!!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moti me tist"naj bi", a bodo al ne bodo, to je sedaj vprašanje :D

Torej a kdo ve ali so že ukinili vizume ali ne? :angry: Jaz sem leto sredi julija nameraval za nekaj dni v CG, seveda samo, če ne bo vizuma. Drugače se naj kar grejo solit. Mogoče se še s kom zmenim pa gremo skupaj, nekaj sem gledal nazaj po postih in vidim, da bi se nas mogoče kaj nabralo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a kdo ve ali so že ukinili vizume ali ne? :angry:

vizumov NI. Preberi temo ... kjer smo že napisali, da na meji drugega kot potni list ali osebne izkaznice ne potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a kdo ve ali so že ukinili vizume ali ne? :angry:

vizumov NI. Preberi temo ... kjer smo že napisali, da na meji drugega kot potni list ali osebne izkaznice ne potrebuješ.

Vizumov za slovence iz Cg strani ni ze od poletja '99, z osbno pa gres lahko od lanskega leta....preizkuseno na lastni kozi ;)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej a kdo ve ali so že ukinili vizume ali ne? :angry:

vizumov NI. Preberi temo ... kjer smo že napisali, da na meji drugega kot potni list ali osebne izkaznice ne potrebuješ.

Vizumov za slovence iz Cg strani ni ze od poletja '99, z osbno pa gres lahko od lanskega leta....preizkuseno na lastni kozi ;)

LP

Gugo B)

Potem sem pa slabo poslušal radijo kakšen mesec nazaj, ko so nekaj omenjali vizume. Ali je mogoče, da so vizumi samo za Srbijo? A je mogoče kdo bil v CG za prvi maj letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vizumi so trenutno le za srbijo, ampak gugo kako si šel preko tistega dela bosne pri neumu brez potnega lista, pišovka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vizumi so trenutno le za srbijo, ampak gugo kako si šel preko tistega dela bosne pri neumu brez potnega lista, pišovka :D

Saj tam se ti ni treba niti ustavljat, greš po desnem pasu kjer ni nič za prijavit- TRANZIT, zmanjšaš hitrost in gasa naprej. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njema vizumov uopšte sploh več ne za ČG in ne za Srbijo. Delajo mejo med obema državama. Petkov sklep SČG vlade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vizumi so trenutno le za srbijo, ampak gugo kako si šel preko tistega dela bosne pri neumu brez potnega lista, pišovka :D

Sel sem poleti, poleti pa bosanski cariniki samo z roko zamahnejo, ce ze ne polezavajo kje v senci.... ;)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njema vizumov uopšte sploh več ne za ČG in ne za Srbijo. Delajo mejo med obema državama. Petkov sklep SČG vlade.

Ce mislis mejo med CG in srbijo, se tudi motis....meja je tudi ze vsaj od leta 2000, preverjajo, kdo kaj kam sverca.....najbolj se jim gre za cukr iz srbije v CG svercat....sm pa mejo tud sam preizkusu...leta 2001...sam mi srbin ni zahtevu nobega pasusa.....me je sam naprej spustu....sej...pol sm meu pa probleme na meji z hrvasko...pr Vukovarju....k me je srbin spraseval, kje mam vizo...jst je pa nism meu... ;) ;) ;)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njema vizumov uopšte sploh več ne za ČG in ne za Srbijo. Delajo mejo med obema državama. Petkov sklep SČG vlade.

Ce mislis mejo med CG in srbijo, se tudi motis....meja je tudi ze vsaj od leta 2000, preverjajo, kdo kaj kam sverca.....najbolj se jim gre za cukr iz srbije v CG svercat....sm pa mejo tud sam preizkusu...leta 2001...sam mi srbin ni zahtevu nobega pasusa.....me je sam naprej spustu....sej...pol sm meu pa probleme na meji z hrvasko...pr Vukovarju....k me je srbin spraseval, kje mam vizo...jst je pa nism meu... ;) ;) ;)

LP

Gugo B)

Se opravičujem. Delajo "ta pravo" mejo.

BTW: tudi z Albanijo "Njema vizumov uopšte spljoh več."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

---->BTW: tudi z Albanijo "Njema vizumov uopšte spljoh več." <----

Za Albanijo pa ne bo držalo.. Prvega maja nas že niso spustili čez v Skhodro, češ da brez vize spuščajo samo "u visokoj turističkoj sezoni 1.Julija.- 1.Septembra."

lp, Ata Slon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!