Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

pred 16 urami, kao normalna pravi:

... Skadiva kaj skupaj,  si poveva par sočnih kot znava le midva, in se nato poseksava.

Angry sex is good sex.

Kaj bi kadili....mamila?

Zakaj je angry sex good? ...da se ne navežeš na drugega, da ti je le za lasten užitek?

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, kao normalna pravi:

Prestavite se torej partibrejkerji na 'Tečni in nesrečni' oddelek pa se tam pogovarjajte o moralah in vrednotah. Hinavci :dry: Mislim, saj bi talala tudi kondome, ker nas je vidim tudi veliko nedojebanih, samo potem bi me spet prostitucije obtožili. 

Spet? :eek:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

... a lohka svojga psa s sabo prpelem?..  :D

59ddf849c6145_peszmarihuano.png.3471ef0da9f8fe2515164a1f41694f90.png

Komot pripelješ še svojo psičko. Ampak a se nisi še nedavno uvrstil med NE norce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morate res prav vsako temo pospermat s tipično slovensko žlehtnobo:dry:

OK, jaz razumem, da ste pod stresom, zafrustrirani, v puberteti in krizi v različnih obdobjih..

Ampak prosim, če že morate...dajte se za GANG BANG z lunejevo, ki se vam v vsaki temi tako lepo 'nevede' ponuja, dogovorit v eni samcati temi. Da bo končno mirna. In njen dragi tudi. Pa moderatorji, pa vsi ostali tudi. 

In prav, če se nekateri nočete družiti,..ampak več sranja se bo tu nakopičilo, manj se bo dejansko našla družba, ki pa bi se. In kadila mamile pa seksala angry sex.

Popravljeno . Popravil kao normalna
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest če pokadim mamile...se mi jebe za sex...  :lol1:

...pa sej jes psičko sam prpelem..pa grem...pa k je party over...me pokliče...pa jo pridem iskat...  :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kao normalna pravi:

In kadila mamile pa seksala angry sex.

...ter postajala vedno grša, to ni to.  Malo je takih, ki želijo biti "grdi"...če se to zgodi enkrat,dvakrat...je potrebno prekinit in nazaj "trpeti" (fizično trenirati za lepo telo in odrekati za notranjo lepoto) ...vzemi se v svoje roke punca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

...ter postajala vedno grša, to ni to.  Malo je takih, ki želijo biti "grdi"...če se to zgodi enkrat,dvakrat...je potrebno prekinit in nazaj "trpeti" (fizično trenirati za lepo telo in odrekati za notranjo lepoto) ...vzemi se v svoje roke punca :)

Wtf? In ravno ti mi boš moraliziral o tem, ko si še včeraj  sam napisal, da bi skočil čez plot čim bi se pojavila kakšna huda baba. Pfuj lažni moralisti, čim dlje stran od mene !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, kao normalna pravi:

Wtf? In ravno ti mi boš moraliziral o tem, ko si še včeraj  sam napisal, da bi skočil čez plot čim bi se pojavila kakšna huda baba. Pfuj lažni moralisti, čim dlje stran od mene !

Tisto je bilo predvčerajšnjim in ne ravno tako....saj ne veš, a mislim resno, ali se hecam :)...tudi ti lahko samo nakladaš iz dolgočasja? :hmm:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Tisto je bilo predvčerajšnjim in ne ravno tako....saj ne veš, a mislim resno, ali se hecam :)...tudi ti lahko samo nakladaš iz dolgočasja? :hmm:

Pelji babo v toplice če ti je dolgčas. Poseksaj jo kot že dolgo ne, začini raje svoj seks lajf in mi ne moraliziraj o mojem :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kao normalna pravi:

 začini raje svoj seks lajf in mi ne moraliziraj o mojem :dry:

...pa sej skoz že govoriš da ga nimaš spljoh...  :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

...pa sej skoz že govoriš da ga nimaš spljoh...  :huh:

 

Mam vibrator, ki mi ne postavlja neumnih vprašaj. Bzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a pol je to pametn vibrator  :D

Bzzzzz...bzzzzz.

...pa dej že enkrat svojo sliko gor...pa da fantje vidjo...al si fejst...al grda........al pa mogoče oboje  :eek::lol1:..pa tega tvoj vibrator še ni spregledal...k je skoz u jami...k če si tist oboje...bo verjetn še vibrator crknu....  :P

...mogoče bo pol kej več uspeha...mogoče pride na motozbor samcev več badassov kot na Faaker see...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule se bo prej kakšen izlet za tečne penzioniste organiziral kot motozbor. Alo, to pojdite na kompas agencijo ali nekam rihtat, prosim lepo.  Na mojem swinger party-u nočem tečnežev. Tudi kakšnih infarktov nočem tvegat od perverznih orgij.

 

                                                              Slovenka sem. Ne jamram. Iščem rešitve.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, kao normalna pravi:

Tule se bo prej kakšen izlet za tečne penzioniste organiziral kot motozbor. Alo, to pojdite na kompas agencijo ali nekam rihtat, prosim lepo.  Na mojem swinger party-u nočem tečnežev. Tudi kakšnih infarktov nočem tvegat od perverznih orgij.

Kakor je meni znano, si ti prišla zadnja sem gor in nas začela prevzgajat in klincat.

Nimaš motorja, nimaš motorista, šraufat ne znaš, se pravi, da si zgrešila forum oziroma imamo vse to, kar manjka tebi, lepo rešeno.

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HD-Dyna pravi:

Kakor je meni znano, si ti prišla zadnja sem gor in nas začela prevzgajat in klincat.

Najdi si forum nepotešenih in pametuj tam.

Nimaš motorja, nimaš motorista, se pravi, da si zgrešila forum.

In potem se oglasi ta najbolj nepotešen ata. Ne bit tečen če ti tvoj dingl dongl ne vstane več na tvojo babo ali pa sploh ne več. A delam konkurenco tvojim debilnim izpadom v vsaki temi ali česa se tako bojiš

Če ti lulek več ne koristi, pa si napasi oči na izletu na drugih naravnih lepotah. Kupi si dirkalni avto ali.. ne vem, znajdi se. Rešuj svojo krizo na drugačen način, in ne zlivat svoje frustracije name.

Nisi samski, niti fejst desc , se pravi, da si zgrešil temo foruma.

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...pa dej že enkrat svojo sliko gor...pa da fantje vidjo...al si fejst...al grda........al pa mogoče oboje  :eek::lol1:..pa tega tvoj vibrator še ni spregledal...k je skoz u jami...k če si tist oboje...bo verjetn še vibrator crknu....  :P

...mogoče bo pol kej več uspeha...mogoče pride na motozbor samcev več badassov kot na Faaker see...  :D

 

Če se ti je zoprno preveč kazat, pa lahko enga selfija od odzadi nardiš, al pa sam s šobico s trakcom čez uči, da te noujo spuznal. Včasih pri kakšnih tudi to pali. Če si mačka, se bojo prec začel lepš s tabo pogovarjat :P... razn doktor lunijeve... ona na to ne pali :OK:...

Ajd!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GoBobi pravi:

Če se ti je zoprno preveč kazat, pa lahko enga selfija od odzadi nardiš, al pa sam s šobico s trakcom čez uči, da te noujo spuznal. Včasih pri kakšnih tudi to pali. Če si mačka, se bojo prec začel lepš s tabo pogovarjat :P... razn doktor lunijeve... ona na to ne pali :OK:...

Ajd!

Ne hvala, raje si jo zašijem, zabetoniram, dam okoli deviški pas kot se kažem tem nemoralnežem. Pfuj :ras: Majo svoje babe doma, naj si njih rihtajo, da jim ne bodo ušle... Jaz bi tudi lahko rekla ' oh ko bi bili vsaj lepi pa bogati ateki' bi se še pustila pa sem poštena. Ne delaj drugim, kar nočeš da kdo tebi dela. Tega se pač držim. Neverjetno kaj vse lahko izzoveš.. 

Poštenjaki my ass..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, kao normalna pravi:

A morate res prav vsako temo pospermat s tipično slovensko žlehtnobo:dry:

OK, jaz razumem, da ste pod stresom, zafrustrirani, v puberteti in krizi v različnih obdobjih..

Ampak prosim, če že morate...dajte se za GANG BANG z lunejevo, ki se vam v vsaki temi tako lepo 'nevede' ponuja, dogovorit v eni samcati temi. Da bo končno mirna. In njen dragi tudi. Pa moderatorji, pa vsi ostali tudi. 

In prav, če se nekateri nočete družiti,..ampak več sranja se bo tu nakopičilo, manj se bo dejansko našla družba, ki pa bi se. In kadila mamile pa seksala angry sex.

Ojoj. Kri, voda blato so v redu?

Kaj te je pa prebilo? ŠE ljubosumje je usekalo ven. Dohtarca je tu že nekaj časa in ni škodljiva, virtualne batine s poleni pa tudi ne bolijo.

Kje pa si našla slovensko žlehtnobo? Jaz forume ne jemljem smrtno resno in večino je enega nakladanja, mnenj, prerekanja,... Ampak ,to je forum. Vsak pove svoje mnenje in tako pač je. Zraven je tudi podjebavanje, žaljivke, zmerjanje,..

pred 4 urami, Zivnorc pravi:

...jest če pokadim mamile...se mi jebe za sex...  :lol1:

...pa sej jes psičko sam prpelem..pa grem...pa k je party over...me pokliče...pa jo pridem iskat...  :huh:

Upam, da se ne pišeš Baričevič. Saj veš, psi, užitek... Bljak. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Ojoj. Kri, voda blato so v redu?

Kaj te je pa prebilo? ŠE ljubosumje je usekalo ven. Dohtarca je tu že nekaj časa in ni škodljiva, virtualne batine s poleni pa tudi ne bolijo.

Kje pa si našla slovensko žlehtnobo? Jaz forume ne jemljem smrtno resno in večino je enega nakladanja, mnenj, prerekanja,... Ampak ,to je forum. Vsak pove svoje mnenje in tako pač je. Zraven je tudi podjebavanje, žaljivke, zmerjanje,..

No, še ti.. S čim ti škodim

Kakšno ljubosumje, lepo te prosim. Tako lepo si njene joške opeval, a sam veš da mam jaz boljše. Pfff. Le fer se mi ne zdi, da ona lahko naklada, jaz pa pač ne. Verjamem pa da vam je bolj všeč, ker vam tako sladko odgovarja in nudi pozornost, tudi na najbolj debilne izjave se zalepi, jaz pa pač povem kot je. 

Stisni ignor, kot je to storila tudi ona. Kdo že je ljubosumen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kao normalna pravi:

No, še ti.. S čim ti škodim

Kakšno ljubosumje, lepo te prosim. Tako lepo si njene joške opeval, a sam veš da mam jaz boljše. Pfff. Le fer se mi ne zdi, da ona lahko naklada, jaz pa pač ne. Verjamem pa da vam je bolj všeč, ker vam tako sladko odgovarja in nudi pozornost, tudi na najbolj debilne izjave se zalepi, jaz pa pač povem kot je. 

Stisni ignor, kot je to storila tudi ona. Kdo že je ljubosumen?

Z ničemer mi ne škodiš. Ker se za besede na forumu ne zmenim kaj dosti. Drugače je, če se srečamo v živo. Pa nisem srečal prav veliko Motosvetovcev/Motosvetovk. Njene joške sem videl samo na sliki, si smo jo videli vsi. Ne morem jih primerjati s tvojimi. Aja, tvojih tudi nisem videl. :P

Nakladata pa kar obe. In tudi mi ostali. ;)

Ne bom stisnil ignora, ker je to brez smisla. Raje preberem tudi stvari, s katerimi se ne strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, gretzky pravi:

Z ničemer mi ne škodiš. Ker se za besede na forumu ne zmenim kaj dosti. Drugače je, če se srečamo v živo. Pa nisem srečal prav veliko Motosvetovcev/Motosvetovk. Njene joške sem videl samo na sliki, si smo jo videli vsi. Ne morem jih primerjati s tvojimi. Aja, tvojih tudi nisem videl. :P

Nakladata pa kar obe. In tudi mi ostali. ;)

Ne bom stisnil ignora, ker je to brez smisla. Raje preberem tudi stvari, s katerimi se ne strinjam.

Oh pacek, kar zatajil boš.. Tudi prav.

Ja saj, saj o tem že ves čas pišem. Raje nakladat in se jebat v glavo kot se pa družit. A je po eni strani res bolje da se ne, smo si preveč različni. Pa tudi sami vezani se oglašajo v tej temi..sicer 'ne vem' iz kakšnega razloga but OK. Če bi bili vsaj prijetni, pa še to kar nekaj iz same žlehtnobe nakladajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kao normalna pravi:

Oh pacek, kar zatajil boš.. Tudi prav.

Ja saj, saj o tem že ves čas pišem. Raje nakladat in se jebat v glavo kot se pa družit. A je po eni strani res bolje da se ne, smo si preveč različni. Pa tudi sami vezani se oglašajo v tej temi..sicer 'ne vem' iz kakšnega razloga but OK. Če bi bili vsaj prijetni, pa še to kar nekaj iz same žlehtnobe nakladajo.

V živo te še nisem srečal. Glede slik pa lahko samo verjamem...

Glede tega, kaj delajo vezani, me nič ne briga. Jaz se držim svojih načel in imam pred seboj čisto vest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

V živo te še nisem srečal. Glede slik pa lahko samo verjamem...

Glede tega, kaj delajo vezani, me nič ne briga. Jaz se držim svojih načel in imam pred seboj čisto vest.

 

Vseeno pa nočeš kaditi mamil, ti nemoralnež ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!