Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 58 minutami, TOMCAT pravi:

....ga bom kupu k bom " večji " :D:D:D

 

No men pa prodej trenutnega :D. Čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšne bremze ima SX serijsko: Brembo ali kaj drugega? A okvir je aluminij? Ker je namreč samo 15 kg težji od NC750, pa je konkretno več motorja, če ne drugega, je 4-valjni motor, ki ne more biti težji samo za 15 kg od dvovaljnega. 

Kaj se poškoduje, če ti na mestu pade na tla in imaš crash pade? Predvidevam, da balanca, ogledala, kaj dosti drugega ne, ali se motim? Govorim, če ti pade tako rekoč na mestu, ne med vožnjo. 

Popravljeno . Popravil Kawalir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kawalir pravi:

Kakšne bremze ima SX serijsko: Brembo ali kaj drugega? A okvir je aluminij? Ker je namreč samo 15 kg težji od NC750, pa je konkretno več motorja, če ne drugega, je 4-valjni motor, ki ne more biti težji samo za 15 kg od dvovaljnega. 

Kaj se poškoduje, če ti na mestu pade na tla in imaš crash pade? Predvidevam, da balanca, ogledala, kaj dosti drugega ne, ali se motim? Govorim, če ti pade tako rekoč na mestu, ne med vožnjo. 

Kot je sneci napisal, na mestu brez krešev preverjeno (zložil sem se v garaži, seveda moraš podstaviti nogo in skuja z mopedom na tla) Ne faše nič :P dotakne se ogledal in krmila, škode skoraj ni.

Kar vem ima sx serijsko zavore Kawasaki oziroma Nissin. Zavore v generaciji 2 in 3 so odlične. Močne in točne s takojšnjim učinkom, medtem ko serija 1 ima prav tako močne, vendar je potreben stisk ročice...nekoliko prostega hoda imajo in to se ne da odpravit, če pa 2x stisneš ročico pa delujejo takoj.

Okvir je deltabox aluminij. Prenese marsikaj, preverjeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če čisto malo špekuliramo glede novega modela SX, ga ni pričakovati prej kot 2020, kajne? Ta, ki je sedaj aktualen, je model 2017. LED luči, prenovljena armaturka in še kaj... Vsekakor veliko, ampak kaj bi lahko imel novega novi SX, ko bo prišel ven? Kaj se recimo pričakuje, čeprav vem, da je izjemno težko napovedovati? Če bo tako kot pri avtomobilih, bi morda dobil kaj od dražjih modelov, morda od H2 SX? :huh:

Glede na to, da je prva generacija bila predstavljena 2011, pa potem naslednja 2014 in tretja 2017, gre pričakovati 4. generacijo šele 2020, kajne? :hmm:Kar si sam upam napovedati je še kakšen konjiček več, morda še kaj v zvezi z elektroniko, čeprav ne vem, kaj bi mu lahko še dali gor, kar že nima. Pri Avto magazinu so se ob predstavitveni vožnji s H2 SX muzali, da pričakujejo polžka (turbino) tudi v kakšnih nižjih modelih. Bi se to po kakšnem čudežu lahko zgodilo na SX-u? Verjetno bolj mokre sanje kot realnost. Vem, da to ni motor, ki bi ga bildali s turbino, ker imaš za to H2 SXa, pri katerem pa, kot vidim, je krmilo precej bolj položno oz. gre bolj v smeri cestakov kot touring mopedov, se motim? To mi seveda ni všeč. Rad imam pokončno krmilo, kot ga ima SX. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, mladench said:

Še en potrošni material menjan. Diski TRW. 102kkm

20180331_145853.thumb.jpg.5797a48701e5055135ba8ca8240d9220.jpg

Kolk pa je tole koštal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, peterjanko said:

zdej je pa konc spanja 

buba2.jpg

Lep ko satan. A je to že MY17? Vse čestitke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, peterjanko pravi:

jp letnik in model 2017

in lep k svina :P sem ga že meril, se morem pohvalit :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dons v Mirni Peči gledu če bom ja kje vidu kako novo SX-o pa nula. Nič. Kje ste bli banda ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Ćale pravi:

Sm dons v Mirni Peči gledu če bom ja kje vidu kako novo SX-o pa nula. Nič. Kje ste bli banda ;)

 

slab si gledal

poleg mojega je bil še enak črn, pa zgornja 2 sem tut videl

pred eno uro, mladench pravi:

20180402_115840.thumb.jpg.bd705be2bbabad03fc4b3a88688233cb.jpg

vidu stroja, srečal se pa nismo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravček,     lastnikom    sx     ,sm nov na kawi imam sx  my 17,zanimajo  me vaše izkušnje oziroma  ali je potrebno zamenjati svečke na vsakih  12.000,kot piše v servisnih navodilih,namreč svečke so iridium in pri hondi  tisočaku se menjavajo tm od 40.000 naprej,kakšni so vaši nasveti izkušnje z menjavo svečk na vaših kawa  z 1000,hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, CBRn1 pravi:

pozdravček,     lastnikom    sx     ,sm nov na kawi imam sx  my 17,zanimajo  me vaše izkušnje oziroma  ali je potrebno zamenjati svečke na vsakih  12.000,kot piše v servisnih navodilih,namreč svečke so iridium in pri hondi  tisočaku se menjavajo tm od 40.000 naprej,kakšni so vaši nasveti izkušnje z menjavo svečk na vaših kawa  z 1000,hvala lp

Ne, ni nujno na 40kkm bo čisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 14 urami, KawaBanga pravi:

Zdravo! Evo še moja letošnja pridobitev :)

 

 

veliko srečnih kilometrov

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 5. 2018 ob 17:31, KawaBanga pravi:

Zdravo! Evo še moja letošnja pridobitev :)

 

 

Gudlak! Lep ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, koliko si sicer visok, ampak pri mojih 184 cm je super višina sedeža, lega balance je pa res malo bolj naprej, kot pri recimo NC 750 s, ampak to je meni celo všeč, ker ne sedim več čisto pokonci, zato smatram, da bom imel boljši občutek v ovinkih, sicer pa je balanca še vedno precej široka, ne tako, kot pri sportakih, kar mi ni preveč všeč. Rad imam bolj široko balanco, ko pa imaš malo večjo hitrost pa tudi lega naprej ne bi smela biti več problematična, ker te upor vetra nekako dviguje gor in ni toliko pritiska na balanco. Se motim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!