Skoči na vsebino

Grenka izkušnja nekega motorista


damchy

Priporočene objave

Dobr si se zrihtal in lepo napisano, te popolnoma razumem, mene so že odpisali.... Sam sem doživel pet let nazaj podobno izkušnjo(Avto) in točno vem kaj si preživljal!!! In ko sem bil na vozičku in berglah mi je bla edina želja, kdaj se bom lohk spet z motorjem peljal in zdaj se vozim, mogoč se neumno sliši ampak to me je vleklo naprej!!!!!

Drži se in zdravniki so carji.....sestavijo še tako nemogoče!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ni najbolj posrečen naslov Grenka izkušnja..

saj vemo kako gre cvičkarju..

oziroma mu ne gre..

dobr da si se sestavu, po drugi strani bi lahko bilo bistveno slabše..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro napisano, je kar fajn prebrat vsake toliko časa kaj takega, da ti da malo mislit kako ranljivi smo in da se vsakomur izmed nas lahko kaj takega pripeti. Vsekakor ti želim, da se čimprej pocajtaš!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ni najbolj posrečen naslov Grenka izkušnja..

saj vemo kako gre cvičkarju..

oziroma mu ne gre..

dobr da si se sestavu, po drugi strani bi lahko bilo bistveno slabše..

damchy, žalostna zgodba, ki pa bo imela srečen konec :worship: , z velik voolje ti bo to tudi uspelo, le tako naprej :OK:

ps.: kaj se pa res dogaja z cvičkarjem :?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damchy želim ti čimprejšnje 100% okrevanje. Vesel sem, da se bo tvoja zelo grenka izkušnja končala srečno. Mnogi na žalost ne dobijo še ene priložnosti... Vsem ostalim pa želim veliko sreče ter pametno vožnjo še naprej, da bo takih izkušenj čimmanj, najlepše bi bilo da nobene!

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti, ker si to izkušnjo delil z nami... bi bilo zaželeno da bi se dotaknila divjakov na cesti, da bi se mal zamislili... ampak kot je že nekdo napisal ti verjetno nit prebral ne bodo... damchy želim ti čimprejšnje okrevanje. Vesel sem, da se bo vsaj tvoja izkušnja končala srečno, mnogi nimajo te sreče, srečo pa mi motoristi še kako rabimo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih se 100,120km/h, na kakšnem poznanem ovinkastem delu ne zdi neka"strašna"brzina-od zdaj bom pri 120km/h pomislil nate in

"ustavil konje"

Hvala ti za tvojo izkušnjo ob kateri se drugi lahko samo zamislimo in nekaj naučimo. Želim ti popolno okrevanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikokrat pomislim na najslabšo varijanto ki se lahko zgodi, kadar se vsedem na motor (da ne bom preživel, ko me bo kdo izrinil v ograjo, vzel prednost in me nabasal na streho avtomobila).

Zdaj vidim, da je moja misel milina proti temu, kar se lahko dogaja po tem, če preživim :cry:

Pozdravi se, v kar ne dvomim, vem da ti bo ratalo u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajen dan, ki se je začel tako kot vsi drugi, se je prevesil v nekajmesečno agonijo. Sploh ne moreš verjet, kako hitro se ti lahko nekaj zgodi pa ni važno po čigavi krivdi. Pomemben je samo iztek nesreče oziroma v kakšnem stanju ostaneš po njej. Potem si pa misliš: Zakaj ne morem zavrteti filma nazaj? Vsaj za en dan, pol ure....10 minut! To bi bilo dovolj, da bi me rešilo...

Si dal mislit s tem postom. Bolj kot pa kakšna nesreča z razmesarjenci (ki so itak mrtvi). Bom (še) bolj previden. Imam pa tudi sam pred hibami vozišča večjo fobijo kot pred avtomobilisti oziroma drugimi udeleženci prometa. Pri kakšnem olju skoraj ni varne hitrosti ob kateri bi se lahko pravočasno ustavil. Še smer težko spremeniš, ko ga opaziš... Še bolj kot to, da bi sam trpel zaradi posledic nesreče, je to, da bi se kaj hujšega zgodilo mojemu sopotniku. Potem si pa res ne bi mogel odpustiti...

Čimprejšnje okrevanje ti želim!

Popravljeno . Popravil Tomozuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen zapis in še bolj nazorne slike. Se pridružujem željam za popolno okrevanje.

Glede na to, da je bil vzrok padca masten madež na cesti (kar so verjetno opazili tudi prijatelji na motorjih), me zanima, kako se je končalo uradno ugotavljanje vzrokov nesreče. Ali le klasična neprilagojena hitrost ali tudi neprimerno stanje ceste (mastnega madeža madeža sredi ovinka nihče ni dolžan pričakovat in temu prilagajati hitrosti, saj bi sicer lahko motorje le porivali ob sebi)?

Se je ta del sploh že končal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamete ali ne mi je dalo mislit da motor prodam...slabo mi je nevem zakaj...da se ti lahko kaj taksnega zgodi...sem zacetnik...mal me stiska ...

Zelim ti da cimprej okrevas..lepo si napisal.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamete ali ne mi je dalo mislit da motor prodam...slabo mi je nevem zakaj...da se ti lahko kaj taksnega zgodi...sem zacetnik...mal me stiska ...

Zelim ti da cimprej okrevas..lepo si napisal.. lp

Res je najbolše,da prodaš motor in si kupiš ribiško palico! Mislim,ej....! :trance_33_sleep:

Damjan,tebi pa želim čim hitrejše okrevanje!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj strani lepih besed v drugačnem pomenu, ki jih je vredno prebrati.

Damči, newem kaj naj drugega rečem kot drži se še naprej tako kot do zdaj, in pa hvala za delitev te izkušnje, ki verjamem da bo vsakemu ki jo prebere saj za trenutek stopila v glavo.

kar tako naprej, počasi se daleč pride. centimetri, koraki, viličar, kolo, napredek je očiten, volja pa je tista, ki ti ga je omogočila. BRAVO! :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!