Skoči na vsebino

KTM Duke 125


bladzo

Priporočene objave

Pod tipkama mode in set je skrita tipka. Približno 2 cm dol in 0.5 cm vstran. Mal tisci po plastiki bos vidu. K ga najdes jo tiscis da zacne lucka utripat. K ga zklops ti med voznjo utripa. Se pa abs sam nazaj vklopi k se motor ugasne pa znova pržge. Moja 2 centa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelješ se počas, stisneš kuplngo, daš gas, k zagori rdeča lučka za šaltat pa spustiš sklopko in istočasno mal cukneš balanco. Pa pomaga če se usedeš čist do sopotnikovega sedeža. Pa ne prčakvt da se boš 1km pelju po zadni  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj neki sm že probavu, sam mi jo je čis mal ratal, kej preveč pa nism hotu, k sm meu na sveže zaceljen zlom klučnce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Čez kako leto in pol bom tamalemu 125 vzel, pa malo tipam, kaj se splača, ker se bo verjetno rabljeno kupvalo in je fajn vedet kateri motorček je zanesljiv. Tamalemu je pa najbolj všeč ravno Dukec in MT 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Lp. Zanimam se za nakup rabljenega morotja KTM Duke 125, od letnika 2012 naprej. Zanima me na kaj moram biti pozoren pri nakupu in do koliko prevoženih kilometrov ima lahko motor da je z njim še vse vredu? Kakšno porabo imajo kaj motorji in koliko je stroškov z servisi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba je bila okol 3.5 litra na 100. Pazi, če je bil paden lahko pušča olje (med blokom in pokrovom sklopke), tesnilo in delo pride 100€. Če ima original gume mrf jih menjaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, denisc pravi:

Koliko kilometrov pa ima lahko največ da ga je pametno kupit in da bi se še nekaj časa lahko vozil brez problemov?

 

Če se je mrzlega tiščal je lahko motor pri 1000km za v smeti.... Bolj kot kilometri je pomembno vzdrževanje. Jaz sem ga prodal s cca 20000 km, delal je kot urca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!