Skoči na vsebino

Moto pralnica


Kamenko -( isa.. )

Priporočene objave

pred 5 urami, NARGOTH pravi:

Nudim čiščenje motornih koles ter vodnih skuterjev kjerkoli in kadarkoli. Za giščenje uporabljam eko čistila za brezvodno čiščenje. Vse info na privat. LP

Se oglasim, če si pedanten , natančen imaš redno stranko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, NARGOTH pravi:

Nudim čiščenje motornih koles ter vodnih skuterjev kjerkoli in kadarkoli. Za giščenje uporabljam eko čistila za brezvodno čiščenje. Vse info na privat. LP

Zanima me kako prideš do težko dostopnih mest na motorju ki so zapacana od blata in druge svinjarije s cest brez vode ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kravco perem v pralnici Produkt na Zaloški v Ljubljani, ker je ponavadi zelo zasvinjana preden se tega lotim. Za dva do tri žetone operem temeljito, to me stane 2,7€ za tri žetone in nekaj Louisovega čistila. Če vzameš 10 žetonov jih dobiš 11.

Ne predstavljam si kako bi tako umazan motor opral brez vode. Slika je s pol poti, potem je  bilo še hujše.

IMG_4976_zps2io2faik.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 9. 2016 at 9:03, NARGOTH pravi:

Čistila so na vodni osnovi. Čiščenje zgleda pa tako da pošpricaš počakaš trenutek obrišeš in to je to. Namesto da porabim za navadno pranje npr 50l vode jo s temi čistili porabim niti liter. Če koga zanima še kaj lahko tudi privat piše. LP

Hmmm!

Mene ne prepriča, da je to pranje OK!

Zakaj?  Vsa glavna svinjarija se v glavnem odstrani z tlakom vode in če le pošpricam, ter obrišem bom sigurno naredil praske kljub temu, da uporabljam specialna čistila. Saj na avtomobilih se tudi prvo spere glavna umazanija in nato šele krpa z čistilom.

A se mogoče motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ta način deluje le na suho umazane motocikle (muhe, prah,..), če te dobi dež ali celo voziš po soli, bog ne daj makadamu, pa ne. Športen motor po vsaki vožnji po suhem obrišem z mokro mikrofibro, tako spravim dol muhe in prah. To naredim prav po vsaki vožnji. Obenem s tem naredim kontrolo gum, zavor in ostalih delov motorja in je motor razen pregleda tlaka v pnevmatikah pripravljen na naslednjo vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 25. 9. 2016 at 11:38 AM, NARGOTH said:

Ta način deluje povsot. Čistim tudi motorje ki niso bili eno leto čiščeni in rezultat je fenomenalen. Pripelji mimo in ti pokažem kako to gre. :)

 

Je kje v okolici Ljubljane? Jaz bi prisel. :) Sem pripravljen posteno placati za ciscenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Slow pravi:

Je kje v okolici Ljubljane? Jaz bi prisel. :) Sem pripravljen posteno placati za ciscenje.

Če rabiš kontakt povej ti pošljem v ZS ....model hoče 30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajde zmenmo se da ne hod v LJ samo enega prat ...jaz sem že en kandidat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, sayo pravi:

Za 30€ ga tudi jaz pridem na dom oprat, seveda če imaš plac, priključek za vodo in elektriko ostalo je moja skrb...

Perejo vsi motorje ,sam eni nimajo pojma. Motor želim očiščeno detaljno vsako piko na samo površinsko zunaj temveč tudi vsepovsod vmes itd ....takih picajzlov kot sem sam je malo in če je delo opravljeno kvalitetno se mi 30 evrov ne zdi nič , celo smešna cena . Sam potrebujem za detaljno pranje najman 6h .....

Tako da Nargoth , pričakujem takšno stane ,drugače ne hod :)

10494716_1443688909223979_25730056776447

10455822_1443688989223971_27262981310117

 

IMG_0061.JPG

IMG_0056.JPG

IMG_0060.JPG

IMG_0058.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, NARGOTH pravi:

tukaj je bilo verjetno porabljeno 20eur samo za čistilo ;) .   To je praktično kot novo. Lahko pridem in poskusim. :)

za 20€ je porabil samo Maxibrilla, kje je še čistilo in ostalo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, NARGOTH pravi:

tukaj je bilo verjetno porabljeno 20eur samo za čistilo ;) .   To je praktično kot novo. Lahko pridem in poskusim. :)

Tako pač jaz vzdržujem motorje , sedaj pa imam enega tipa ki mi ga očisti za 60 € ,tako kot vidiš gor , pa Jamnik je tud car kar se tega tiče, pa Dami 34 tud :OK: no pol jih pa že več ne poznam , vse nekaj na površno in površinsko ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 10. 2016 at 17:36, NARGOTH pravi:

Ojla. Hvala za reklamo Kmet2 :) . Slow nisem iz LJ lahko pa pridem k tebi če želiš in naredim po promocijski ceni 30eur. ;)

Če kdo želi pogledat imam tudi novo stran na FB. Lahko pošljem povezavo na privat ker nevem če smem napisati ime firme tukaj. :) LP

Tudi meni pošlji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 30€ se prijetno prepotim in potem zadovoljen peljem družino na kosilo. Vsak po svoje. Tiste, ki po cel dan delate in medtem zaslužite desetkratnik (ali več) cene pranja, popolnoma razumem. Za ostale mi je pa nelogično, zakaj bi nekomu plačevali, da uživa s čiščenjem vašega ljubljenčka. Motor ni delovno sredstvo, kak bager, traktor ali tovornjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut rad sam svoj motor perem, kar pa ne pomen da je kup ljudi, ki jim tovrstno delo smrdi in bi ga oddali nekomu drugemu. Tako da dobrodošla ponudba na tržišču, mogoč je to tudi nova tržna niša.

Pridem na dom, operem moped, šajna moped, mogoč še ženo zrihtam....matr, bi blo za razmislit....ta zadn del bi kar jaz prevzel kot podizvajalec. :P

Hudiča, ta RAKIA iz Srbije sploh ni slaba WIIIIIIIIIII

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, NARGOTH pravi:

V soboto dopoldne (15.10) sem na relaciji N.Gorica Ljubljana kar pomeni da če kdo želi imet čist motor ga lahko ima po promocijski ceni 25eur. Za več informacij pišite privat. LP

Žal me ni :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!