Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

pred 1 minuto, kao normalna pravi:

 

Vseeno pa nočeš kaditi mamil, ti nemoralnež ! 

Aja? To je nemoralno?

Zanimivo. Prepovedane droge se ne skladajo z mojimi načeli. In to je to.

Sem pa probal, ko sem bil mlad in ni bilo nič učinka. Kot da ne bi pokadil nič.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gretzky pravi:

Aja? To je nemoralno?

Zanimivo. Prepovedane droge se ne skladajo z mojimi načeli. In to je to.

Sem pa probal, ko sem bil mlad in ni bilo nič učinka. Kot da ne bi pokadil nič.

Pa saj bi medicinsko marihuano kadili. Pozdravili bi se tiste grozne slovenske bolezni, ki jo vsi trpimo..

O name pa je, ampak ne bi dosti o tem, ker sem opazila, da imamo tudi policiste tu gor :whistle: :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, SMX17 pravi:

Ki ti ne morejo prav nič, ker za lastno uporabo lahko delaš kar kurac hočeš in ker je gospod policist prometnik

Mja, tista ni bila medicinska.. :P

A tako. Pol pa ni neke bojazni. Komot lahko kadimo mamile. Bomo še njega zraven povabili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 10. 2017 ob 21:31, kao normalna pravi:

Nikar mojih psihoanaliz vzet smrtno resno, navsezadnje debatiramo na KR'NEKI oddelku. 

navsezadnje nismo tam...slepa ali nepismena?

pred 18 urami, kao normalna pravi:

Wow people calm down, nehajte z nakladanjem, pa raje povejte, kdo vse bi se udeležil, da vem koliko gandže nabavit. Opažam, da smo vsi rahlo napeti in rabimo ornk sprostitev...

preberi si zakon o prepovedanih mamilih in prometu z njimi..

pred 15 urami, kao normalna pravi:

Prestavite se torej partibrejkerji na 'Tečni in nesrečni' oddelek pa se tam pogovarjajte o moralah in vrednotah. Hinavci :dry: Mislim, saj bi talala tudi kondome, ker nas je vidim tudi veliko nedojebanih, samo potem bi me spet prostitucije obtožili. 

in koliko kilometrov imaš ti letos narejenih?

pred 9 urami, HD-Dyna pravi:

Kakor je meni znano, si ti prišla zadnja sem gor in nas začela prevzgajat in klincat.

Nimaš motorja, nimaš motorista, šraufat ne znaš, se pravi, da si zgrešila forum oziroma :OK:

 

pred 9 urami, kao normalna pravi:

Ne hvala, raje si jo zašijem, zabetoniram, dam okoli deviški pas kot se kažem tem nemoralnežem. Pfuj :ras: Majo svoje babe doma, naj si njih rihtajo, da jim ne bodo ušle... Jaz bi tudi lahko rekla ' oh ko bi bili vsaj lepi pa bogati ateki' bi se še pustila pa sem poštena. Ne delaj drugim, kar nočeš da kdo tebi dela. Tega se pač držim. Neverjetno kaj vse lahko izzoveš.. 

Poštenjaki my ass..........

 

mogoče res nebi bila slaba izvedba..

preberi si par tvojih postov na prejšnjih straneh..od tistega "grem zdaj pa pridem nazaj ko bom vedla kaj hočem" in naslednjega čez 12 minut.. ter kar neprijetnega obkladanja in natolcevanja o nas in naših partnerkah.. ------- poštena in tega se držiš? zelo močna avtosugestija se tem tvojim pisanjem reče.. 

"Ne hvala, raje si jo zašijem, zabetoniram, dam okoli deviški pas,,Poštenjaki my ass.........."

v bistvu ti res ostane samo ta vhod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, SMX17 pravi:

Ki ti ne morejo prav nič, ker za lastno uporabo lahko delaš kar kurac hočeš in ker je gospod policist prometnik

Ojoj :D Kao normalna je pubertetnica, in kot taka cca 80% casa ne ve zakaj pizdi, ampak mora. Vsi pubertetniki so (smo bili) taki. Kasn izgovor za kracanje neumnosti mas pa ti? 

 

  • več kot 1,1‰ (0,52 mg/l) oz. vožnja pod vplivom prepovedanih drog ali odklonitev preizkusa = 1.200 EUR + 18 točk + pridržanje voznika od 6 – 12 ur in odvzem vozniškega dovoljenja.

kako to izvede? Takole:

https://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/76237-policisti-lahko-s-hitrim-testom-na-podlagi-vzorca-sline-ugotavljajo-prisotnost-drog

 

Tudi ce denarno kazen odmislis, je odvzem izpita lifechanging event. 

 

Osebna izkusnja. Borutt me je poznal in opazal na cesti vsaj eno leto predno sva se spoznala na OMVju. 

 

Zbor samcev? Kar vidim ta Sassage party hehe. Pa ena zapita in njena obupna frendica, z idejo de majo zlate.....

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jooojjj... fantje... kako vam jih tale "kaonormalna" na suho vleče..  :lol1:

... pa dejte nooo.. sej ste dost stari...pa se tlele palite on se pa norca dela tlele iz vas..   :lol1:

... slike svoje vam noče nalepit... niti tiste od zadaj, ker bi si moral(a) depilirati kosmato rit in hrbet...   :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, tečni ateki vidim da sem vam močno na ego udarila hihi, đabe vam motor, ko se itak tečnim babam morate vračat.. Hvala da ste mi namenili svoj dragocen čas. Za vas samo še tole, lep prst od lepega desca.  :winkiss: 

fd67faaae86454838b974736ffe81d0b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Cartman said:

 

 

Zbor samcev? Kar vidim ta Sassage party hehe. Pa ena zapita in njena obupna frendica, z idejo de majo zlate.....

 

 

 

 

:lol1:v bistvu, ce bosta res dve (kot opisano), bo terna. Da ne bo tista vrjanta....najprej mamile...potem pa v Tiffany na Metelkovo in obleceni v Village People 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, kao normalna pravi:

Mam vibrator, ki mi ne postavlja neumnih vprašaj. Bzzzz

...pa se glede na tvoje izjave verjetno tudi z njim večkrat skregaš:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marko P. pravi:

...pa se glede na tvoje izjave verjetno tudi z njim večkrat skregaš:smoke:

Fajn je to, da vibratorju ne moreš raniti ega, le baterije.. zamenjaš in spet deluje. Bzzzzzzzzzzzzzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, kao normalna pravi:

Hehehe, tečni ateki vidim da sem vam močno na ego udarila hihi, đabe vam motor, ko se itak tečnim babam morate vračat.. Hvala da ste mi namenili svoj dragocen čas. Za vas samo še tole, lep prst od lepega desca.  :winkiss: 

 

pred 4 minutami, kao normalna pravi:

Fajn je to, da vibratorju ne moreš raniti ega, le baterije.. zamenjaš in spet deluje. Bzzzzzzzzzzzzzz

16 minut? besedo držiš mal več kot se jaz na dah potopim :lol1:

 

Kao normalna, tle se več al manj poznamo osebno, al pa skup tipkamo več let. Takih pozornosti željnih uletavčkov, "k razturajo u lajfu" je nekaj vsako leto. Pa grete, in vas po tem nihče ne pogreša preveč. Škoda, morda si čist ok in zabavna, ker se raje podjebavaš, pač izvisiš. Nisi sama proti vsem. si sama prot sebi. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cartman pravi:

 

16 minut? besedo držiš mal več kot se jaz na dah potopim :lol1:

 

 

Kao normalna, tle se več al manj poznamo osebno, al pa skup tipkamo več let. Takih pozornosti željnih uletavčkov, "k razturajo u lajfu" je nekaj vsako leto. Pa grete, in vas po tem nihče ne pogreša preveč. Škoda, morda si čist ok in zabavna, ker se raje podjebavaš, pač izvisiš. Nisi sama proti vsem. si sama prot sebi. 

Saj sami niste nič boljši.. Lačni pozornosti prežite povsod, kjer lahko trosite svojo negativo. Lahko bi lepše pogovarjali da, kot civilizirani ljudje, a žal iz nekega neznanega razloga v vsem vidite provokacijo, in komaj čakate da se malo ''dokažete'' kar je pathetic. In prosim, ne mi moralizirat še ti. Tudi sam nisi angelček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, kao normalna pravi:

 Tudi sam nisi angelček.

... tle smo sami angelčki... no ja.. nismo glih angelčki.. ampak zgledamo ko angelčki... tko bolj baročni..  :lol1:

 

...a veste kdo samo še manjka tlele...

Štuhec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

... tle smo sami angelčki... no ja.. nismo glih angelčki.. ampak zgledamo ko angelčki... tko bolj baročni..  :lol1:

 

...a veste kdo samo še manjka tlele...

Štuhec.

sej sta iz istih koncev...... zgleda, da jim v vodo nekaj devajo......:lol1: samo vseeno stuhec je cist cool, mal včasih ne ve kje je a ni skodljiv...... ;)

 

pred 2 minutami, VS800 pravi:

pa miške , pa tak..........:P

...miške dones ni...... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

 

...a veste kdo samo še manjka tlele...

Štuhec.

Jebe lud zbunjenog... opet :lol1:

Kjes njega najdu, majke ti :P

Sam... on se zlaja in ga ne vidiš pol leta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, kao normalna pravi:

Saj sami niste nič boljši.. Lačni pozornosti prežite povsod, kjer lahko trosite svojo negativo. Lahko bi lepše pogovarjali da, kot civilizirani ljudje, a žal iz nekega neznanega razloga v vsem vidite provokacijo, in komaj čakate da se malo ''dokažete'' kar je pathetic. In prosim, ne mi moralizirat še ti. Tudi sam nisi angelček.

Ma boga dusa. Ne zastop kaj sm napisal sploh. Zdrz. Sej bo bolje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!