Skoči na vsebino

IRAN ( 2010 + ... )


Leteči

Priporočene objave

worship.gif hojla prıjateljı......... tale skatla dela tako pocası ın se tıpke moram ıskatı trance_43_wavetowel2.gif jaz ımam toplo suho a prevec vetrovno trance_41_w00t2.gif pa bo slo. Turkı prıjaznı... zdaj popıl dva Efesa trance_06_beer2.gif pod tus ın spat... tukaj sem eno pred vamı. Lp motosvet

Živijo;

Lepo je prebrati kakšno novico.

Povej kje se nahajaš.

Srečno trance_40_thumbup.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojanu baje ze kozica med prsti poganja :)

Midva v vrocem Yazdu uzivava Iran na polno. Baje je pod cadorjem kar vroce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Oni" se je danes oglasil iz Teherana.

Jutri nadaljuje proti Yazdu.

p.s.

Upam,da bo kmalu našel internet in nam kaj več napisal o dosedanjih dogodkih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni se je vceraj pretolkel do Yazda tam smo spili en limonov pir pol pa jo je danes ze potegnil do Shiraza, nekaj se suslja da bo jutri v Esfahanu. Midva greva malo bolj na easy, zdaj bova dva dni zabila v Esfahanu, pojutrisnjem obisceva eno Iransko druzino ki naju je povabila k sebi domov potem pa bova pocasi zacela krizariti proti Turski meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni se je vceraj pretolkel do Yazda tam smo spili en limonov pir pol pa jo je danes ze potegnil do Shiraza, nekaj se suslja da bo jutri v Esfahanu. Midva greva malo bolj na easy, zdaj bova dva dni zabila v Esfahanu, pojutrisnjem obisceva eno Iransko druzino ki naju je povabila k sebi domov potem pa bova pocasi zacela krizariti proti Turski meji.

Grrrr, uživači!!!!!!!!!!!!!!!

Fouš sem vam!!! Ampak ne tista zdrava slovenska (naj mu guma poči), ampak jaz bi tudi...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Zelo lepo zamišljeno. Tudi sam bom nekaj takega naredil, le, da bo potrebno nekaj drugih projektov prej spravit pod streho!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo druscina worship.gif sem v Esfahanu ze dva dni in bom moral naprej, ker tako narekuje cas. Ana in Gregor sta sla na obisk in ce bo sreca se dobimo spet v cetrtek trance_06_beer2.gif zdaj je druga skrajnost in mi bo pregnala vso vlago iz kosti trance_41_w00t2.gif cez kaksnih 10 dni se vidimo.

Se to moram povedat... da se Iran spreminja iz leta v leto in kaj bomo mi pisali bo delno drugo leto veljalo(razen mi bomo imeli obilo podatkov) rolleyes.gif fb je tukaj blokiran in tudi za njih to pisem in naj Lojze Knapic prekopira in jim posreduje v mojem imenu_ HVALA

Zdaj pa trance_28_offtopic.gif da me Ice ne utisa trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo druscina worship.gif sem v Esfahanu ze dva dni in bom moral naprej, ker tako narekuje cas. Ana in Gregor sta sla na obisk in ce bo sreca se dobimo spet v cetrtek trance_06_beer2.gif zdaj je druga skrajnost in mi bo pregnala vso vlago iz kosti trance_41_w00t2.gif cez kaksnih 10 dni se vidimo.

Se to moram povedat... da se Iran spreminja iz leta v leto in kaj bomo mi pisali bo delno drugo leto veljalo(razen mi bomo imeli obilo podatkov) rolleyes.gif fb je tukaj blokiran in tudi za njih to pisem in naj Lojze Knapic prekopira in jim posreduje v mojem imenu_ HVALA

Zdaj pa trance_28_offtopic.gif da me Ice ne utisa trance_41_w00t2.gif

trance_27_notworthy.giftrance_06_beer2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo druscina worship.gif sem v Esfahanu ze dva dni in bom moral naprej, ker tako narekuje cas. Ana in Gregor sta sla na obisk in ce bo sreca se dobimo spet v cetrtek trance_06_beer2.gif zdaj je druga skrajnost in mi bo pregnala vso vlago iz kosti trance_41_w00t2.gif cez kaksnih 10 dni se vidimo.

Se to moram povedat... da se Iran spreminja iz leta v leto in kaj bomo mi pisali bo delno drugo leto veljalo(razen mi bomo imeli obilo podatkov) rolleyes.gif fb je tukaj blokiran in tudi za njih to pisem in naj Lojze Knapic prekopira in jim posreduje v mojem imenu_ HVALA

Zdaj pa trance_28_offtopic.gif da me Ice ne utisa trance_41_w00t2.gif

Upam, da si kdaj šel v to

na čaj ?

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Oni" se javlja iz mokrega in hladnega Takab-a.

Jutri se v Urmia sreča "z drugim dvema" in počasi napadejo Turčijo.

Pozdravlja vse MS-ovce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Oni trije" danes napadejo Van.

Van leta 2003

post-38-127321923322_thumb.jpg

Iran ste preživeli, še srečno pot do doma.

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Oni trije"!

A boste obiskali mojega p'rjatla Kurda v Vanu? :hmm:

In če... Mu lepe pozdrave izrecite v najinem imenu! = fejst fant!! :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojanu baje ze kozica med prsti poganja smile.gif

Midva v vrocem Yazdu uzivava Iran na polno. Baje je pod cadorjem kar vroce smile.gif

Angel, če to leti name, je jasno. Kot še ni bilo angelčka brez kriltrance_17_emot-angel.gif , še ni bilo žabarja brez plavalne kožice...trance_13_cry.giftrance_21_laughing1.gif

Ampak to ni ovira, da vama ne bi bil fouš... tongue.giftrance_19_hmm.gifwhistle.giftrance_27_notworthy.gif

Ampak več ob piru...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Oni trije"!

A boste obiskali mojega p'rjatla Kurda v Vanu? trance_19_hmm.gif

In če... Mu lepe pozdrave izrecite v najinem imenu! = fejst fant!! yes.gif

nı bılo casa smo letel protı Tatvanu trance_25_naughty.gif

Angel, če to leti name, je jasno. Kot še ni bilo angelčka brez kriltrance_17_emot-angel.gif , še ni bilo žabarja brez plavalne kožice...trance_13_cry.giftrance_21_laughing1.gif

Ampak to ni ovira, da vama ne bi bil fouš... tongue.giftrance_19_hmm.gifwhistle.giftrance_27_notworthy.gif

Ampak več ob piru...

lp

bv

Kaj tı moram pomagat soımenjak trance_43_wavetowel2.gif

"Oni" so v Diyabakir-ju.

Če jutri ne bo dežja skočijo pogledat glave na Nemrut Dagi.

Kdo sı je omıslıl te glave trance_41_w00t2.gif jaz sem ze starec ın ne zdrzım na soncu ın pes na 3000 m trance_21_laughing1.gif

jutri v Goreme worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nı bılo casa smo letel protı Tatvanu trance_25_naughty.gif

Kaj tı moram pomagat soımenjak trance_43_wavetowel2.gif

Kdo sı je omıslıl te glave trance_41_w00t2.gif jaz sem ze starec ın ne zdrzım na soncu ın pes na 3000 m trance_21_laughing1.gif

jutri v Goreme worship.gif

A, ti si Bojan... OK, sori sem se vmešal...

No, pomagaš lahklo udušit pir...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se danes pri Waških pogovarjavali in modrovali, kdaj se "oni trije" vrnejo "s Hrvaške"?? :hmm:

A boste sporočili??

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se danes pri Waških pogovarjavali in modrovali, kdaj se "oni trije" vrnejo "s Hrvaške"?? :hmm:

A boste sporočili??

Pravijo, da v sredo.

Samo za vreme sprašujejo, pa se mi zdi, da kakšen pameten izgovor iščejo.

Kaj pa veš, človeka takole mimogrede še dva ovinka vstran potegne.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo se privlekli domov. Iran zaključen.... bilo je sanjsko, škoda da poskušam opisovat..je treba probat. Za mene osebno najboljša fura dosedaj.

Ko se malo k sebi spravimo pa kakšno slikco prpopamo pa kakšne vtise skup spacamo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!