Skoči na vsebino

Orodje na poti, Tool Tube...


Ni3ous

Priporočene objave

pa še v tem je fora, da ko imam nataknjene stranske kufre ni možno odpreti tube

Lepo zmontirano, ampak bodi pazljiv, da ti jo zadnje kolo (blatnik) ne spreša.

Imam občutek, da polno naložen (spotnik+prtljaga) ne bo špilalo!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSa...ne bo je ne,že sam hod nihajke in montizerja ne spusti tako daleč kolesa gor tudi če si polno naložen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSa...ne bo je ne,že sam hod nihajke in montizerja ne spusti tako daleč kolesa gor tudi če si polno naložen

alp01.jpg

Pri moji montaži kovčkov sem uporabil prečno podporo alu cev fi 30, položaj je tik za nosilcem tablice.

Pri vožnji z max obremenitvijo ,ko povoziš kako grbino ali udrtino na cesti se je že srečala z zadnjim malim blatnikom, tako da previdnost vseeno ni odveč.

Res pa je ,da je to gs brez -a, slednji ima nekoliko višje vzmetenje

Popravljeno . Popravil RSa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel še pred dobo naših tool tubov tale odtok gor namontiran na podoben način, pa se je "skregalo" za celih 5 cm hoda.

Posedanje je precej večje kot bi človek mislil. Sem na koncu odstranil tubo iz tega mesta, ker je pri polnem posedanju zadevalo.

Morda ima GS toliko manj hoda, da te težave ne bo, je pa treba premislit ali premerit 2x ali je res ok.

Takole sem imel in ni bilo dovolj prostora:

http://shrani.najdi.si/?3k/We/4VQXv68b/kufrza-orodje2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jo grem k Ni3ios-u iskat pa bomo vidli kam bi jo lahko še drgač vtaknu,najbolje bo pa ruf povedu,ko jo ma že gor,osebno mislim,da ne bi smelo na GSA bit problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Traxove nosilce kufrov lepo paše nad auspuhom, ko dobim nosilce z barvanja zmontiram in poslikam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jo grem k Ni3ios-u iskat pa bomo vidli kam bi jo lahko še drgač vtaknu,najbolje bo pa ruf povedu,ko jo ma že gor,osebno mislim,da ne bi smelo na GSA bit problema.

se dobimo in pogledamo, sicer pa menim, da ni možnosti, da bi guma prišla v stik z tubo

post-36887-0-87961000-1337182586_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel enak problem kot RSa na 1150-ki prečna povezava nosilcev za kovčke le 1cm od tablice pa jo parkrat zadel plastični ščitnik kolesa. Podebej rado se zgodi na kakšnem železniškem prelazu (meni se je v Grčiji, Ukrajini in parkrat v Romuniji) seveda vedno polno naložen. Preizkusi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel enak problem kot RSa na 1150-ki prečna povezava nosilcev za kovčke le 1cm od tablice pa jo parkrat zadel plastični ščitnik kolesa. Podebej rado se zgodi na kakšnem železniškem prelazu (meni se je v Grčiji, Ukrajini in parkrat v Romuniji) seveda vedno polno naložen. Preizkusi!

v bistvu nemogoče, ker je že po tovarniških podatkih gib zadnjega kolesa 22 cm, pa še ESA naredi svoje, kar pomeni, da ko sem polno naložen, nastavim dva potnika + prtljaga. Tuba je znontirana precej izven centra zadnjega gume (ca 21 cm od gume ) , tako da bi bil stik možen samo v teoriji, če bi izvajal skoke, kar pa na počnem, Verjam pa, da je takšen način montaže na f650 problematičen, ker je precej nižji motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker po svojem okusu ne najdem mesta kam bi jih dal,da mi bi bilo všeč sem se odločil za prodajo ene velike in ene male tube,če kdo potrebuje naj mi piše na PM :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker po svojem okusu ne najdem mesta kam bi jih dal,da mi bi bilo všeč sem se odločil za prodajo ene velike in ene male tube,če kdo potrebuje naj mi piše na PM :yes:

Saj ti bi morale stati v kovčku. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo zmontirano, ampak bodi pazljiv, da ti jo zadnje kolo (blatnik) ne spreša.

Imam občutek, da polno naložen (spotnik+prtljaga) ne bo špilalo!?!?

prav si imel, danes sem TOOL TUBE spremenil na prafaktorje in to na ležečem policaju, seveda nisem šel čez njega ravno počasi, ampak niva veze, bom moral drugo lokacijo najti, vsaka šola nekaj stane,

Ker po svojem okusu ne najdem mesta kam bi jih dal,da mi bi bilo všeč sem se odločil za prodajo ene velike in ene male tube,če kdo potrebuje naj mi piše na PM :yes:

kupim, ker sem mojo uničil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker po svojem okusu ne najdem mesta kam bi jih dal,da mi bi bilo všeč sem se odločil za prodajo ene velike in ene male tube,če kdo potrebuje naj mi piše na PM :yes:

Na desni notranji strani GSA rezervoarja je narejen prostor za shranjevanje cca. 500ml flaške, dej preveri če gre tam..?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na desni notranji strani GSA rezervoarja je narejen prostor za shranjevanje cca. 500ml flaške, dej preveri če gre tam..?!

Vem sem opazil,a imaš ti tam kako original objemko,ker jaz imam samo pripravljeno za vijak luknjo z navojem in ta prostor za shranjevanje kake okrogle oz. bidona je nezavarovan.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav si imel, danes sem TOOL TUBE spremenil na prafaktorje in to na ležečem policaju, seveda nisem šel čez njega ravno počasi, ampak niva veze, bom moral drugo lokacijo najti, vsaka šola nekaj stane,

kupim, ker sem mojo uničil

Sem ti jo spravil :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sem opazil,a imaš ti tam kako original objemko,ker jaz imam samo pripravljeno za vijak luknjo z navojem in ta prostor za shranjevanje kake okrogle oz. bidona je nezavarovan.

V bistvu je ta namenjena filtru hlapov goriva, ki ga morajo imeti motocikli za USA trg. Motocikli za EU trg pridejo s prazno luknjo. Jaz nimam še nič, lahko pa preveriš če gre not tamala tuba.. sporoči!;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

prav si imel, danes sem TOOL TUBE spremenil na prafaktorje in to na ležečem policaju, seveda nisem šel čez njega ravno počasi, ampak niva veze, bom moral drugo lokacijo najti, vsaka šola nekaj stane,

končno sem najdu čas, lokacijo in kako ponovno zmontirati tool tube, prilagam fotke, mogoče bodo komu prav prišle

post-36887-0-36563600-1343074426_thumb.jpg

post-36887-0-72264500-1343074519_thumb.jpg

post-36887-0-11492300-1343074580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Če ima kod viška kako veliko tubo in bi se je rad znebil naj me kontaktira na ZS ali miklavc16(afna)gmail.com

 

Lp!

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kod viška kako veliko tubo in bi se je rad znebil naj me kontaktira na ZS ali miklavc16(afna)gmail.com

 

Lp!

Drugače jo dobiš pri Mihatu Jamniku na Škofljici KTM servis,je pa 18€ :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Zdravo, ima kdo viška eno malo tubo? 

Js sem zgubil pokrov, pa sedaj rabim drugo. 

Kupim. 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!