Skoči na vsebino

Moto pralnica


Kamenko -( isa.. )

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

svaka čast, res vrhunsko delaš! Pleh verjetno tud spoliraš pred voskanjem ne? 

Sem šel firbcat za znamko Pearl na operiavto pa je nisem našel, izbire je pa gor res čist preveč.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, NARGOTH pravi:

Hvala. :) Ne nič ne poliram,samo očistim in povoskam. Pearl produktov ni v nobeni trgovini (kolikor mi je znano) v Slo je pa uvoznik v Prekmurju in se jih tam lahko nabavi. Če želiš ime spletne strani mi piši privat, ker nevem če smem objavit tukaj javno :) .

Aha, ne sej samo firbcam. Sem našel tud gyeon izdelke pa bodo verjetno tud v redu. Kaj pa nano coating, prakticiraš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, NARGOTH pravi:

Gyeon izdelki so odlični. Nano coating misliš na keramično zaščito? Vosek ki ga uporabljam za motorje je tekoči od Pearla ali pa trdi od  Fusso99. 

keramična zaščita ja:) za avte je kar popularno že nekaj časa, verjetno se tud na motociklih obnese 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 12. 2017 ob 20:04, NARGOTH pravi:

Hvala. Čiščenje+voskanje Honde CB1000 je 30eur, čiščenje+mazanje verige je 15eur in čiščenje izpuha je 15eur. Za vse to realizirati potrebujem cca 5ur. V primeru da pridem k vam na dom se zaračunajo potni stroški. (cene veljajo za leto 2017)

 

Potni stoski pa so kaksni? Bi se kdo bil za na Dolenskem da si razdelimo potne stroske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 9 minutami, NARGOTH pravi:

Hvala :) . Trudim se maksimalno.

Glih nagovarjam frenda,da bi lahko dal svojo cbr,da on glih tak pozer...iz kod si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Pišuka, če bi mojga tako spucal, bi ga postavil v dnevno sobo in se eno leto ne bi upal voziti z njim, da ga ne umažem. Pohvale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 4. 6. 2018 ob 17:20, NARGOTH pravi:

1211212121.jpg

 

 

Heh, tole ropotuljo pa poznam. Moja bivša CB 1300. Lepo videt takole zglancano :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!