Skoči na vsebino

Kazenske točke


a79

Priporočene objave

Zdaj bi bilo potrebno statistiko nesreč primerjat,ko policaji štrajkajo in niso v vlogi inkasantov.Po moji presoji je nesreč manj! :whistle: Čeprav so vozniki že na vhodu v državo sprovociran !!! :whistle:

Če ne drugega, je bežečih motoristov manj, ker jih noben ne lovi.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da je tabla za 60 (izven naselja) in te mazne za brezveze oz. za proračun, kot to pač počnejo.

če jaz ponoči grem s fleksom, tablo bek odrežem in v jarek zabrišem, se lahko pol pritožim, da nisem videl označbe, oz. da je dejansko sploh ni?! boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da je tabla za 60 (izven naselja) in te mazne za brezveze oz. za proračun, kot to pač počnejo.

če jaz ponoči grem s fleksom, tablo bek odrežem in v jarek zabrišem, se lahko pol pritožim, da nisem videl označbe, oz. da je dejansko sploh ni?! boobies.gif

da nebom čisto trance_28_offtopic.gif. (se mi zdi da sem malo zgrešil temo)

moje kazenske točke: 0

na cesti sem vsakodnevno približno 8 let.

po predpisih (omejitvah) skoraj nikoli... blush.gif

po pameti vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojih prvih 5 točk letos julija v Banja Loki. Preklet peder je avto spustil naprej mene pa opizdil 250€. Podrobnosti se mi ne da opisovati ker večjega pederčine kot tega policista(na motorju) še nisem srečal.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojih prvih 5 točk letos julija v Banja Loki. Preklet peder je avto spustil naprej mene pa opizdil 250€. Podrobnosti se mi ne da opisovati ker večjega pederčine kot tega policista(na motorju) še nisem srečal.

In ti trdiš, da si vozil po omejitvah? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojih prvih 5 točk letos julija v Banja Loki. Preklet peder je avto spustil naprej mene pa opizdil 250€. Podrobnosti se mi ne da opisovati ker večjega pederčine kot tega policista(na motorju) še nisem srečal.

A zdej že u bosni talajo pike? Al si to sam pregovorno napisal 1 točka=50€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje plačam v Banja Luki kot v Banja Loki. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojih prvih 5 točk letos julija v Banja Loki. Preklet peder je avto spustil naprej mene pa opizdil 250€. Podrobnosti se mi ne da opisovati ker večjega pederčine kot tega policista(na motorju) še nisem srečal.

Mene so par let nazaj tudi tako ustavili (stara cesta, pred Kozino) in ko sem mu omenil, da tisti pred mano tudi ni šel po predpisih, mi je rekel, da tisti ki vozi zadaj ponavadi pelje hitreje in da itak lahko ustavi le enega hkrati...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti trdiš, da si vozil po omejitvah? :closedeyes:

nisem imel namen odgovarjati na takšno bedasto brezsmiselno vprašanje ampak:

A RES VSE BABE VIDITE IN SLIŠITE SAMO TISTO KAR VAM PAŠE???

Kje sem trdil da sem vozil po omejitvah? :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej že u bosni talajo pike? Al si to sam pregovorno napisal 1 točka=50€?

Jašta bolan. A neznaš to? :slap:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel namen odgovarjati na takšno bedasto brezsmiselno vprašanje ampak:

A RES VSE BABE VIDITE IN SLIŠITE SAMO TISTO KAR VAM PAŠE???

Kje sem trdil da sem vozil po omejitvah? :headbang::headbang:

Tečne babe. Rajš 20km manj kot kolikor je dovoljeno in pred vstopom v krožišče pogledati levo in desno. Za vsak slučaj.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so par let nazaj tudi tako ustavili (stara cesta, pred Kozino) in ko sem mu omenil, da tisti pred mano tudi ni šel po predpisih, mi je rekel, da tisti ki vozi zadaj ponavadi pelje hitreje in da itak lahko ustavi le enega hkrati...

lp

samo...

če z motorom voziš za avtom ja ne more tvoje hitrosti izmerit...

kak se s tem?

policaj kaznuje tistega ko se mu zdi da je hitro (hitreje) vozil? eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če te je avto ravno prehitel, ko sta prišla izza ovinka -pa laser pištoljeros...? Bo tudi kaznoval tebe, pač njegova presoja, da je zadnji hitrejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo...

če z motorom voziš za avtom ja ne more tvoje hitrosti izmerit...

kak se s tem?

policaj kaznuje tistega ko se mu zdi da je hitro (hitreje) vozil? eek.gif

Pri motoristih z laserjem ponavadi lovijo odsev na celadi, ki se ponavadi vidi, tudi ce vozis za avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motoristih z laserjem ponavadi lovijo odsev na celadi, ki se ponavadi vidi, tudi ce vozis za avtom.

Vem, da je mimo teme in vem, da je bilo že govora o tem ampak nekaj znancem mi je zatrdilo, da so jim prijatelji policaji povedali, da motorista ne morejo izmeriti z radarjem in da v glavnem blefirajo, ker po občutku vedo, da si pripeljal prehitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos na moto tocki pred Bovcem so imeli policaji tam tudi radarsko "pistolo", ki smo jo lahko preiskusili. Pri vseh motoristih, ki sem jih poskusil pomeriti, mi je to uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz navežem na laserske pištole. Iz lastnih izkušenj vem, da te lahko ustreli. Lahko v žaromet ali pa med oči, to ne vem :evilgrin: . Da pa ne bom :topic: , to sem doživel v Sežani lepega nedeljskega popoldneva, ko sva se z ženo vračala s kave v Portorožu. Izmeril mi je 36 km/h na 50 podlage. Sodnica za preskrbo v Sežani pa mi je poslala pošto v kateri je razložila kako smo si razdelili posledice moje vožnje skozi naselje: 3 točke pripadajo meni, takratnih 48000 SIT proračunu, povprečnina v vrednosti 4000SIT pa sodišču. Na žalost je šel ves tisti denar iz mojega žepa, mamico jim presvetlo. No vsaj točke so se že izbrisale :yea1: , se pa trudim na več načinov, da ne bi pridelal novih, hehe.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa to lahko preverim, k ne vem, kolk jih mam? :whistle:

Ministrstvo za pravosodje, Sektor za izvrševanje kazenskih sankcij, Kazenska evidenca, Župančičeva ulica 3, 1000 Ljubljana

Sprejemajo samo pisne vloge. V odgovoru ti pošljejo seznam prekrškov opremljen s številom točk in od kdaj so pravnomočne. Pri doseženih 13 točkah bi morali poslati napotilo na izobraževanje in usposabljanje za varno vožnjo. Na priloženem spisku si izbereš primernega koncesionarja, plačaš okoli 250 €, opraviš tečaj in si pobrišeš 4 kt. To vajo lahko ponavljaš samo na 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

 

 

Dvigam temo... Smo res sami angelčki na tem forumu? Stanje po osmih letih? So nesrečne dobitnike kazenske točke kaj izučile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od svojga 18 leta do dons: 3 pike cca 8 let nazaj enga mal bucnu u rit na AC, ta pol še enga pred sabo, ta tretji pa še ta četrtga. to tudi edina kazen sploh. še za napačno parkiranje nikol :)

Je bla pa komedija pr sodnic za prekrške. Bla ena stara mama, pridem not, tm neki kaže zapisnik, slike, pol pa zapisnikarci narekuje "mojo" izjavo: Obžalujem nesrečo in se bom trudil da se ne bo ponovilo, pove kazn pa čao. manj kot v minuti sm biu fertik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!