Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

pred 10 minutami, VS800 pravi:

Jest sm se zgubu...kje smo zdej

V domu za ostarele. Te je demenca načela vidm.

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, VS800 pravi:

Jest sm se zgubu...kje smo zdej

pri mr. Penisu, ko bo zrastu bo pa guspod Kurac :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, VS800 pravi:

Jest sm se zgubu...kje smo zdej

a te za roko primem pa pelem na svetlo...... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Alla pravi:

No, kdaj bo kje kaj? Da vidim, če mam čas pridet :smoke:

To bo samo zbor samcev pešcev Alla :blush:

Punca je tako samokritična, da si ne upa dati tudi svoje slike tukaj gor ...

pred 9 urami, VS800 pravi:

Jest sm se zgubu...kje smo zdej

Spet pr kaonormalni u domu upokojencev, sej ma okol 80 let...

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, HD-Dyna pravi:

To bo samo zbor samcev pešcev Alla :blush:

Punca je tako samokritična, da si ne upa dati tudi svoje slike tukaj gor ...

Spet pr kaonormalni u domu upokojencev, sej ma okol 80 let...

Ko sem tebe videla in brala sem se odločila da raje ne dam nič gor..  ugh.

Pobrigaj se ti za svojo raje, pelji jo na penzič  izlet, revico, pa da še svoje zakrnele možgane malo preluftaš..

No ata, a te še kar boli da nisi več rosno mlad? Ali zakaj se toliko vtikuješ? 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kao normalna pravi:

Ko sem tebe videla in brala sem se odločila da raje ne dam nič gor..  ugh.

Pobrigaj se ti za svojo raje, pelji jo na penzič  izlet, revico, pa da še svoje zakrnele možgane malo preluftaš..

No ata, a te še kar boli da nisi več rosno mlad? Ali zakaj se toliko vtikuješ?

... :lol1:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Ti se kar skrivaj za nickom, večinoma se poznamo tu v živo, kar je seveda tebi tuje...

Taki kot ti pa pridejo in odidejo na smetišče zgodovine... Uživaj v svoji primitivnosti in tole je moj zadnji post s teboj, čau nepotešena deklina, menjaj baterije in akcija ...

Se mi pa dejansko malo smiliš... Takole osamljena in brez družbe ... Saj v sebi ne moreš biti tako slaba, življenje je bilo pač  do tebe zelo kruto, imela si probleme s starši, sošolci so te ignorirali, nikjer nisi blestela .. Tudi to se dogaja, žalostno ampak resnično.... Dejansko si sama sebi največji sovražnik, zato se obnašaš povsem asocialno.

Drugače pa uživam v svojih letih s prijatelji, družbe imam veliko, uživamo, denar nam ni problem in si lahko privoščimo marsikaj lepega o čemer lahko ti samo zagrenjeno sanjaš, predvsem pa uživamo s svojimi družicami in vemo kaj pomeni beseda zvestoba.

Pa brez zamere prosim, lep večer še naprej in upam, da najdeš svojega življenskega partnerja !

Meh, dokaj zgrešena analiza ampak hvala vseeno za tvojo pozornost, ati. Res cenim da mi nameniš svoj dragocen čas.

Meni se pa smiliš ti, prijavljen na forum, upajoč, da ti kdo nameni pozornost, ki je doma ne dobiš.. in verjamem, da uživaš ja, uživaš v provokaciji. Siv si in zagrenjen. Zabavo pa iščeš na patetičen način. Ne mi moralizirat atek.

Uživaj v lepljenju nagih bab še naprej. Saj, tudi tako se da seksat, si se znašel. Zvest si tudi ja, verjamem, tipični slovenski bolezni.

 Đabe ti denar, če si v duši prazen. Žalosten in zagrenjen. Manjka ti tisto nekaj. 

Tudi jaz želim tebi, da čimprej mine pubertetniška kriza, da boš ugotovil kaj v življenju res šteje. 

 

image.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kao normalna pravi:

Meh, dokaj zgrešena analiza ampak hvala vseeno za tvojo pozornost, ati. Res cenim da mi nameniš svoj dragocen čas.

Meni se pa smiliš ti, prijavljen na forum, upajoč, da ti kdo nameni pozornost, ki je doma ne dobiš.. in verjamem, da uživaš ja, uživaš v provokaciji. Siv si in zagrenjen. Zabavo pa iščeš na patetičen način. Ne mi moralizirat atek.

Uživaj v lepljenju nagih bab še naprej. Saj, tudi tako se da seksat, si se znašel. Zvest si tudi ja, verjamem, tipični slovenski bolezni.

 Đabe ti denar, če si v duši prazen. Žalosten in zagrenjen. Manjka ti tisto nekaj. 

Tudi jaz želim tebi, da čimprej mine pubertetniška kriza, da boš ugotovil kaj v življenju res šteje.

Svaka čast Dr. Phil :004

Lahko noč :P

ford.jpg

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

Svaka čast Dr. Phil :004

Lahko noč :P

ford.jpg

Tebi dedi, se bojim da je ostalo le še 7 dni.. 7 dni bede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam. Iz srca hvala vsem. Vi, ki se  pri svojih letih obnašate kot nezreli pubertetniki, se jaz pri svojih upravičeno obnašam kot se. Kot kokoš brez glave, ki nima pojma kaj počne. Res sem si oddahnila. Mam še čas dozoreti. Hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi temo za kakšen dan zaklenil, da se folk mal skulira, ker tole pisanje ni vredno človeške rase. Da to en zalutan obiskovakec vidi, sem prepričan da se bo vprašal po zdravju vpletenih, od lastnika in moderatorja dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kao normalna pravi:

b83.jpg

to je tvoj diler?

pred 11 urami, NinaBina pravi:

Jebe lud zbunjenog... opet :lol1:

Kjes njega najdu, majke ti :P

Sam... on se zlaja in ga ne vidiš pol leta ;)

jst ga večkrat vidm kot njegove poste ..

pred 11 urami, kao normalna pravi:

Aha, tudi pri tebi že udarila kriza vidim.. škoda no. Pa tako seksi nick imaš. Pa z brado me rajcaš. Meh, ne vem, bom še malo počakala.

pa kaj si sploh ti? punček ali fanta?

pred 11 urami, kao normalna pravi:

Kaj je ata, a ti je še kar dosadno? Vibrator je vsaj za ponucat, ti pa žal ne, pa nisem žleht da bi ti to ves čas naprej nosila..:whistle:

še vsaka je zajamrala ko je napol mehkega fasala v suho rit..

pred 11 urami, Alla pravi:

Bom zrihtala. Mam eno mlado, luštno in z izpitom za traktor na zalogi :)
Pa pridna je tudi, tak da....odkljukaj kot zapolnjeno še to delovno mesto

cufo? vse ostalo je full super ..sam da bi jo gledal delat? :P

pred 10 urami, Roger G. Jagger pravi:

Denarnice pa sploh nimam.....jaz samo s plastiko “operiram”....

saj ona tudi samo s plastiko "operira" .. brat in sestra? :P

pred 2 minutami, kao normalna pravi:

Hvala vam. Iz srca hvala vsem. Vi, ki se  pri svojih letih obnašate kot nezreli pubertetniki, se jaz pri svojih upravičeno obnašam kot se. Kot kokoš brez glave, ki nima pojma kaj počne. Res sem si oddahnila. Mam še čas dozoreti. Hvala. 

nimaš.. v bistvu si v stadiju med plesnivostjo in gnilostjo .. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, thumper said:

 

saj ona tudi samo s plastiko "operira" .. brat in sestra? :P

:fyou:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

to je tvoj diler?

jst ga večkrat vidm kot njegove poste ..

pa kaj si sploh ti? punček ali fanta?

še vsaka je zajamrala ko je napol mehkega fasala v suho rit..

cufo? vse ostalo je full super ..sam da bi jo gledal delat? :P

saj ona tudi samo s plastiko "operira" .. brat in sestra? :P

nimaš.. v bistvu si v stadiju med plesnivostjo in gnilostjo .. 

Tebi sem pa že zdavnaj rekla da me ne ogovarjaj več. Dobesedno gabiš se mi. Sam zgledaš gnil in okajen, ukvarjaj se raje s svojo babo, spij šnops ki si ga očitno vajen, samo ne vrivaj se noter, kjer ti ni mesto.

pred 8 minutami, twom pravi:

A nebi temo za kakšen dan zaklenil, da se folk mal skulira, ker tole pisanje ni vredno človeške rase. Da to en zalutan obiskovakec vidi, sem prepričan da se bo vprašal po zdravju vpletenih, od lastnika in moderatorja dalje...

Hvala. Zaradi tebi podobnim, je še upanje v človeško raso. 

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, twom pravi:

A nebi temo za kakšen dan zaklenil, da se folk mal skulira, ker tole pisanje ni vredno človeške rase. Da to en zalutan obiskovakec vidi, sem prepričan da se bo vprašal po zdravju vpletenih, od lastnika in moderatorja dalje...

Sem šal in prebral (na lastno obžalovanje) prvi dve strani te teme. Obstaja od 2010. Skoz je na istem ne-nivoju. Tako da kaj veliko z zaklepanjem ne bi dosegel. Naj se otroci igrajo še naprej...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Sem šal in prebral (na lastno obžalovanje) prvi dve strani te teme. Obstaja od 2010. Skoz je na istem ne-nivoju. Tako da kaj veliko z zaklepanjem ne bi dosegel. Naj se otroci igrajo še naprej...

Meh, zapri to samo, množijo se kot zajci tile tečneži. Ko bi bili vsaj zabavni, tako pa gre tole še celo čez moje meje.. dddd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kao normalna pravi:

Meh, zapri to samo, množijo se kot zajci tile tečneži. Ko bi bili vsaj zabavni, tako pa gre tole še celo čez moje meje.. dddd

A da pokažeš malo ... zrelosti in vsaj sama nehaš tekmovati v nabijanju pa ne gre? Forum je tak, kot ga uporabniki naredite/naredimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Forum je tak, kot ga uporabniki naredite/naredimo.

Nismo vsi modelatorji....kar nekaj tem je čisto sestavljeno po željah modelatorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

A da pokažeš malo ... zrelosti in vsaj sama nehaš tekmovati v nabijanju pa ne gre? Forum je tak, kot ga uporabniki naredite/naredimo.

Če so pa lačni. Jaz sem dobra duša in jih rade volje nahranim. Osvežila sem to temo temi primerno, a so se not namnožili sami taki, ki niso 'primerni'. Lažni moralisti. 

In če smo že pri zrelosti.. Kot moderatorja sem te prosila za 'help' ti pa takoj vzel za flirt in nisi odgovoril. Zelo moško, zelo zrelo. Kar neki res. 

Sami angelčki ste vsi. Tako pošteni, da vam je še sam papež fouš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka lahk vrjames... sej briga me kdo si kaj si, imela sem te za normalno. Vidim da tud n nisi od tega... kako lahko obsojas in oznacujes folk. Ja, tud js kdaj kako spustim. Ampak halo!

Smrkla :dry:

Popravljeno . Popravil NinaBina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, kao normalna pravi:

In če smo že pri zrelosti.. Kot moderatorja sem te prosila za 'help' ti pa takoj vzel za flirt in nisi odgovoril. Zelo moško, zelo zrelo. Kar neki res. 

Ti se predvsem dosti preveč ceniš. Moderatorji nismo deklice na poziv. In imamo, ne boš verjela, diskrecijsko pravico ukrepati ali neukrepati. Imamo tudi lastno življenje pol pa sfali časa za forumske traparije.

Če pa misliš da vsak tule vse kar izjaviš vzame za flirt pa samo... :doze: :lol1::yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!