Skoči na vsebino

IRAN ( 2010 + ... )


Leteči

Priporočene objave

Takole, danes še potrpiva jutri pa zajahava vsak svojega konjiča in zapeljeva po rdeči črti. Cca 3-4 tedne do Shiraza in nazaj. Kakšne tri dni za nama štarta še en motosvetovec tako da dol naredimo en motosvetov miting če bo šansa :)

post-311-1271652094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, danes še potrpiva jutri pa zajahava vsak svojega konjiča in zapeljeva po rdeči črti. Cca 3-4 tedne do Shiraza in nazaj. Kakšne tri dni za nama štarta še en motosvetovec tako da dol naredimo en motosvetov miting če bo šansa smile.gif

post-311-1271652094_thumb.jpg

Leteči, bravo!

Hint - Vzemi si čas in pojdi v Busher. Dva dni ti bo vzelo, pa ne boš pozabil.

Pot skozi puščavo, Perzijski zaliv...

Ja, in na poti nazaj pojdi iz Dagubayazita v Kars, skozi Ostromdžo nazaj na Erzurum.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SREČNO!

Sam sem bil lani v Iranu (žal ne z motorjem) in je nepozaben! Še posebej Esfahan (v Armenski četrti - Jolfa lahko morda kje celo najdeš kak deci vina!) :alko:

Ceste so super, pazi na radarje, jih je bilo kar veliko vidit. Promet pa :kva2:

Baje je tud mal težava z nabavo bencina, imajo neke omejitve...

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno na cesti ter veliko užitkov in novega za oči in dušo. Zelo - pozitivno - vama zavidam tole odločitev in pot. trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči,

srečno pot, uživajta na polno in pa "šklocajta" ter beležita vtise, da bo kakšen potopis "padel" po povratku ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole, danes še potrpiva jutri pa zajahava vsak svojega konjiča in zapeljeva po rdeči črti. Cca 3-4 tedne do Shiraza in nazaj. Kakšne tri dni za nama štarta še en motosvetovec tako da dol naredimo en motosvetov miting če bo šansa smile.gif

post-311-1271652094_thumb.jpg

Da veštrance_13_cry.gif !!!

Tipkovnico mi je vzel vrag, ker so sline vrezale po njejevilgrin.gif .

Pazi, v Turčiji je na AC omejitev za avte 130 in motorje 80, na moto cestah avti 110, motorji 70! Najdita si zajca za spredaj, pa gasawhistle.gif .

Uživajta!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Onemu" motosvetovcu s`n oblubu, da ga spremljam do meje - dlje ne upam trance_41_w00t2.gif !

LETEČI srečno in veliko užitkov vama želim.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem.

@Vrho žal nama zaradi časovne stiske ni uspelo prit v Mordor, se dobimo enkrat na pivu ko prideva nazaj.

Zdaj pa spat da bo čimprej jutro :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno!!! VSEM!!!

Ni dosti manjkalo, pa bi se pridružil "onemu motosvetovcu".

Čez enih 25 dni se lahko dobiva v Capadokiji trance_25_naughty.gif

"Onemu" motosvetovcu s`n oblubu, da ga spremljam do meje - dlje ne upam trance_41_w00t2.gif !

LETEČI srečno in veliko užitkov vama želim.

Itaq moram imet BMW spremstvo worship.gif

Hvala vsem.

@Vrho žal nama zaradi časovne stiske ni uspelo prit v Mordor, se dobimo enkrat na pivu ko prideva nazaj.

Zdaj pa spat da bo čimprej jutro trance_41_w00t2.gif

Malo hitreje vozita, da vaju ne dobim trance_21_laughing1.gif cifro imaš in če bi šlo kaj narobe grrr.gif lahko še pomagamtrance_30_punk.gif V soboto krenem in bosta vidva že blizu Iranske meje. Srečali se ne bomo, ker grem jaz proti kaspijskem jezeru in Teheranu in proti Yazdu, Širazu in proti Perziskem morju, Esfehanu in šele pol bi prišel na vajino špuro. trance_43_wavetowel2.gif Varno vozita in srečno!

Popravljeno . Popravil alkatraz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo hitreje vozita, da vaju ne dobim trance_21_laughing1.gif cifro imaš in če bi šlo kaj narobe grrr.gif lahko še pomagamtrance_30_punk.gif V soboto krenem in bosta vidva že blizu Iranske meje. Srečali se ne bomo, ker grem jaz proti kaspijskem jezeru in Teheranu in proti Yazdu, Širazu in proti Perziskem morju, Esfehanu in šele pol bi prišel na vajino špuro. trance_43_wavetowel2.gif Varno vozita in srečno!

Če bo vse po sreči bova midva v soboto že prestopila mejo in pošteno umirila tempo, če pride kaj vmes pa tudi ne bo konec sveta, če prideva dan kasneje...se drživa načela GO WITH THE FLOW. Ni nama v cilju brezglavo drvenje do nekega fiksnega cilja ampak predvsem doživeti Iran.

Če boš imel kakšne težave me pokliči, bova pomagala po najboljših močeh, pa vseeno upam da te pomoči ne boš potreboval. Midva ti itak pošljeva kakšno poročilo po SMS-u

LP

Grega@Ana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej pa nimam druge izbire, kot da še jaz vsem trem zaželim "Vse najboljše!"

Pa da bi Vam doooooolgo :010 trajalo!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!