Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Ventili so predpisani na 42kkm. Predlagam, da se tega držiš. dotični moped je imel kontrolo na 45kkm, kjer je dva izpušna prilagodil, ostalo ok. Kot vidiš so bili na 82kkm ok, vendar to ne pomeni, da lahko kontrolo izpustiš.

Jaz sem menjaval olje na 10kkm, mislim, da Mladench tudi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

Ventili so predpisani na 42kkm. Predlagam, da se tega držiš. dotični moped je imel kontrolo na 45kkm, kjer je dva izpušna prilagodil, ostalo ok. Kot vidiš so bili na 82kkm ok, vendar to ne pomeni, da lahko kontrolo izpustiš.

Jaz sem menjaval olje na 10kkm, mislim, da Mladench tudi.

Motor dela ko singerca,,na zadjem uradnem servisu(elisa) je majstor reku ,da je z ventili vse ok(46000),olje in filter pa menjam redno med 10in 12t...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če kdo rabi original novo vetrobransko šipo, podarim za šteko pira. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupujem z1000sx. Moram biti na kaj posebnega pozoren pri katerem letniku?

Mogoče kdo prodaja? Na avto.net ni niti enega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je redno servisiran, če se upaš stegnit v € je fajn 2014 in naprej, ker ima več konjev, KTRC ki pride prav na spolzkih podlagah in v primeru zdrsov zadnje gume, 2 režima vožnje, še izboljšane zavore, revidirano vzmetenje. Drugače pa, če bo starejši od 2014 , brez ABSa ga ne vzeti.

Motor nima meni znanih nobenih hib. Zelo zanesljiv. Relativno mala poraba za to kar nudi.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, aljazek07 pravi:

Starejši od 2014 pa nimajo ktrc?

ne, vendar se ga z mal pameti, da tudi lepo voziti. Za razliko od 2014 je čisto v spodnjih obratih malce bolj mehak (len) kar pripomore, da ni zdsov tudi na spolzkem. Gas se zelo lepo da dozirat.

Razliko med serijo1 in serijo dva vidiš po izpušnih loncih, starejši model, krajši in črn, 2014 in naprej so pa srebrni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledam na mobile.de so 2014 letniki že tak dragi, da se skor ne splača vzet rabljenega. Novega dobiš že za malo manj ko 13tisoč plus to da bi tam še moral plačat za uvoz pa vso to sranje, da ga pripeljem v slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, kot sem nekje pred časom zapisal, sam moped ni drag, dragi so 4 pari gum, gorivo, kavice, hrana, servisi....

Razlika med 10 in 13k€ je točno 3000€, kar je relativno mali znesek med tistim kar dobiš ob nakupu novega in prišparaš ob nakupu rabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2016 at 9:50, aljazek07 pravi:

Starejši od 2014 pa nimajo ktrc?

Ne rabiš...!,...,je pa sigurno fajn če maš v primiru da te kej  na vozni površini v suhem preseneti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sand66 pravi:

Ne rabiš...!,...,je pa sigurno fajn če maš v primiru da te kej  na vozni površini v suhem preseneti...

mene je na prvi seriji jebalo vedno po makedamu, ko je moped poskočil (slab makedam) je zakopalo, s KTRCjem tega ni, lahko mirno odpiraš gas do fula. 

Pa 1x me je v Črni gori KTRC rešil, bilo je tik po nalivu, na enem mostu so bile še pene (mastn svinjski asvalt) jaz sem pa avto hotel prehiteti, pa sem ga fino stisnil. Kolo je zavrtelo v prazno, vendar ga je v trenutku popravilo. Sej pravim KTRC je fajn če kje namensko ali nenamensko pretiravaš, ker ti ni potrebno misliti. Se pa mirno da tudi brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hja žal bl mal dogaja v tej temi. Ni vpoklicov, ni razpadanja in odpadanja delov motorja v glavnem lastniki veseli in se vozmo :)

Na, pa da napopam eno slikco tega prečudovitega motorja :D

hdr_00117_1.jpg

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni boljšega motorja!!! Mogoče GT :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, mladench pravi:

Si mogoče mislil GTR? Kawa 1400 GTR? :D 

dobr ti veš kaj sem jaz mislil ...verniki :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Ni boljšega motorja!!! Mogoče GT :lol1:

nism še čist prepričan, če bi pa mojo poslušal...sem naredil hudo napako, trese, nima se kam prjet....nč kaj zadovoljna. No važno da sm jaz zadovoljen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

nism še čist prepričan, če bi pa mojo poslušal...sem naredil hudo napako, trese, nima se kam prjet....nč kaj zadovoljna. No važno da sm jaz zadovoljen :P

Ne vrjamem ti , da ji ne paše ker trese ...........to je na tvojem zelniku zraslo ......:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ne vrjamem ti , da ji ne paše ker trese ...........to je na tvojem zelniku zraslo ......:D

ne pa ni :ras:

normalno da malce bolj potrese kot sx, sploh pod nizkimi obrati, bo že preživela. Ročke za prjet sm pa že dal delat, potem pa ne bo več izgovorov.

Zdej, pa če smo v temi SX, recimo mala primerjava na jadranki, z SXom je malce več dela skozi ovinek, bolj ga moraš tišati dol, pa seveda glavni problem 4 valjnika, ki znori v visokih obratih, potem moraš ko budala zavirat, tukaj je GT igrača, 2 brzine dol, pa skoraj ne rabim zavirat (pač prednost 2 valjnika), pospeševanje ven iz ovinka, pa ni skoraj nobene razlike.

Ležernost na menjalniku, zmaga SX, pri GTju če nočeš da otresa, pač moraš imet dovolj obratov oziroma v pravi brzini.

Pa recimo, nastavitev občutljivosti trekšna, mi je vsekakor boljša bila na SXu kot na GTju, ki trekšn prilagodi programu vožnje in ne dovoli zmanjšati občutljivosti.

Drgač pa, užival sem na obeh maximalno. Js mam pa res srečo, vedno kupim najboljši moped, anede Kmet? :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

nism še čist prepričan, če bi pa mojo poslušal...sem naredil hudo napako, trese, nima se kam prjet....nč kaj zadovoljna. No važno da sm jaz zadovoljen :P

Ninja je le ninja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Ninja je le ninja :) 

sj GT je tut ninja, ma nalepko spodaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

sj GT je tut ninja, ma nalepko spodaj :P

ninja pod krinko 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

nekaj se dogajaaa :) z1000sx 2017?

13607031_10209842838737473_7032697034134846963_n.jpg

sx1.png

sx2.png

ne izgleda slabo, edino tale krilca so mal fail :) no ja, nerabiš chrash padov :D 

+ Led - xenon, smerniki v špeglih.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wauuu jebački, prodam Ktm superduke GT :D

kawa pawaaa!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!