Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Sem jo že prevozil in najbrž tudi objavil v Vtisih z dnevnih voženj, gdaj je to bilo, pa moji spomin ne zmore ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Nevem ali je to prava kategorija....se kdo tukaj iz savinjskega konca rad preganja na Marija reko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, duce750 pravi:

Pozdravljeni,

Nevem ali je to prava kategorija....se kdo tukaj iz savinjskega konca rad preganja na Marija reko?

:smoke:ja bl nebi mogu teme zadet res........

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, duce750 pravi:

Kolegi so namrec bolj sportasi pa jim ne odgovarja...iscem somisljenika☺

Mogoče v temi :

"Iščem motorista" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pomočjo googla sem poiskal letošnji koledar gorsko hitrostnih preizkušenj in relijev in za včerajšnji datum v njiju nisem našel nobene dirke, tako da je včeraj nekdo najbrž samo treniral, ker se je tudi zelooo kmalu vračal nazaj na start ter ga ponavljal in s "tem treningom" onemogočil še drugi možen dostop do Bohinja iz te smeri.

Zakaj Robi in Roberto še vedno raziskujeta kam bi se in se mogoče tudi bosta, še odpeljala ???   :hmm:

Včeraj "izgubljene" ključe  MMV sem našel v moji torbici, vendar ne v "sprednjem predalu" kjer so ponavadi, ampak v "centralnem", zreven denarnice. "Alora", tudi to se je rešilo !!!

BabnoPolje.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil naročen pri moji osebni zdravnici, kateri sem dal fotokopijo izvida z mojega zadnjega pregleda v Valdoltri in tudi njej se je zdelo zelooo čudno, da bo moja desna noga ostala kar taka, kakršna je, brez novih posegov ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne sem v mailu dobil iz MDI Idrija / Cerkno (medobčinsko društvo invalidov) sporočilo, da je moje letovanje v mesecu juniju v Termah Čatež odobreno in popoldne sem se s pomočjo MMV oglasil tudi pri njih, tako da imajo sedaj moja draga in njena prijateljica, skupaj z "varadero team Logatec", vse urejeno,  tudi finančno, za njihive letošnje počitnice v Čatežu. Roberto  =  too much people together ... :blush:

MMV  =  moja majhna vespa  =  internetni italijansko slovenski slovar  =  vespa  =  osa  =  moja majhna osa.   :OK::OK::OK:

Ali se prav spominjam, da smo na Motosvetu sklepali tudi prijateljstva, pošiljli prošnje ali jih odobrili, vendar mi tega sedaj ne uspe več najti, kljub temu da že kar nekaj časa iščem :blush: , zato sprašujem kar v tej moji temi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Fizioterapija Idrija:

Pozdravljen g. Robi.  Na fizioterapijo lahko začnete hoditi 23.06. ob 7.30 ali pa ob 12.30.  Prosim, če mi potrdite, katera ura vam ustreza.

Roberto:

Pozdravljena gospa Saša.

Na fizioterapjo bi hodil ob 7.30, zanima me pa, če ste se slučajno zmotila pri vpisovanju meseca v datumu, ali je mogoče tako dolga čakalna doba?

Fizioterapija Idrija:

Pozdravljeni,

Nisem se zmotila v datumu, imamo podaljšano čakalno dobo, dobili ste najhitrejši možni datum pod »hitro«. Redni čakajo do avgusta.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, RobiRoberto pravi:

 

Ali se prav spominjam, da smo na Motosvetu sklepali tudi prijateljstva, pošiljli prošnje ali jih odobrili, vendar mi tega sedaj ne uspe več najti, kljub temu da že kar nekaj časa iščem :blush: , zato sprašujem kar v tej moji temi.

ni ni več.... zdej so sam še potuhnjeni sledilci :P da vejo kdaj kej napišeš, "prjatle" so pa ukinli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA za odgovor, ker sem se že ustrašil, da je moj spomin kaj pomešal s fejstbukom ... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ker bo moja majhna vespa med mojimi nogami dokler bo še zmožna prevoziti kakšen km, sem hotel spremeniti svojo naslovno sliko (vespa = osa), vendar mi tudi to nikakor ne uspe ... :blush:

Ob 11.30 imam pregled pri okulistki in upam, da se je moje levo oko že toliko umirilo, da bova z okulistko lahko kaj rekla tudi o mojih novih očalih, če se bo z njimi moj vid z levem očesom sploh lahko kaj izboljšal, ker vse kar s tem očesom vidim je precej neostro, podnapisov na TV pa sploh ne morem brati in tudi kar sedaj pišem, z levim očesom ne morem prebrati ... :blush:

osa3.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okulistka jebila danes s stanjem mojega levega očesa seveda veliko bolj zadovoljna kakor jaz. Seveda bojo potrebna nova očala za "bližino" in tudi "daljavo", vendar je optik ravno med mojim pregledom odšel na kosilo, tako da se bom pri njemu oglasil naslednji teden. Glede "meglice" pri gledanju z levim očesom pa mi je okulistka povedala, da je za to kriva nova leča v mojem levm očesu in bi jo bilo treba "očistiti" z laserjem, vendar bova raje še malo počakala, ker bi bilo to najbrž že preveč zame. Naslednja kontrola čzez 8 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<-------  HVALA Robertotu, ker je končno le ugotovil, da naslovna slika ni isto kot prikazna slika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer so se pripeljale iz Vipave skupaj z mojo drago in zopet brez moje družbe in pomoči ... :blush:

IMG_5559.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ob 20. 5. 2016 at 15:07, RobiRoberto pravi:

Okulistka jebila danes s stanjem mojega levega očesa seveda veliko bolj zadovoljna kakor jaz. Seveda bojo potrebna nova očala za "bližino" in tudi "daljavo", ...

Danes sem bil  pri optiku  in si tudi izbral okvir za očala "na daljavo" ... :OK:

Okvir sem res izbral, seveda modre barve, za blizu bom pa "podedoval" okvir moje drage, vendar mora optik za ta očala naročiti še korekcijska stekla, tako da bojo ta teden mogoče narejena le očala za daljavo.

60155446.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem bil danes v mestu, sem se spotjo ustavil tudi na upravni enoti, na oddelku za promet, kjer sem vprašal, če imajo tudi "zunanjo" nalepko za invalida v vozilu, ki je seveda niso imeli. :blush: Uslužbencu sem tudi povedal, da jo rabim za skuter in odgovoril mi je, da lahko kmalu pričakujem določene spremembe (registracija), potrebnega vozniškega izpita za skuter z največjo hitrostjo 25 km/h pa še vedno ne.   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Moja draga in najina hčerka sta bile včeraj popoldne zelooo pridne ... :grupni:

333.JPG

IMG_5567.JPG

IMG_5568.JPG

IMG_5569.JPG

 

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ko sem prevzemal mojo "oso" na servisu v Tolminu, sem želel tudi njeno servisno knjižico in ker jo niso nikjer našli, so mi rekli, da je pri oddaji ose na servis verjetno sploh nisem prinesel s sabo. Prijazne gospe, s katero sem takrat urejal vse okrog popravila, pa ravno tisti dan ni bilo v službi. Doma sem še nekajkrat preiskal vse možne predale in možne zgornje dele oblačil z žepi in servisne knjižice res ni bilo nikjer, zato sem že prejšnji teden na servis poslal mail:

Pozdravljeni.

Ali ste mogoče našli servisno knjižico mojega skuterja, ker pri meni doma je res nisem našel nikjer. Če se je slučajno izgubila, kako lahko dobim novo.

HVALA za vaš odgovor in lep pozdrav

Ker nisem dobil nobenega odgovora, sem enak mail poslal danes še enkrat in malo po dvanajsti uri je zazvonil "moj mujo" in prijazna gospa s servisa se mi je najprej opravičila in mi nato povedala, da bo mojo servisno knjižico še danes poslala po pošti ... :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Današnji dan mi je očitno res naklonjen.   :grupni:

Pozdravljrni,

Nalepko smo danes dobili na zalogi in vam jo jutri pošljemo tako da bo pri vas v četrtek tekom dneva.

LP

Ekipa Biroteka

nalepka.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mislim, da sem že napisal, da bi med vožnjo z mojo oso želel imeti stegnjeni nogi, ker me zaradi daljše skrčenosti začneta boleti obe koleni in med današnjo vožnjo sem se spomnil, da sem podobno težave z bolečimi koleni imel že pred svojo nesrečo in jih takrat na yamahi reševal tako, da sem imel obe nogi stegnjeni tudi med vožnjo, naslonjeni na crash pade ... :worship:

fazer.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil. Ko sem se vračal z Bohinjskega jezera in "lutal po dolgem in počez" :blush: , sem se peljal tudi "skozi" Škofjo Loko, oziroma po novi obvoznici mimo nje. Na obvoznico so Škofleločani čakali kar dolgo časa, ampak se jim je čakanje res splačalo, ker ni samo cesta, ampak vsebuje tudi kar precej dolg tunel ... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

"Izgubljeno" servisno knjižico je poštar prinesel že danes zjutraj, nalepko pa je uslužbenec ekspresne pošte pripeljala nekaj minut po dvanajsti uri, tako da bi dopoldne lahko šel tudi k očalniku, ki mi je včeraj poslal ŠMŠ, da so očala že popravljena, vendar se bom k njemu lahko odpeljal tudi pozneje, ker ima od dvanajste do šestnajste ure odmor.

:worship:

IMG_5610.JPG

:worship:

IMG_5613.JPG

:worship:

IMG_5611.JPG

:blush:

IMG_5614.JPG

Sprejmem za darilo ...   :OK:

Ne zaradi sončnega vizirja, ampak zaradi barve !!!

motoristicna-celada-nolan-n40-hi-visibility-n-com-13.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!