Skoči na vsebino

Ročice na krmilu, tempomat, zavora, sklopka..


peco

Priporočene objave

Zanimajo me vaše izkušnje z ročkami Harri`s Ariete.

Predvsem v smislu oprijema, obrabe,vzdržljivosti ter vsesplošne uporabe. :?

post-22-1077810813.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so te zadeve všeč...sam drage so...sem v TC gledal tiste uteži za na koncu balance pa so 10500 sit par...to je pa že malo drago za tako stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moras zravn kupt tut prav posebne utezi al kaj?

K same rocke niso tok drage (4000-6000SIT).

Utezi pa poj tko drage. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moras zravn kupt tut prav posebne utezi al kaj?

ne ni treba....sam meni so uteži ful lepe ker so v barvi motorja.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih imam na AT že 3 leta, pa so še čisto OK (sicer piše gor Honda CBR, pa me ne moti .) ), samo nekoliko debelejše so od originalnih, kar je lahko v začetku moteče. Ne vem zakaj bi moral kupiti tudi uteži, je pa res, da so bile (vsaj te, ki jih imam jaz) s strani odprte - torej moraš že imeti na krmilu uteži, ali pa imaš prepih :P . Možno pa je, da obstajajo tudi take, ki so na koncu zaprte :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam te rocke.

+ silikonske - nimas crnih rok ce se zapeljes po mestu brez rokavic

+ ne obrabljajo se veliko

+ jebacki izgled

- žulijo me po odlgih voznjah

- cena

- sem se kr zajbaval da sem jiih gor dubu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so te zadeve všeč...sam drage so...sem v TC gledal tiste uteži za na koncu balance pa so 10500 sit par...to je pa že malo drago za tako stvar...

Pa kristus marija a res še niste dojeli, da je motor čisti luksuz. Ne vem zakaj je potrebno vse komentirati najprej iz vidika cene... ?!?!? Saj ne kupiš nečesa ker je poceni/drago, ampak iz vidika uporabe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi ljudi ki tako razmisljajo tudi so take cene :( , pa zavarovanje&registracija(ok mal je tut riziko ampak.. ),...

Sej avti so tut vcasih bli luksuz danes so pa ze redki ki ga nimajo....zakaj nebi skusali ostalim dopovedat da za nekatere motor le ni luksuz in sredstvo za preseravanje, ampak cisto navadno prevozno sredstvo in morda se konjicek za prosti cas!

Zato ker pac v voznji z motorjem povrh se zelo uzivamo, se ne pomeni, da nas je treba bolj molzt kot tiste, ki se vozijo z avtom.

Problem je le v tem, da se z motorjem vozimo res samo tisti, ki v tem uzivamo(in zato vedo da bomo stisnili se kak $ vec), avto pa vozijo tisti ki v voznji uzivajo in tudi tisti, ki so pac primorani imeti lastno prevozno sredstvo, pa ceprav v voznji z njim ne uzivajo in zato avto kao ni luksuz!!

Sicer je tole ornk :topic: (ampak itak je surfanje po internetu luksuz in ce si ze lahko privoscite racunalnik za xyz$ boste pa pac mal dalj iskali zeljeno stvar na forumu in zato placali kak impulz vec :BUA: )

P.S.

vse je relativno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam City Jungle gor ze 2 leti in se vedno svoje delo dobro opravlajo.Edino ce te dez dobi in si brez rokavic takrat drsijo malo ampak se navadis.

post-22-1077986612.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj je potrebno vse komentirati najprej iz vidika cene... ?!?!?

zato ker je edino denar tisto, kar te lahko prepreči da kaj takega kupiš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kristus marija a res še niste dojeli, da je motor čisti luksuz. Ne vem zakaj je potrebno vse komentirati najprej iz vidika cene... ?!?!? Saj ne kupiš nečesa ker je poceni/drago, ampak iz vidika uporabe...

Ker nekatere cene so absurdne in predmet nakupa ni nikoli vreden!! Sej pa nebi kupil matice ki je pobarvana flurescentno za 5jurjev se si jo sam za 2sit :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Na mojega "doktorja" sem namontiral nove ročke. Ampak, montaža je bila po principu "tišči in vrti"! Dobil sem kar tri žulje. :oops:

Kaj gre to kako drugače, LAŽJE?

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojega "doktorja" sem namontiral nove ročke. Ampak, montaža je bila po principu "tišči in vrti"! Dobil sem kar tri žulje.  :oops:

Kaj gre to kako drugače, LAŽJE?

lp.

WD-40?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še montiral ročk na motor sem pa počel nekaj zelo podobnega in sicer s pomočjo tekočega mila ali gela za tuširanje (ko se bo posušil ne bo več drselo, WD40 pa bo vedno masten)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem sam pred par dnevi montiral ročke na motor sem uporabil preizkušeno kmečko varianto mojga dedka, tamastnga špukneš na rogovilo in ročka gre gor kot namazana O:-) , pa še čez par minut ni več krize, da bi se kaj premikalo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povedal ti bom iz mojih izkušenj, ko sem dajal ročke iz belance sem uporabil wd-40, ker ima fajn cevko, ko pa sem jih natikal gor pa sem uporabil navadno žajfnco.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povedal ti bom iz mojih izkušenj, ko sem dajal ročke iz belance sem uporabil wd-40, ker ima fajn cevko, ko pa sem jih natikal gor pa sem uporabil navadno žajfnco.

                          :OK:

Ja, točn tko. Najprej šprineš mal WD-ja pod ročko, poj lahko vzameš "šraufnciger" in zavrtiš okoli ročke, tko da de ti WD povsod razmaže. Potem pa samo še dol potegneš. Fertik deu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neostik :BUA: , oz neka "gumilezunga" je men precej živcev požrla, ko sem ročko dol dajal! :angry:

Milnica je po mojem kar v redu! (ali pa celo samo voda).

Popravljeno . Popravil mrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ročko v vročo vodo in gre laži gor, k se stegne zarad temperature, pa še bl gumjasta rata. K se ohladi vse skup prime ko pes ježa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!