Skoči na vsebino

Kazenske točke


a79

Priporočene objave

Ker se zadnje dva dni v nekaterih temah oglasajo in zgrozeno obtozujejo forumasa sami angelcki, me zanima, kako ste si pridobili tocke, kolk jih mate???

Vecinoma so pridobljene po neumnosti, najvecja neumnost je alkohol.. na ta nacin sem jih prdobil tud sam, 2x z avtom, skupno 10 pik.

Torej, kako, koliko, kdaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se zadnje dva dni v nekaterih temah oglasajo in zgrozeno obtozujejo forumasa sami angelcki, me zanima, kako ste si pridobili tocke, kolk jih mate???

Vecinoma so pridobljene po neumnosti, najvecja neumnost je alkohol.. na ta nacin sem jih prdobil tud sam, 2x z avtom, skupno 10 pik.

Torej, kako, koliko, kdaj??

ne vem, kumulativno doslej po mojem kakih 25 pik, + nekaj jih je šlo "mimo" ker sem takrat ravno bil že brez izpita in sem samo denarne kazni plačal ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 pike, moja prva fura z A kategorijo, 67km/h mimo radarja pri pošti v Planini, ustavli so me pri šoli pod ridami. Se opravičil, plačal kazen, pozabil na denar, nisem pa pozabil, da je v naseljih omejitev 50. Od takrat naprej čez naselja po omejitvi, pa se je tudi že večkrat dogajalo, da so me avti prehiteval (nazadnje to soboto skozi Žalec). tok tok

aja, pa mislem, da so se mi že zbrisale... sem bil fuuuuul priden :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, ko so jih uvedli, me je bilo kar malo strah... Ampak, niti ene še. Ne z avtom, ne z motorjem.

Torej je stanje 0,0. Čudno?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sm na 14 točkah zvestobe O:-)(k sreči se mi jih je vmes neki pobrisal in modreci so dostkrat tok dobre volje, d mi mal spregledajo,, drugač bi bla že pešhonda :whistle:) .... se mi pač občasno gas zatakne ob nepravem času na nepravem kraju (sm v naselju pa nkol) :blush:....nazadnje je bil višnjegorc usoden (še sreča d sm šla bl "počas")

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Roški cesti v LJ ob gradu so me snedli ko sem z avtom šel 70km/h, kar je s toleranco naneslo 3 pike, pa seveda 250€ (na pol 125€), tako da tisti dan kolko sem prišparal z nabavo nosilcev, ki sem jih ravno šel iskat, tolko sem odšparal nazaj - računica je še vedno pozitivna ničla :P Z motorjem pa še nikoli nič, očitno vozim kar preudarno, hehe.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mene niso SLO palicaji v 25 letih B in 2,5 letih A kategorije, zaslužli še NIČ ! toki-toki-toki-tok !

So mi pa letos hrvaški vzeli 500 Kn, takoj ko sem prišel iz Vinice čez mejo: omejitev 50, jaz pa 74 ...:oops:

Kaj čem rečt: 1:0 za hrvate ! :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat 12KT

leto 2008 - Z motorjem v Logatcu po predpisih... policaj podtaknu prehitro vožnjo v naselju, ker mu je izmerjen motorist spizdu (99km/h na 50 omejitve), najebu sm pa jst... 9KT

leto 2010 - Z avtom na Celovški 84km/h na 60 omejitve, ker me je razpizdila ena stara mama v zjebani rdeči katrci, jst pa po gasu mim nje... direkt pred policaje 3KT

Upam da tko ostane še neki cajta, da se znebim vsaj tistih 9ih :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce gre to tako, da se kar znebis tistih 9KT po treh letih. Mislim da mora miniti tri leta brez prekrska, torej bos "zbrisan" 2013, ce ne naredis vmes kaj seveda.

Naj nekdo potrdi ali ovrže zgoraj napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazenske točke v cestnem prometu se izbrišejo iz evidence po preteku treh let od pravnomočnosti odločbe, s katero so bile izrečene, če v tem času storilec ne doseže števila kazenskih točk, zaradi katerega se izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja oziroma prepoved uporabe vozniškega dovoljenja na ozemlju Republike Slovenije, oziroma če v roku iz tretjega odstavka 22. člena tega zakona ni bila izdana odločba. Z dnem vpisa sodbe oziroma sklepa o prekršku, s katerim je bilo izrečeno prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja oziroma prepoved uporabe vozniškega dovoljenja na ozemlju Republike Slovenije, se izbrišejo vse do tedaj zbrane kazenske točke. Iz evidence se izbrišejo tudi vse kazenske točke, izrečene s sodbo oziroma sklepom sodišča ali odločbo prekrškovnega organa, ki so bile za prekršek, storjen v času veljavnosti vozniškega dovoljenja, izrečene po prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja. Izbriše se tudi prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja, izrečeno s sodbo ali sklepom sodišča, ki je bilo vpisano v evidenco po že vpisanem prenehanju veljavnosti istega vozniškega dovoljenja. O izbrisanih kazenskih točkah, izrečenih po posameznih kategorijah motornih vozil, se obvesti upravna enota, ki je izdala vozniško dovoljenje.

Če voznik v času treh let doseže ali preseže 18 kazenskih točk v cestnem prometu, mu sodišče izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja za vse kategorije motornih vozil, za katere je storilec imel dovoljenje, ko je storil prekršek, s katerim je dosegel predpisano število kazenskih točk. Izrek sankcije prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja ni dopusten, če pretečeta dve leti od pravnomočnosti odločbe o prekršku, s katero so bile izrečene kazenske točke v cestnem prometu, zaradi katerih je storilec dosegel število kazenskih točk, ki ima za posledico prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja. Za izrek sankcije se smiselno uporabljajo določbe tega zakona o zastaranju izvršitve sankcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en večer sem bratrancu, ki še ni imel izpita, posodil motor (takrat še cagiva mito 125) da je šel do ene kolegice na kofe, in ravno takrat so ga lovili policaji....sicer je zbežal, samo kaj, ko sem jaz drugi dan dobil obisk plavih angelov na dom :D seveda ga nisem izdal, ker bi dobil prepoved opravljanja izpita, katerega je takrat napol že naredil, pa sem dobil položnico za pobeg (500€ ter 6 k.t.), položnico je seveda prostovoljno plačal on, jaz pa sem pokasiral tistih 6 pik, ker pa sem bil mladi voznik sem tista 3 leta vozil skrajno previdno in strogo po predpisih, ker mi je do odvzema falila samo še 1 pika....pike so se po 3 letih zradirale, vožnja po predpisih pa mi je ostala v navadi, tako da sam še nisem nič kasiral, tok tok tok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11. Točk :surrender: :surrender: :surrender:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0......tok,tok,tok

Se še jest pridružujm trkanju :winkiss:

Sicer sem pa imel možnost pridobit 3 točke pa sem bil hvala bogu še mladoleten :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!