Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

pred 3 minutami, NinaBina pravi:

Ka lahk vrjames... sej briga me kdo si kaj si, imela sem te za normalno. Vidim da tud n nisi od tega... kako lahko obsojas in oznacujes folk. Ja, tud js kdaj kako spustim. Ampak halo!

Smrkla :dry:

Če si ti to vzela kot obsojanje OK, jaz sem samo odzvala provokacijam, ljudem lačnim pozornosti. Ker pač sem videla, da jo močno rabijo.

Dobro, naj bom karkoli. Raje grešnica, kot lažna svetnica. 

Pravkar, jskrablin pravi:

Ti se predvsem dosti preveč ceniš. Moderatorji nismo deklice na poziv. In imamo, ne boš verjela, diskrecijsko pravico ukrepati ali neukrepati. Imamo tudi lastno življenje pol pa sfali časa za forumske traparije.

Če pa misliš da vsak tule vse kar izjaviš vzame za flirt pa samo... :doze: :lol1::yawn:

In zakaj potem nisi odgovoril, velecenjeni moderator, meni navadni smrtnici ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 10. 2017 ob 6:54, Andrejcer pravi:

A tam na goričkem kakšne čudne gobe rastejo? :hmm:Ker potem v tistih krajih ne bom nabiral.

gobe so vsepovsod cudne     :cool:       

kje pa jih mislis na gorickem nabirat   ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, stuhec pravi:

gobe so vsepovsod cudne     :cool:       

kje pa jih mislis na gorickem nabirat   ?

Eto, zdej ste  Stuhca zbudil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, kao normalna pravi:

Tebi sem pa že zdavnaj rekla da me ne ogovarjaj več. Dobesedno gabiš se mi. Sam zgledaš gnil in okajen, ukvarjaj se raje s svojo babo, spij šnops ki si ga očitno vajen, samo ne vrivaj se noter, kjer ti ni mesto.

Hvala. Zaradi tebi podobnim, je še upanje v človeško raso. 

daj poizkusi nekaj - delaj 3 tedne po 9-13ur od pon do petka pa soboto in nedeljo po ene 7-9 ur brez prostega dneva ko je top vreme za na motor od jutra do noči,  pa naj te potem sodelavec po njegovem vprašanju kam misliš it na dopust pofotka in si daj to fotko za avatar... 

če stuhec ni zaspal nazaj ti bo povedal kdaj se vidiva ponavadi ..prot večeru ko se oglasi pri meni na šihtu na kavo..

pred 8 urami, kao normalna pravi:

Taglavni, čimprej zaprite to temo, preden se še več tečnih penzionistov not namnoži.

pol pa svizec ...

pred 8 urami, kao normalna pravi:

Meh, zapri to samo, množijo se kot zajci tile tečneži. Ko bi bili vsaj zabavni, tako pa gre tole še celo čez moje meje.. dddd

ti imaš iste normative kot EU..totalno obrnjene za izstop kot vstop...

pred 7 urami, kao normalna pravi:

Če so pa lačni. Jaz sem dobra duša in jih rade volje nahranim. Osvežila sem to temo temi primerno, a so se not namnožili sami taki, ki niso 'primerni'. Lažni moralisti. 

In če smo že pri zrelosti.. Kot moderatorja sem te prosila za 'help' ti pa takoj vzel za flirt in nisi odgovoril. Zelo moško, zelo zrelo. Kar neki res. 

Sami angelčki ste vsi. Tako pošteni, da vam je še sam papež fouš. 

kupi motor in se začni vozit.. boš videla kako se stvari uredijo same po sebi... sploh na kakšni zaključni furci leta se lahko v živo spozna kakšnega samskega modela , ki mu ostali začnejo v naročje porivat samsko motoristko..

pred 53 minutami, HD-Dyna pravi:

Eto, zdej ste  Stuhca zbudil :blush:

tazadn cajt..sam kolkor ga poznam tud on ne bo znal prevest besed te članice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, NinaBina pravi:

Ka lahk vrjames... sej briga me kdo si kaj si, imela sem te za normalno. Vidim da tud n nisi od tega... kako lahko obsojas in oznacujes folk. Ja, tud js kdaj kako spustim. Ampak halo!

Smrkla :dry:

Jest to vem že od začetka, da je ena razvajena smrkla, ki je vrstniki nočejo za sponzorušo pa nima atributov.  S svojimi objavami je to potrdila, ja na žalost vidim njene citirane objave. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, dr.looney said:

Jest to vem že od začetka, da je ena razvajena smrkla, ki je vrstniki nočejo za sponzorušo pa nima atributov. 

S slednjim delom stavka se s teboj strinjam. Le, glede prvega dela se se nisem razjasnil....ali je res smrklja (nekako dvomim) ali je +45 ne*******na “psihoanaliticarka” ali pa (kar mozno) zmesan tip.....! Dokler ni dokaza o cem......lahko, da je internet bot :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Roger G. Jagger pravi:

S slednjim delom stavka se s teboj strinjam. Le, glede prvega dela se se nisem razjasnil....ali je res smrklja (nekako dvomim) ali je +45 ne*******na “psihoanaliticarka” ali pa (kar mozno) zmesan tip.....! Dokler ni dokaza o cem......lahko, da je internet bot :lol1:

Vse bolj se nagibam,k temu,da je smrklja, ker če je to staro 45+, potem ustanove niso opravile svojega dela. Bomo videli kdo ima prav. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

.. kaj hočeš reči, da je brez joškov?!?!?..   :eek:

...eh... pa glih jest sem se hotu žrtvovat, pa da jo porihtam, da malo smanji doživljaj....vsaj za kak dan...dva...  :P

 

...ej... a je kdo vidu moja očala... da najdem mojo nogo, da grem po protezo v kopalnico, da pol lohka z zobmni odprem kondome...

...aja... sej ne rabim zdej.. če nima joškov...  :D

 

...tega ne vem...... boš mogu preverit..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reč, da mi je vseeno izjemno fascinantno, kako hitro vas en takle manipulator na svoj nivo potegne... Ampak ok, na srečo nimate vsi takšnih življenjskih izkušenj z njimi kot jaz, drugače bi bila ta, pa še marsikatera krneki tema bistveno bolj prazna, ostalim pa dolgčas.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, VS800 pravi:

A si ti normalna?...zdele se bo vse šele dobr začel:P

Mja, ampak jaz sem se začela dolgočasit.. :yawn:

pred eno uro, Roger G. Jagger pravi:

S slednjim delom stavka se s teboj strinjam. Le, glede prvega dela se se nisem razjasnil....ali je res smrklja (nekako dvomim) ali je +45 ne*******na “psihoanaliticarka” ali pa (kar mozno) zmesan tip.....! Dokler ni dokaza o cem......lahko, da je internet bot :lol1:

that-small-penis-guy.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kao normalna pravi:

Mja, ampak jaz sem se začela dolgočasit.. :yawn:

Sej veš kakšni smo....zdej k bomo šele začel, boš od dougcajta umrla:P

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, VS800 pravi:

Sej veš kakšni smo....zdej k bomo šele začel, boš od dougcajta umrla:P

Pa saj vidim da imate par zabavljačev, se boste znašli.. meni niso zabavni zato se to zna zgodit ja, ne vem no, pofejkan 'humor' mi ne diši..

Pa tako srečni vsi, opevate hvalnice motorjem in partnerjem...a glej ga hudiča, kakšnega hudiča lahko človek izvabi iz vas..

Razčisite pri sebi najprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, kao normalna pravi:

Pa saj vidim da imate par zabavljačev, se boste znašli.. meni niso zabavni zato se to zna zgodit ja, ne vem no, pofejkan 'humor' mi ne diši..

Pa tako srečni vsi, opevate hvalnice motorjem in partnerjem...a glej ga hudiča, kakšnega hudiča lahko človek izvabi iz vas..

Razčisite pri sebi najprej.

Prou:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sam 1x eno besedo čez motorje napiši, dobiš takoj blokado, pa ban iz MSja...edina stvar ki je sveta na tem svetu je moped !!!

Amen :P

 

Hm, prefarbaj si tega kokota na glavi na blond, ker očitno nisi dojel (kot že velikokrat do zdaj) mojega bistva komentarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kao normalna pravi:

Hm, prefarbaj si tega kokota na glavi na blond, ker očitno nisi dojel (kot že velikokrat do zdaj) mojega bistva komentarja.

bistvo me ne zanima, važno da se grdo ne piše in govori o motorjih, ker to je greh na tem forumu, vse ostale lahko jebeš al pa tut ne (vključno z mano) do onemoglosti al pa dokler mi perje z glave ne odpade. Ampak motorji so pa tabu, kapiš?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

bistvo me ne zanima, važno da se grdo ne piše in govori o motorjih, ker to je greh na tem forumu, vse ostale lahko jebeš al pa tut ne (vključno z mano) do onemoglosti al pa dokler mi perje z glave ne odpade. Ampak motorji so pa tabu, kapiš?

 

Citiraj mi, kje sem kaj napisala čez motorje.. že od začetka sem fanica motorjev, ne pa vseh lastnikov motorja, kapiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!