Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ta rojstni dan si bom dolgo zapolnil :( Res velika izguba za Gp :(

Po pravici sem imel namen it en krog danes odpeljat, na en tak lep da...vse me je minilo

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMO: Daje me misel, ob tem trenutku, da bi lahko VR pomislil o menjavi znamke konja :closedeyes:

Mene pa bolj da bo nehal s tem cirkusom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa tole danes. Me je vse skp minil. Se mau zamisliš tut nad svojo vožnjo.. RIP SIMONCELLI

ali morda obstaja posnetek nesreče iz drugega zornega kota ali res vse brišejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=o4-Ght1eYwQ&feature=player_embedded

tle prikazuje zdrs sica...se dobr vidi da ni bil prov na tleh in je verjetno misnal da ga se bo lahko ulovil in dvignil zto se je verjetno še držal motorja :(...ne kaže pa potem trka...

Take manevre je večkat izvajal samo do danes je imel srečo božec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumih, oz. pod novicami o smrti Simoncelli - ja je brat vse sorte. Nekateri menijo, da je bilo z njim nekaj narobe ze pred usodnim trkom, da naj bi motor nekaj zatajil... Vem, da bo to vse znano naknadno, ampak ve mogoce kdo kaj vec?

Sicer pa, skoda talenta, naj pociva v miru!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumih, oz. pod novicami o smrti Simoncelli - ja je brat vse sorte. Nekateri menijo, da je bilo z njim nekaj narobe ze pred usodnim trkom, da naj bi motor nekaj zatajil... Vem, da bo to vse znano naknadno, ampak ve mogoce kdo kaj vec?

Sicer pa, skoda talenta, naj pociva v miru!!

Ne. Situacija je dokaj jasna. Simoncelli je zdrsnil. In ker je bil take sorte dirkač, motorja ni spustil, saj je upal da ga pobere še med zdrsom. Ko sta kolesi ponovno zagrabili asfalt, ga je cuknilo nazaj na idealno linijo. V tistem trenutku sta se tam znašla Edwards In Rossi še v nagibu in v fazi pospeševanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mlad, tako vihrav in poln energije, z tako nesrečno usodo :unsure: , naj le počiva v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem nekaj reči, a mi je zmanjkalo besed.............

Marco :worship:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!