Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

zdaj pa še meni napiši g.dami33, pa se grem ubit.(upam, da je g. milan spregledu črko g.)eek.gif

Ne nisem spregledu.Pa kaj čem.Pomembno je kako se vidim jaz.Kot gospoda sigurno ne.Tisti ki me poznajo tudi ne.Ampak to vzamem kot vljudnost, sicer pa v moji odsotnosti me lahko tudi pretepejo.Z g.Belo81 pa se ne pogovarjam več.Ha, ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem slišal en vic o kuri pa petelinu, če koga na kaj spominja. :whistle:

Nekega dne je petelin spet lovil kuro po dvorišču za pokavsat. Pa kura teče in premišljuje kaj naj naredi.

"Če me dohiti, bo rekel da sem kurba, če mu pa uidem bom pa spet na suhem. Najboljš da se kar spotaknem." :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa še meni napiši g.dami33, pa se grem ubit.(upam, da je g. milan spregledu črko g.)eek.gif

Mr.DAMI33...nea ga seri...:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr.DAMI33...nea ga seri...winkiss.gif

Spoštovana

Ga. Bela 81, zdej sva si zaradi vljudnosti prislužila še minus. Tebi sem ga popravil, čakam vljudno gesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana

Ga. Bela 81, zdej sva si zaradi vljudnosti prislužila še minus. Tebi sem ga popravil, čakam vljudno gesto.

Še zmeri je rdeča,ampak sem znižala minuse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri je rdeča,ampak sem znižala minuse...

Ja, ene pa grozno boli, če malce preveč kontaktiramo.....ampak je vse v smislu spoznavanja nasprotnega spola, kar sodi v temo.trance_09_box.gif

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje....brez prekomernega sekiranja in ljubosumja, solz, kricanja en na drugega, omejevanja, psihicnega teroriziranja, pretepanja...pa veliko smeha, ljubezni in seksa, kompromisov, veselja do skupnega prezivljanja casa, dopuscanja razlicnosti v korist medsebojnega dopolnjevanja....pa ce je se vsecno za pogledat (z upostevanjem 'vsake oci majo svojega malarja'), je to tolaugh.gif samo najti je treba osebo, katera v kombinaciji s tabo, omogoca tak nacin funkcijoniranja.

:worship:

no ravno tole sem imel v mislih in ravno takole poteka moje življenje, brez kakršnegakoli negativizma, z veliko mero optimizma.

imam srečo, da moja srčika razmišlja podobno in zato se dopolnjujeva v vsem kar že pač imava. imava pa veliko in vse !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čudovita bitja, ki pa jih žal ni mogoče razumeti ... tudi če se potrudiš ... :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, en tip je naredil neko dobro delo, pa se bog odloči da ga nagradi.Tip ima rad Havaje, boji se ladij in avionov pa si zaželi cesto do Havajev.Ej ne pretiravat mu reče Bog, daj kaj lažjega.Pa mu tip odgovori, da si že dolgo časa želi razumeti ženske.Tišina, potem Bog vpraša, koliko pasov pa si imel v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Še zmeraj isto!!!:winkiss:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sex z njimi je boljši kot brez njih, v ostale zadeve se pa nea spuščam.

je pa veliko bolj utrudljiv ..pa še vleče se... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa veliko bolj utrudljiv ..pa še vleče se... :P

sploh, če je po telefonu.:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kad zena zavoli ima oci djeteta, i na sve pristaje bez puno pitanja, al ne zaboravi da joj kazes SVAKI DAN DA JE VOLIS.  Kad zaspe umorna na tvojim rukama, neka dobro zna DA TU JE SIGURNA, al ne zaboravi sapnut joj u snu DA JE VOLIS. I DA TI ZNACI BAS SVE I DA NE MOZES BEZ NJE, DA JE TREBAS NAJVISE... KAD TE POLJUBI TAD BUDI NJEZAN TIHO RECI JOJ... DA JE ONA CIJELI ZIVOT TVOJ

Popravljeno . Popravil fernand9002
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si še del ko jo pošleš v kuhno in ti pripravi sendvič :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si še del ko jo pošleš v kuhno in ti pripravi sendvič :D

A pol sledi :beer1: pa malo :boobies: in nato :pos: ....

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... čudovita bitja, ki pa jih žal ni mogoče razumeti ... tudi če se potrudiš ... :evilgrin: :evilgrin: :whistle: :whistle: :evilgrin:

:worship: :worship: :worship: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da majo joške!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!