Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Zakaj je v bližini pretvornika na Nanosu (50 - 100 m) Vojkova planinska koča in 10 - 20 m od nje tudi spomenik Janku Premrl - Vojku ??? Zato ker je bil Janko Premrl 29. februarja 1920 rojen v Podnanosu ...

Janko_Premrl.jpg

koča.JPG

spomenik.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem MMV pravkar napolnil z gorivom "znotraj in zunaj"  :OK:  je že pripravljena na mojo naslednjo "skutersko norost" ... :blush:

2016-04-21 14.52.37.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ...

NAKLOFEN_DUO_75mg_20kap_pack_SI.jpg

... v sredo ni skoraj nič zmanjšal bolečin v mojem vratu, lopatici in po levi roki :blush: , sem danes po zajtrku zaužil enega

nalgesin.jpg

... in  :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med včerajšnjo vožnjo me je še nekaj razočaralo in sicer to, da nikjer nisem opazil odcepa za zmajarsko in jadralno padalsko vzletišče na Kovku. Na sliki sem ravno med vzletanjem s svojim prvim jadralnim padalom EQ sport pred zelooo velikooo leti ...

kovk.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, vandrovec pravi:

Malo si šel po bližnjici iz Čepovana do Postaje, namesto v Lokovec, Kal nad Kanalom, Kanalski Lom, Tolminski lom, Most na Soči?

Res sem se vozil po bližnjici, vendar sem se po makadamu vozil že pred Čepovanom in GoogleMaps iz Predmeje do Čepovana ne poznajo nobene druge ceste ... :blush:

 

Čep1.jpgČep2.jpg

PredmejaLokve.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so moje spominske nezmožnosti precej podobne ementaler siru ...,   :blush:

ementaler.jpg

..., sem zato, ker se mi je to zdelo, sem to preveril v GoogleMaps in samemu sebi potrdil, da takrat "pred leti", ko sem se peljal na Kal nad Kanalom in naprej v Kanal, Novo Gorico in nekam naprej, nisem peljal mimo železniške postaje, ampak kar nekje iz Mosta na Soči, toda od kje ???   :hmm::hmm::hmm:

Kal2.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imajo Googlovi zemljevidi dve možnosti in sicer: zemljevidi ali zemlja ??? Ker so 3 sekunde že minile, bom odgovoril kar sam = da ju tudi uporabljamo ... :OK:  Nasproti Petrola na Mostu na Soči, mislim da se je treba najprej zapeljati malo navzdol :hmm: in potem naprej proti Kalu na Kanalom, .................................................., ko bo zopet kaj ugodnega vremena ... :grupni:

KalNaK2.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem kahwo že spil :worship: in ker se prenos kvalifikacij še ni začel, "že čakam bolj ugodno vreme" ... :OK:

K2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisem tega samo sanjal :hmm: , se zahvaljujem moderatorju ali moderatorki, ki je iz ene od mojih zadnjih objav v temi Vtisi z dnevnih voženj 2016 izbrisal(a) objavo novejšega člana tega foruma, naj si rajši privoščim skuter 125 ccm.

Njemu namenjam lepo pesmico...   :OK:

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: + :worship: + :worship:

rossi.jpg

giacomo1.jpg

 

giacomo2.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2016 at 12:24, RobiRoberto pravi:

Zakaj imajo Googlovi zemljevidi dve možnosti in sicer: zemljevidi ali zemlja ??? Ker so 3 sekunde že minile, bom odgovoril kar sam = da ju tudi uporabljamo ... :OK:  Nasproti Petrola na Mostu na Soči, mislim da se je treba najprej zapeljati malo navzdol :hmm: in potem naprej proti Kalu na Kanalom, .................................................., ko bo zopet kaj ugodnega vremena ...

:grupni:

KalNadKanalom.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v zdravstvenemu domu "plačal svoj zadnji dolg" do simpatičnega, vendar do mene tudi "krvoločnega" strička polha, kateremu še vedno želim, da sedaj nekje v družbi svojih prijateljev "grinca" orehe in lešnike ... :OK:

povh2.jpg

povh1.jpg

IMG_5204.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prejšnjem cepljenju mi je moja osebna zdravnica na moje vprašanje odgovorila, da cepivo proti tetanusu nima stranskih učinkov in sedaj tudi jaz vem, da negativnih stranskih učinkov res nima, zato ima pa toliko več pozitivnih ... :OK:

IMG_5205.JPG

IMG_5207.JPG

IMG_5218.JPG

IMG_5208.JPG

IMG_5209.JPG

IMG_5213.JPG

IMG_5216.JPG

IMG_5215.JPG

Sneženje zadnje dni aprila, naravi seveda veliko bolj škoduje kakor koristi ... :blush:

IMG_5210.JPG

IMG_5211.JPG

IMG_5212.JPG

IMG_5214.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pravkar sem s pomočjo GoogleMaps in avtokarte Slovenije v mapo KoloVespa, Bohinjskemu jezeru dodal še Razdrto1 in Razrto2, kar imam namen prevoziti "v prihodnjih dneh" brez močnega vetra in padavin, seveda če se bojo na ponedeljkovem pregledu v Valdoltri s tem strinjali "moji" zdravniki, če slučajno ne bojo imeli kakšnih drugačih namenov z mano ... :blush:

BohinjskoJezero2.jpg

Razdrto1.jpg

Razdrto2.jpg

Ali ni april že za nami ???   :-(

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bil za današnje kosilo pasulj s polovico "polizdelka Norca pri živem telesu" :OK: , med popoldanskim kolesarjenjem nisem imel težav z nasprotnim vetrom, zaradi dodatnega pogona zadaj ... :OK:

IMG_5307.JPG

IMG_5308.JPG

IMG_5309.JPG

IMG_5310.JPG

IMG_5311.JPG

IMG_5312.JPG

IMG_5313.JPG

IMG_5315.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, gusar pravi:

tole verjeten poznan?

20160505_171119 (1).jpg

in tole

20160505_172558.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je "moj sin" odpeljal v Valdoltro ob 07.45 in pripeljal nazaj domov ob 11.45. :worship: Prevod današnjega izvida by Roberto: bodi bolj potrpežljiv do bolečin in delaj čimmanj takega, kar jih povzroča. Sprehodi NO, kolesarjenje YES !!!

2016-05-09 10.31.39.jpg

2016-05-09 09.46.07.jpg

2016-05-09 12.10.55.jpg

2016-05-09 10.16.52.jpg

2016-05-09 10.19.15.jpg

2016-05-09 11.12.39.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po zajtrku, nekaj minut po sedmi uri, me je moja draga odpeljala v zdravstveni dom.
Nenaročenih pacientov danes ne sprejemamo več = naročen naslednjo sredo.
Nazaj sem se "proti pravilom" vrnil peš.

2016-05-11 07.59.51.jpg

2016-05-11 08.02.48.jpg

2016-05-11 08.02.24.jpg

2016-05-11 08.08.55.jpg

2016-05-11 08.25.48.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sta "obe moji" danes popoldne naročeni pri frizerki, bo prevzem MMV jutri dopoldne, seveda če je že popravljena.

Jutri zjutraj bo v vzhodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Občasno bo deževalo. Čez dan se bo povsod pooblačilo, dež se bo razširil nad večji del države. Jugozahodnik se bo okrepil. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, najvišje dnevne od 15 do 21 stopinj C.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16.30 je pozvonil "mujo" in prijazen gospod s servisa v Tolminu mi je sporočil, da jutri lahko pridem po MMV. Cena popravila ??? Redni servis + garancija ... :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med včerajšnjim osrednjim dnevnikom na RTV 1 sem slišal besedi verski skrajneži in takoj ugotovil, da v Idriji obstaj tudi invalidski skrajnež Roberto ... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na URI Soča sem bil pri reševanju testa logičnih zaporedij zelooo uspešen  =  kakšen je njen forumski vzdevek ???  =  sekcije, skupine, motoklubi, skupnosti  =  Kačje ride III  =  Avtor Sanda7  =  kje je, ker mislim da že kar dolgo časa nisem prebral nobenega njenega prispevka v katerikoli temi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 4. 2016 at 16:50, RobiRoberto pravi:

:grupni:

KalNadKanalom.jpg

Prav imaš!

V Kanalskem Lomu imaš spet dve možnosti do Kala nad Kanalom, mimo Testenov ali mimo Lokovca...ampak po Trnovski in Banjški planoti je toliko poti, da bi se še jaz, ki sem od tam blizu, brez navigacije izgubil. Je pa večina poti asfaltiranih. Lep izlet želim, izbral si zanimivo turo!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!