Skoči na vsebino

Galerija risb & slik forumašev


Wobewt

Priporočene objave

... in narišem jaz en super avtoportret ... Pol pa me je foter ful prijazno proso naj dam sliko dol iz stene, ker se ne more koncentrirat na TV (z razlago da tak hudičevo iz slike dol gledam ...

Pofotkaj pa sem prpopaj, da vidmo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robbbby....mam eno steno frej doma in sem pripravljen bogato plačat ........ seveda v tekoči substanci....... za kakšno podobno zidno malarijo!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Deyte še kej nalept.

Robi

pa kaj bomo mi svojo revščino "lepl", če v SLO mogoče samo še eden riše le približno tako dobro kot ti

to je tko kot, če bi nas na pretep izzival svetovni prvak v kik-boxu, karateju in steljanju s pištolo - ne ni tko, ker njega bi že kdo urihtal, če ne drugače z bombo

:lol1:

ys vem:

ti lep svoje slikice - mi bomo pa užival in te hvaliiili in ti peli slavo kamorkoli bomo prišli

a = ok?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10-Q vsem! Še kej prlepm, ko pofotkam. B)

Ti kar prilepi, še še še še še še še......., če ti bo selotejpa zmankalo, ti ga zrihtam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg... jzt bi tud mela kkšno takole umetnost na svoji steni :notworthy: najbol me je pa prepričala meduza... tista slika je res... :notworthy: nevrjetna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop: če si ti to res narisal brez kakšnih trikov in nas zdaj ne vlečeš za nos, potem svaka ti čast. Res si nadpovprečen talent. Upam, da se risanjem/slikarstvom poklicno baviš, ker če se ne, si zajebal svojo usodo.

Ja, jaz sem tudi nekaj časa mislil, da kar lepo rišem. Vendar ko sem videl te mojstrovine...khm...še dobro, da se raje poizkušam v pisanju.

Sicer pa sem prepričan, da bi nas bilo tukaj gor kar nekaj, ki bi z veseljem odkupili od tebe risbe, še posebej, če bi jih narisal po naročilu.

Zdaj pa dosti besedičenja, raje jih spravi gor, da bomo imeli kaj gledati.

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop, pa daj no malo odgovori na firbčna vprašanja... mene res zelo zanima, če to svojo robo kaj tržiš, pa koliko profesionalno se s tem ukvarjaš...

Drugače pa res - FENOMENALNO !!! :photo: :OK:

Hitro pofotkaj svoje umetnine in nam jih čim prej serviraj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadevšne niso moje, so pa od Ata Špilferderberja...

post-11-1096010404.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ey, mojstri in mojstrice, vse risbe ki so klele gor, so risane z roko mojo osebno, brez trikov! B) B) B)

Sey sem omenu, da mam probleme s fotkanjem slik:

- neke risbe sem že oddal/prodal brez fotkanja (še nism mel digitalca)

- nekej jih mam pod steklom in mam spet probleme (odblesk)

Drgač pa se kao profi ukvarjam s tem, rišem za knjige, delam pa tut kot restavrator v cerkvah (freske, oltarji), tko, da mi žal bolj malo časa ostane za risanje aktov, kot je Medusa (moj prosti čas, hobi), delam pa na tem, da bi to začel bolj profi! Upam, da rata. :grim

@špilferderber: a ma tud kej sine špilferderber talenta po atu? B) B)

P.S. Delam seveda tud po naročilu, mal samoreklame O:-)

Popravljeno . Popravil Robycop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@špilferderber: a ma tud kej sine špilferderber talenta po atu? B) B)

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!