Skoči na vsebino
motozajebant

Motozbor SAMCEV ;))

Priporočene objave

Arzen    2258
Arzen
Ob 13. 10. 2017 ob 14:34, kao normalna pravi:

Auč, koliko agresije..

Res je, ogromno je imaš. Kako se ti da? A ni boljše se pohecat ali pa kakorkoli pomagati? Tole prcanje je res brezvezno. Tukaj so moderatorji padli na celi črti, ker niso 1. zbrisali vse te solate, 2. ti dali opozorilo.   Pa so brisali in dajali opozorila za veliko manj.

Če ti tako maha pa svira pa ne vem kaj še vse, zakaj si potem še na tem forumu in odgovarjaš vsakemu, ki je po tvojem vse samo človek ne?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
kao normalna    411
kao normalna

Še en nehvaležnež. Žrtvovala in omadeževala sem svojo čast zavoljo vaših všečkov in popularnosti, pa niti hvala ne dobim.

Dala sem sprva idejo temi primerno, a ste prikazali mene in sebe v slabi luči, tako da je res najbolje da vsak ostane v svoji luknji. 

ZLOVENIJA

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
HD-Dyna    32938
HD-Dyna

Dej Dude, povej že kdo si, k me ful firbec matra :lol1:

Zagrenjen ,kokr sem in star ter betežen, me lohka še kap sune in me boš imelo na vesti :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
kao normalna    411
kao normalna
pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Dej Dude, povej že kdo si, k me ful firbec matra :lol1:

Zagrenjen ,kokr sem in star ter betežen, me lohka še kap sune in me boš imelo na vesti :P

Ravno zato je bolje, da ne prideš na ta party ja..  Ne samo za duševno, tudi za fizično zdravje vseh vas me skrbi. :friend2: Še dobro da ste vsi vse prej opisali, preden bi prišlo do resnejših problemov.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov