Skoči na vsebino

MAXISCOOTER Izlet


Burgman650E

Priporočene objave

Ure še ne vem, ker se bom prilagajal x raider - u in njeni sopotnici. Zjutraj oziroma dopoldne pridejo k meni gor v Šm.... nato se bomo dogovorili kdaj in kako. Morda se nam pridruži tudi Uccello. V glavnem se čujeva še prko gsm.

ok če planirate skušajte splanirat tako da bi šli ob neki normalni uri .. ,da ne bo ravno čas kosila.. se čujemo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

USPELOOO , IMAM GA REGISTRIRANEGA , ZDAJ GREMOOOO

Juti popoldne bi lahko šli skupaj na eno pijačo na Hrvaško - častim ....

pa srečno vožnjo z novim maxijem. Na dursu pa niso prijazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ure še ne vem, ker se bom prilagajal x raider - u in njeni sopotnici. Zjutraj oziroma dopoldne pridejo k meni gor v Šm.... nato se bomo dogovorili kdaj in kako. Morda se nam pridruži tudi Uccello. V glavnem se čujeva še prko gsm.

Da se v miru nakosilamo vsi ,mislim da bi šli tam nekje po 13h, jaz pa bom že zjutraj na obali, tako da Renato midva se pa tako prej pogovoriva. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsi obalni maxiscooteristi ( in seveda tudi drugi iz vse Slovenije ) ste vabljeni na enodnevni potep ...

kam .. poglejte na uradno vabilo spodaj ..

kdaj ... 17.7.2010 ob 8.30 na parkingu pred MERKUR centrom v Izoli

vse ostalo pa se dogovorimo, ko se dobimo ..

post-27730-12779934316_thumb.jpg

torej VABLJENI VSI MAXISCOOTERAŠI

:rolleyes: Približno kdaj boste na Črnem kalu, pri Viki burgerju ? Vas počakam ob kavici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

USPELOOO , IMAM GA REGISTRIRANEGA , ZDAJ GREMOOOO

Juti popoldne bi lahko šli skupaj na eno pijačo na Hrvaško - častim ....

Lepo da častiš,pridem.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Približno kdaj boste na Črnem kalu, pri Viki burgerju ? Vas počakam ob kavici.

Mislim ,da nekje okoli 9,30 vsak slučaj me pokliči na gsm - dobrodošel

Lepo da častiš,pridem.... :whistle:

na skupinsko vožnjo se nam lahko pridružijo tudi motoristi predvsem pa motoristke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no še zadnji poziv na jutrišnjo turo - izlet..

torej kot dogovorjeno .. ob 8:30 pri Merkurju v Izoli .. nakar po dogovoru odrinemo .. veselo naproti užitkom in vožnji..

SE VIDIMO .... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, vjerovatno se vidimo tamo ali svejedno kako vi zovete taj uvinak i koliko vas planira iz primorja ići. Nas smo trojica ali još nije niš 100%.

Pa se ćujemo.

Pozdrav

da ne zaboraviš :slap: .. sutra nas čekaj na Črnom Kalu :kva2: .. pa da krene karavana :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

V soboto 23.10.2010 se pripravlja vožnja s skuterji - motorji po Istri. Napoved za soboto kaže na solidno , sončno vreme in zakaj ga ne bi izkoristili. Žal nedelja kaže na oblake ali celo dež. Nekje na poti po Istri bi se ustavili na kosilu oziroma kakem prigrizku ( pršutu ).

Zbrali bi se v Kopru ob 10 uri na OMV bencinski črpalki (Bonifika) ob avtocesti v smeri proti Izoli .Vrnili bi se nazaj domov predvidoma pred temo. Dogovorji so šele na začetku tako,da točnih podatkov vam ne morem posredovati. V naslednjih dneh vam posredujem točne informacije.

Prosim, da mi sporočite v kolikor bi se morda udeležili skupinske vožnje in prijetnega druženja ( info potrebujem za logistiko ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

V soboto 23.10.2010 se pripravlja vožnja s skuterji - motorji po Istri. Napoved za soboto kaže na solidno , sončno vreme in zakaj ga ne bi izkoristili. Žal nedelja kaže na oblake ali celo dež. Nekje na poti po Istri bi se ustavili na kosilu oziroma kakem prigrizku ( pršutu ).

Zbrali bi se v Kopru ob 10 uri na OMV bencinski črpalki (Bonifika) ob avtocesti v smeri proti Izoli .Vrnili bi se nazaj domov predvidoma pred temo. Dogovorji so šele na začetku tako,da točnih podatkov vam ne morem posredovati. V naslednjih dneh vam posredujem točne informacije.

Prosim, da mi sporočite v kolikor bi se morda udeležili skupinske vožnje in prijetnega druženja ( info potrebujem za logistiko ...)

Če bom ob pravem času se oglasim za nekaj min na :kava: in klepetu v KP , ker imam pot v Italijo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom ob pravem času se oglasim za nekaj min na :kava: in klepetu v KP , ker imam pot v Italijo. Lp.

Z veseljem mi bo s teboj spiti kavico. Za vožnjo se nas je kar nekaj prijavlo ( preko gsm , mail-a...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

V soboto 23.10.2010 se pripravlja vožnja s skuterji - motorji po Istri. Napoved za soboto kaže na solidno , sončno vreme in zakaj ga ne bi izkoristili. Žal nedelja kaže na oblake ali celo dež. Nekje na poti po Istri bi se ustavili na kosilu oziroma kakem prigrizku ( pršutu ).

Zbrali bi se v Kopru ob 10 uri na OMV bencinski črpalki (Bonifika) ob avtocesti v smeri proti Izoli .Vrnili bi se nazaj domov predvidoma pred temo. Dogovorji so šele na začetku tako,da točnih podatkov vam ne morem posredovati. V naslednjih dneh vam posredujem točne informacije.

Prosim, da mi sporočite v kolikor bi se morda udeležili skupinske vožnje in prijetnega druženja ( info potrebujem za logistiko ...)

srečneži :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ,ki se boste udeležili sobotne vožnje prilagam predvideno traso vožnje. Skupna dolžina je predvidena na 220 km kar bi morali prevoziti v 4 urah prez postankov. Z postankoma za kosilo in kakšno kavico bi zneslo nekje 6 -7 ur. Predviden zbor ob 9,30 zjutraj. Zbor je na OMV bencinski servis Bonifika v smeri iz Kopra proti Žusterni.Od tu bi ob 10 uri odrinili proti mejnem prehodu Sočerga. Po prečkani meji si bomo ogledali najmanjše mesto na svet HUM. Po ogledu bi jo mahnili proti Učki. Vozili bi proti vrhu Učke,kjer je fantastičen pogled na celotni Kvarner in notranjost Istre. V primeru, da bomo imeli čas jo mahnemo proti Opatji na kavico. V kolikor ne bo časa pa jo mahnemo prek Ičiči po "Plominki" proti našem kosilu. Kosilali bi v Tinjanu v konobi Điđi. Po kosilu se napotimo proti domu. Poizkušali bomo priti domov pred temo , v kolikor nam znese nekje okoli 17 ure.

Kraj za kosilo

http://www.konoba-didi.hr/Glavna.htm

Predvidena trasa

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Koper&daddr=45.52317,13.84538+to:Hum,+Buzet,+Hrva%C5%A1ka+to:Vela+U%C4%8Dka,+Opatija,+Hrvatska+to:I%C4%8Di%C4%87i,+Opatija,+Hrvatska+to:Vozili%C4%87i,+Kr%C5%A1an,+Hrvatska+to:tinjan+to:Vi%C5%BEinada,+Hrvatska+to:Koper,+Slovenija&hl=sl&geocode=FekCtwIdY4XRAClFldsCK117RzFQ8z-CHPgABA%3BFeKgtgIdhEPTAClh50mBKUN7RzEBpn81HPgAEw%3BFVv2swIdGmfWACkVojAxhVV7RzGyozZTUa0AJg%3BFchIswIdZpXYACkVje2OClZjRzGQZK_QUq0ACg%3BFTFpswId6fvZACkvMzDXHKhkRzFSujZTUa0AJg%3BFdsLsQIdrCLYACmNOtyjM05jRzH8u4ryEmpMaQ%3BFUX0sQIdgDHTACnBm1UTSaV8RzGJG_lS6t3WNA%3BFeetswIdZfLRACmJTjX-A6F8RzHXHjcjNJ9EsQ%3BFekCtwIdY4XRAClFldsCK117RzFQ8z-CHPgABA&mra=ls&via=1&sll=45.477225,13.672142&sspn=0.168515,0.305901&ie=UTF8&ll=45.449052,13.902512&spn=0.337198,0.611801&z=11

post-23577-028665700 1287689500_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

MAXI pozdrav vsem

Na obali se prebujamo in zato :

Pomlad prihaja in posledično se temperature dvigajo, zato vas VABIMO NA ENODNEVNI MAXI IZLET.

Naš neumorni " mladenič " @burgman650 je pripravil zelo zanimivo traso poti, katera verjamem, da vas bo pritegnila.

V spodnjih priponkah je opis trase.

Ogled trase v google map : http://tinyurl.com/obalni-enodnevni-izlet

Pozor: Spremenjen je kraj zbora pred odhodom.

Lepo MAXI pozdravljeni

Maxi ciao

La primavera sta arrivando e con lei anche la temperatura si sta alzando e percio vi INVITIAMO ALLA MAXI GITTA

Il nostro socio e partecipante @burgman650 ha traciato un percorso molto interesante.

Il traciato in google map :http://tinyurl.com/obalni-enodnevni-izlet

Per le informazioni siamo a disposizione.

Izlet 3.4.2011 - Obalni maxiscooteristi.doc

Izlet 3.4.2011 - v italijanščini.doc

post-23577-0-85439900-1300435351_thumb.jpg

post-23577-0-53848200-1300435515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so le testni primerki.... :worship:

...vsekakor pa bodo nalepke (za vse!!!) na voljo do izleta v Osijek oz. do otvoritvenega maxi izleta v Posavje. Več o vsem najdeš na maxiscooter.si strani...

V kolikor pa se vidimo prej... pa jih seveda dobiš prej... :) oz. če se boš udeležil Enodenvnega izleta obalnih maxijev - 03.04.2011... jih boš dobil že tam...

Lep maxi pozdrav

pozdravljen,

3.4.2011 pridem na obalo na izlet, tko da se vidmo in vas spoznam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

NEDELJSKO CELODNEVNO POTEPANJE

Za nedeljo 17.04.2011 razmišljam o enodnevnem potepnju v neznano. Z menoj gre še en "pravi motorist". Trase o potepanju nimamo še začrtane tako, da v kolikor si ZA mi javi in mi povej svoje mnenje oziroma želje kam bi jo mahnili.

Zbor je predviden ob 9 uri na bencinskem servisu Petrol v Šalari ( poleg Peugeot servis ) N45.532848,E13.735741. kraj zbora Spijemo kavico in štart. Vrnili naj bi se pred temo med 19 in 20 uro.

Ena varianta trase bi bila: Koper, Učka ( vrh ), proti Rijeki mimo Bakarca po Jadranski magistrali do Senja . Tu bi poiskali kak panoramski hrib s pogledom na otoke ter kaj pojedli in se počasi vrnili nazaj po poti, ki bi nam v omenjenem trenutku najbolj odgovarjala.

1. Varjanta št. 1

2.

3.

V pričakovanju vaših idej in odgovorov...

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEDELJSKO CELODNEVNO POTEPANJE

Za nedeljo 17.04.2011 razmišljam o enodnevnem potepnju v neznano. Z menoj gre še en "pravi motorist". Trase o potepanju nimamo še začrtane tako, da v kolikor si ZA mi javi in mi povej svoje mnenje oziroma želje kam bi jo mahnili.

Zbor je predviden ob 9 uri na bencinskem servisu Petrol v Šalari ( poleg Peugeot servis ) N45.532848,E13.735741. kraj zbora Spijemo kavico in štart. Vrnili naj bi se pred temo med 19 in 20 uro.

Ena varianta trase bi bila: Koper, Učka ( vrh ), proti Rijeki mimo Bakarca po Jadranski magistrali do Senja . Tu bi poiskali kak panoramski hrib s pogledom na otoke ter kaj pojedli in se počasi vrnili nazaj po poti, ki bi nam v omenjenem trenutku najbolj odgovarjala.

1. Varjanta št. 1

2.

3.

V pričakovanju vaših idej in odgovorov...

Maxi pozdrav

Žal tokrat brez mene :nono: .. imam zasedeno nedeljo .. :slap: kdaj drugič.. lepo vožnjo in uživajte .. :yea1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

jaz ne vem če bi bo ratalo. Bom še javil jutri.

p.s.

sem hotel samo obvestit, če greste na Učko (vrh) da bo mraz. Sem bil v sredo v Rejki in sem videl da je bil sneg gori. Lahko je kaj otoplilo. (ne verjamem) Tako vam priporočam da se preveri kašna je temperatura gori :rolleyes::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau,

Hvala za namig oz. opozorilo. Ni nujno, da jo mahnemo na Učko . Vse bo stvar dogovora pet minut pred odhodom. Pametnim in zanimivim variantam je za prisluhnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo doma. V prijetni družbi še dveh maxi scooterjev in enega " pravega " motorja smo šli na potepanje. Pot nas je vodila iz Kopra proti mejnem prehodu Sočerga. Po opravljeni redni kotroli smo jo mahnili mimo Buzeta na vrh Učke, kjer nas je pričakalo skromnih 10°C. Na vrhu Učke so odpira pogled na celotno Istro in Kvarner a mi žal nismo imeli te sreče. Za doživeti prelep pogled moraš priti na Učko po dežju, ko se nebo razjasni. Na hitro smo se slikali in nadaljevali proti Matuljam, ker nas je čakal naš prijatelj Stanko. Stanko kot domačin iz Rijeke nas je popeljal po poteh meni neznane a zelo zanimive. Pot nas je vodila mimo naselji Kukuljanovo nad Bakarjem naprej proti Tribalj, Grižane in vse do Novi Vinodolski. V Novem Vinodolskem smo se okrečali z pijačo v nam zelo znanem moto lokalu ob rivi in pri prijetnih 18°C. Ura je kar letela in nas preganjala nazaj proti Istri na kosilo. Vračali smo se po Jadranski magistrali. V Rijeki smo se pozdravli z našim prijatljem in se dogovorili da se vidimo na srečanju v Osijeku oziroma na poti v sam Osijek. Pot smo nadeljevali po vzhodnei obali Istre tako imenovani Plominki. Na prelepem razgledu na Vidikovcu nad Olominom smo naredili kratko pavzo a ker me je moj "trebušček" opozarjal , da smo že prekoračili čas kosila smo jo hitro mahnili proti Gračišču pred Pazinom. Na kosilo smo šli v kmečki turizem Stari Kostanj. Spet sem se prenajedel in oblioval prste. Gospodinja nas je spet razvajala. Ob dobrem pršutu, siru , mineštri, njoki z divjačino in pljukanci ter žlahtno črno kapljico ( glih za na jezik za pokušino ) je ura kar letela. Po predebatiranih vtisih današnjega dne smo se odločili za povratek proti domu a pred tem še sladko -potica.

Pred temo smo prispeli domov in števec je kazal novih 320 km več. Hvala ekipi za prijetno druženje in drugi še. Trasa izleta

post-23577-0-77661600-1303070712_thumb.jpg

post-23577-0-86033300-1303070760_thumb.jpg

post-23577-0-46758900-1303070815_thumb.jpg

post-23577-0-51805700-1303070875_thumb.jpg

post-23577-0-61276000-1303070913_thumb.jpg

post-23577-0-36164600-1303070986_thumb.jpg

post-23577-0-74595600-1303071071_thumb.jpg

post-23577-0-56903300-1303071209_thumb.jpg

post-23577-0-04288100-1303071279_thumb.jpg

post-23577-0-66560900-1303071360_thumb.jpg

post-23577-0-94834300-1303071429_thumb.jpg

post-23577-0-97141700-1303071501_thumb.jpg

post-23577-0-01463800-1303071565_thumb.jpg

post-23577-0-69349900-1303071670_thumb.jpg

post-23577-0-70487900-1303071888_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!