Skoči na vsebino

Gume za maxiscooter


Priporočene objave

Zelo bi pohvalil gume dunlop, ki jih uporabljam sedaj. Vlivajo veliko zaupanja. Se mi zdi, da včasih celo preveč :)Sem se odločal med temi in med bridgestone, pa sem zaradi cene vzel te. So jih zelo hvalili. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danlopke dobiš tudi pri Širniku Radlje ob dravi, če pa hočeš če pa hočeš bridge stone ti jih lahko jaz zrihtam Michelin pilot sport pa se da dobiti v Vinski gori pri yogiju jaz sem spraševal za burgmana 650 in je bila cena okoli 160 za obe seveda za burgmana 650.Ampak na koncu sem se odločil za bridgestone za 200 evrov meni ta guma zelo odgovarja,čeprau bi lahko bila sredina bolj trda. Če se vozita dva, kar pobira sredino.Lani sem z njimi naredil 13000,letos pa že 7000 za kakšnih 3000 še bo pol pa menjat seveda z mojim načinom vožnje.VEčino sam vsa srečanja in vikende v paru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danlopke dobiš tudi pri Širniku Radlje ob dravi, če pa hočeš če pa hočeš bridge stone ti jih lahko jaz zrihtam Michelin pilot sport pa se da dobiti v Vinski gori pri yogiju jaz sem spraševal za burgmana 650 in je bila cena okoli 160 za obe seveda za burgmana 650.Ampak na koncu sem se odločil za bridgestone za 200 evrov meni ta guma zelo odgovarja,čeprau bi lahko bila sredina bolj trda. Če se vozita dva, kar pobira sredino.Lani sem z njimi naredil 13000,letos pa že 7000 za kakšnih 3000 še bo pol pa menjat seveda z mojim načinom vožnje.VEčino sam vsa srečanja in vikende v paru

Se popolnoma strinjam za Bridgestone. Tudi meni jo je po sredini pobralo, zato sem razmišljal, da bi en cikel šel na Pirelli pa da vidim kaj in kako. Imaš kakšno informacijo o teh gumah? Kje jih dobiš (ceneje.si mi ni bil v pomoč)?

p.s.: za koliko mi lahko Bridgestonke zrihtaš? Lahko tudi na PM.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za pireli bi moral malo vohljat ima jih X raider.pomoje je pireli zelo dobra guma tudi za peljat sem se pa menil s fanti .ko imajo cestake in so rekli.Da je pireli fenomenalna guma sam jo hitro pobira saj na cestaku mi je pa en svetoval Michelin pilote roude ki je trda po sredini sam žal ni dimenzij za naše skuterje.za bridgestone mi napiši dimenzijo pa bom vprašal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO so tako iste dimenzije kot na burgmanu 650 jaz sem jo menjal konec aprila.Obe gumi sem plačal 200Evrov brez montaže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene zanima če mi znate priporočiti kakšne gume dimenzij: 120 / 70 - 15" 56 P in 30 / 80 - 15" 63 P. Kakšno stran nazaj je bil nekdo zadovoljen z Michelin Pilot Sport. Jaz sem usepl najti še Metzeler Feelfree.

Gre se za Aprilio Sportcity 200.

Mnenja dobrodošla,

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene zanima če mi znate priporočiti kakšne gume dimenzij: 120 / 70 - 15" 56 P in 30 / 80 - 15" 63 P. Kakšno stran nazaj je bil nekdo zadovoljen z Michelin Pilot Sport. Jaz sem usepl najti še Metzeler Feelfree.

Gre se za Aprilio Sportcity 200.

Mnenja dobrodošla,

LP

jaz bi vzel metzeler :sleep2: sem imel zadjo gumo :glare:

pilot sport SC, sem imel 2 kompleta :unsure: zadja se neverjetno hitro

izrabi :wacko:3 krat hitreje kot spednja :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal. A ima kdo izkušnje s temi gumami oz. to znamko:

Schwalbe HS 541 DSC Raceman

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=40360392.144.7732&typ=R-141389&ranzahl=1&Breite=120&Quer=70&Felge=12&Speed=S&weiter=0&Ang_pro_Seite=10&Transport=P&dsco=144&m_s=1

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=40360392.144.7732&typ=R-141393&ranzahl=1&Breite=130&Quer=60&Felge=13&Speed=S&weiter=0&Ang_pro_Seite=10&Transport=P&dsco=144&m_s=1

Do sedaj imam v teh dimenzijah izkušnje s Pirellijem SL 26 in Michelin Pilot Sport. Z obema gumama sem bil zadovoljen.

Kolikor sem gledal na netu so te Schwalbe dobile dobre ocene na testih, guma je pa nekaj dražja od Michelinke, mogoče tudi zaradi hitrostnega razreda S.

Rabim pa za Gilero Runner 180 SP 2T.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mene zanima če mi znate priporočiti kakšne gume dimenzij: 120 / 70 - 15" 56 P in 30 / 80 - 15" 63 P. Kakšno stran nazaj je bil nekdo zadovoljen z Michelin Pilot Sport. Jaz sem usepl najti še Metzeler Feelfree.

Gre se za Aprilio Sportcity 200.

Mnenja dobrodošla,

LP

Jaz sem tisti ki je zadovoljen z Michelinkami pilot sport, skuter pa isti kot tvoj samo 50 kubikov več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Piaggio X9 500

Michelin City grip zelo OK :OK:

120/70-14' M/C reinforced TL 55 S

150/70-14' M/C TL 66 S

na Burgmanu 650

Michelin Pilot Sport. (naslednica City gripa) zelo OK :OK:

Bridgestone zadovoljiva (v dežju rada drsi)

120 / 70 - 15" 56 h

160 / 60 - 14" 65h

s pirelijem na Atlantiku nisem bil zadovoljen :BUA:

ostalih nisem probal in ne komentiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dal zdaj že drugič zapored gor Bridgestone in sem popolnoma zadovoljen. Tudi na mokri cesti lahko normalno in brezskrbno vozim. Ob nakupu skuterja pa so bile gor Pirelli Diablo (že kar precej obrabljene), ampak so še vedno dobro delale.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..................

na Burgmanu 650

Michelin Pilot Sport. (naslednica City gripa) zelo OK :OK:

..............

Samo za info Pilot Sport ni naslednica City gripa. City grip je naslednica Michelina Gold standard in je namenjena za "turistično" vožnjo s dobrim oprijemom. Michelin Pilot Sport pa je "športna" guma za skuterje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za info Pilot Sport ni naslednica City gripa. City grip je naslednica Michelina Gold standard in je namenjena za "turistično" vožnjo s dobrim oprijemom. Michelin Pilot Sport pa je "športna" guma za skuterje.

Res je! Sam tudi vozim z Michelin City Grip in sem zadovoljen, imam zanesljiv občutek v stiku s cesto ne glede na podlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Nekako sem dogovorjen za DUNLOP GPR 100. Imam samo vprašanje ali je potreben hitrostni razred H (do 210 km//h), ker moj maxi te brzine nikoli ne bo videl.Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako sem dogovorjen za DUNLOP GPR 100. Imam samo vprašanje ali je potreben hitrostni razred H (do 210 km//h), ker moj maxi te brzine nikoli ne bo videl.Hvala in LP

Ne rabiš, če pa že imaš H pa ni nič narobe še delj zdržijo. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil povedat, da sem do sedaj na maxijih od vseh proizvajalcev bil najbolj zadovoljen z Bridstone TH 01 in z Dunlop GPR 100, je pa zelo odvisno kakšen si voznik in kakšen stik hočeš imeti z cestiščem in kaj pričakuješ od motorja (jaz sem po naravi bolj športen voznik ) in brez dobrih pnevmatik ne igram kart na cesti, zato je pa več vrst pnevmatik , da lahko vsak uživa v vožnji . Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, imam doma 130/70/12 in 120/70/12 UGODNO. Pirelli GTS24. Imajo 3000 km. Za rojstni dan sem dobila nove, te so pa še čisto ok.

Več info na PM,

BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima, koliko km v povprečju se naredi z gumami z maxijem? Lani sem namreč z MP3jem naredu s prvimi michelinkami 13000 km in kdaj naj bi jih zamenjal? Kolikor sem vidu profil, bi morale zdržat še to sezono. Sem namreč bolj turistični voznik in se redko vozim po AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem z prvimi naredu 11ooo km pol sem kupu savske sem naredu samo 6000km zdej sem pa nabavu mišelinke in po 6000 km pa se komaj kej pozna,da se nucajo.Povprečje naj bi bilo med 10-12 tisoč.Je pa vse odvisno od načina vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja resda se savske hitro obrabijo ,toda ceste se pa zeeeeelo dobro držijo v vseh pogojih.

Tudi mišelinke, dunlopke in ostale se, pa še niso po 6000 km brez profila...

Da bi pri letno prevoženih 12-13000 km moral 2x menjat gume je malo prehuda... vsaj meni se tako zdi.

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!