Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred eno uro, peterjanko pravi:

lep

sam sovoznice so se zdej mal razvadle, na novem bo pa manjši zadnji sedež

sem si prav povečal fotko, sedež ni tako bogi kot je videti, pena je kr debela, pa vpetje za kufre je tudi predvideno. In končno so prvi konec posodobili, tu mislim na luči, ker s sedanjimi se vidi bolj malo ponoči.

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff,  če bo takšen novi SX, začnem kr šparat :) .   Izredno lep motor, sam mislim, da je tole fake.

Že takoj sem opazil, da je na sliki  višina krmila izredno nizka, veliko nišja od sedanjega  SX-a in ,krmilo je skoraj tako nizko , kot na  ZX10. Tako da dvomim, da bo krmilo tako nizko nameščeno.  Po tihem pa upam, da bo točno takšen kot je na sliki.

Glede na slike, bi luči končno gorele obe hkrati (leva in desna) in še LED povrh.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem prebral je to računalniška slika. Tako, da znajo še marsikaj spremeniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

Kar sem prebral je to računalniška slika. Tako, da znajo še marsikaj spremeniti.

Ful lep sam men osebno zgleda tle rep motorja izredno ( čisto ) (pre)kratek :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da takšen ne bo. Čeprav lahko samo rečem škoda, ker je izredno lep , meni osebno bi bil takšen eden lepših motorjev.  Zadek je res kratek,ampak oblazinjenje je čisto dovolj debelo.  Uglavnem sexy motor.  

Kawasaki, beri to: Nič ne spreminjat ! :):) 

Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je ta prau moped, ne pa una jajca od ktmja, niti 5 piksn pira not ne spravim :(

13770373_1250867521601907_39912104854122

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 1. 2016 at 20:49, DAMI34 pravi:

Bi mogoče koga zanimala razbitina? Zavarovalnica mi je ocenila vrednost 1.500€, torej dajem po isti ceni naprej. Tekočina ni niti ena stekla ob karambolu ven, več pa ne vem, ker mopeda nisem še uspel videti. Ponujam, če koga slučajno zanima, v nasprotnem ga bom porinil zavarovalnici, pa naj se oni ubadajo z njim.

received_10207485172062478.jpeg

Tole bomo pa mel ,če bo pršl vn....

Ob 9. 6. 2016 at 10:59, DAMI34 pravi:

ne pa ni :ras:

normalno da malce bolj potrese kot sx, sploh pod nizkimi obrati, bo že preživela. Ročke za prjet sm pa že dal delat, potem pa ne bo več izgovorov.

Zdej, pa če smo v temi SX, recimo mala primerjava na jadranki, z SXom je malce več dela skozi ovinek, bolj ga moraš tišati dol, pa seveda glavni problem 4 valjnika, ki znori v visokih obratih, potem moraš ko budala zavirat, tukaj je GT igrača, 2 brzine dol, pa skoraj ne rabim zavirat (pač prednost 2 valjnika), pospeševanje ven iz ovinka, pa ni skoraj nobene razlike.

Ležernost na menjalniku, zmaga SX, pri GTju če nočeš da otresa, pač moraš imet dovolj obratov oziroma v pravi brzini.

Pa recimo, nastavitev občutljivosti trekšna, mi je vsekakor boljša bila na SXu kot na GTju, ki trekšn prilagodi programu vožnje in ne dovoli zmanjšati občutljivosti.

Drgač pa, užival sem na obeh maximalno. Js mam pa res srečo, vedno kupim najboljši moped, anede Kmet? :D

 

Hudooo...a pleh se porihta ali pa nadomesti z novim...zam ,da se rane in kosti čimprej zaceljo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sand66 pravi:

Hudooo...a pleh se porihta ali pa nadomesti z novim...zam ,da se rane in kosti čimprej zaceljo..

cca 8,5mesecev, do konca pa nikol, bo kr treba s hendikepom živet.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js močno upam, da bo točno takšen kot na sliki, ker res zgleda strupen. Izgled superšportnika  (podoben Zx10) z povišanim krmilom, kaj češ boljšega :).

Čeprav bom verjetno razočaran, ker ne bo motor takšen kot na sliki, torej verjetno ne bo nič iz te moke:cry:

Pravi tourerji jamrajo, da je preveč podoben ZX10.  js pa pravim da ravno to marsikdo išče danes, izgled superšportnika z dvignjenim krmilom, torej privdih rahlega tourerja.  Ker tudi sam nočem imeti športaka ravno zaradi utrujajoče drže, pravi touring motorji pa mi zgledajo ďolgočasni in nezanimivi. Potujem tudi ne extremno, zato so mi všeč motorji kot so SX, suzuki GSX-S 1000F, Aprilia tuono , ki je sicer  naked in ne spada ravno v to kategorijo).....pa vseeno,  ima gene od športnika, torej  RSV-4  z dvignjenim krmilom z rahlo šipco. Nekka mi ne deluje niti naked, niti superšportnik, niti tourer :)   Uf,sm zakompliciral :)  Grem se raje vržt v morje, da  pozabim na to slikco od SX-a , ker me rajca:)  

tisti ki hoče bolj potovalno usmerjenega kawasakija, lahko kupi kawasaki versys, ali pa mogoče ZZR1400, ali pa se obrne h konkurenci. Nekateri od nas bi pa meli novo ninjo oz novega Z1000 SX , ki je prav hud za pogledat. Se opravičujem, zaradi še ene slikce, ampak tak bi bil  meni osebno, eden lepših motorjev,  strupen za popiz, tko da sem mogu še enkrat prilimat to lepoto...... :OK: :grupni: 

z1000sx 2017.jpeg

z1000sx 2017 b.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, luxsa pravi:

Zakaj ma pa una krilca,a za periu susit.:kva2:

da ga ne dvigne, ko žwizne mim kakega BMWeja :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve, kdaj se razkrivajo novi modeli motorjev za leto 2017, predvsem me zanima za tega novega SX-a ?

Ali bo res takšen kot zgoraj na sliki in da se izvejo podrobne informacije.  Jeseni,ali šele proti koncu leta?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo kako je spet lep, pa moji se tut dopade. Pa lučke so končno zrihtali, da se bo kaj videlo ponoči, pa nova armaturka in celo števec brzin in 12V vtičnica, drsna sklopka, spet nova izboljšana elektronika, pa že sedanja je bila odlična. Cel luksuz bo.

ps. kupi kdo KTM superduke GT??? :D

 

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k so taglavni pri kawi slišal, da si šel na ktm, so šokirani takoj updejtal sxa in ga celo v oranžno preštrihal :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Tale mi ne bo woblu. Upam :D

bod brez skrbi, od pospeškov te bo pa itak roka bolela :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!